Фотокниги 9

  • 36 754
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Момичета,трябва ли да имаш покана от някого за да се възползваш от услугите на кравичка.

# 91
  • Мнения: 1 531
не мога да е ориентирам как най-евтино да ми излезнат към 300 снимки от артскау... принт или фотокнига?

  bouquet

p.s. сега видях, че кодът за безплатна доставка над 15 долара не важи за снимки 10/15, именно които исках аз .... т.е. тр да изчакам по-добра оферта за безплатни принтс или код за БД... нали  newsm78
ако е фотокнига няма да са ми достатъчни и 60стр 8на8  newsm78 и излиза по-скъпо, а колко зор ще има по нареждането  Crazy

Последна редакция: нд, 05 фев 2012, 22:20 от ninochka

# 92
  • Мнения: 820
300 снимки са ти почти 30 лв. при наличие на кодове за безплатни в Кравичката.
Може да ти излязат и по-малко с мултиакаунтинг във Фотобокс. Там може да ги направиш за около 15лв.

# 93
  • Мнения: 1 531
много мерси за идеята, ще проуча!! а за фотобокс какви са отзивите за качество и коректност? 300 снимки не са малко и искам да съм сигурна, че ще дойдат и ще са нормално одбро качество Heart Eyes
  bouquet

п.с. този мултиакаунтинг ако е с едно име, макар и различен мейл, пречи ли? или тр да търся наистина различни хора... и пощенски адреси?! кое хващат? само мейл ли или не?

# 94
  • Мнения: 820
С фотобокс няма проблем - идват много бързо, много добро качество и със сайта се работи лесно. Там се прави така - 1 кани 2, 2-3, 3-4, 4-5 примерно, като задължително се посочва 5 лири бонус. После поръчва 5, след половин час бонуса идва на 4 и той поръчва без да плати нищо и така до 1, като доставката до БГ беше 4,99 лири, т.е. с бонуса си я плащаш и поръчваш по 50 снимки на акаунт, които са ти безплатни при покана.
Преди време имаше един трик - при регистрация без покана доставката беше по-малка, т.е . на първия мейл се плаща по-малка доставка, което означава малко повече от 50 снимки.

Може да регистрираш всички в семейството и да дойдат на 1 адрес, който да е леко модифициран при изписването на буквите или на 2 адреса - на родители примерно.

Има тема, но в общи линии това ще намериш и там като инфо:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=613121.new;topicseen#new

# 95
  • Мнения: 12
5   DiscountCredit   8x8 Photo Book (20 pages)   01/10/2012   Expiring soon, Time Left: 5 days 0 hour 58 mins    No   ejje4zsul4fn

# 96
  • Мнения: 2 111
Изпуснала съм,че има нова тема  Crazy
Гласувах за кравата в анкетата.

# 97
  • Мнения: 753
Получих това на мейла:
Pick any three items for an attractive price of $15 with free international shipping. Fill the gift pack with your favorite customized items like photo books, camera case, makeup bag and more
1. No quantity limit.
2. Offer cannot be used in conjunction with any other promotional offers.
3. ArtsCow has the right to terminate this promotion at any given time without prior notice.
4. In case of dispute, ArtsCow's decision is final.

Искам да поръчам 3 фото-книги - дали мога да използвам този купон за три еднакви неща, в случая три фотокниги, или важи за три различни неща от предложените - книга, карти, и ръкавели, примерно?
И какво ще рече no quatity limit - ако поръчам 6 неща плащам 30$, така ли?

# 98
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Moже би на някой ще свърши работа това кодче за кравичката:

Coupon Code: FEBBOOKS10
Expiry Date:  2 / 17 / 2012
Effective Period: 30 Days


http://www.artscow.com/Images/Cache/edm/edm_10_02_2012_web.html

# 99
  • Мнения: 560
Здравейте Hug
Моля ви кажете някой справи ли се с този код защото аз не успявам. Въведох го първо в кредитите, след това и в кишницата, но не ми приспада цената на книгата

# 100
  • Мнения: 1 678
Кодът се въввежда в кредитите. На плащането ти се приспада цената на книгата, но не и на шипинга, може би това те обърква. 8,99$ май е шипингът, не си спомням точно.

# 101
  • Мнения: 560
Ми нищо не ми приспада излиза ми 50 долара с една книга в кошницата Sad

# 102
  • София
  • Мнения: 294
Здравейте, реших и аз да направя една фотокнига в кравата, но не мога да разбера каква е цената на доставката  newsm78 . Може ли някой да ми напише каква е цената и с какво пристигат( куриерска фирма или по пощата) ?  Praynig
Благодаря ви предварително  Peace

# 103
  • Мнения: 1 678
Ми нищо не ми приспада излиза ми 50 долара с една книга в кошницата Sad

Явно книгата ти не е размер 8х8" и 20стр, а по-голяма?! Какъв размер е?

Книгите пристигат в пощата. Шипингът е различен за различните размери, в сайта има shipping fees, можеш да видиш там конкретно.

https://www.artscow.com/shipping.html

Book   8x8 Photo Book (30 pages)
8x8 Photo Book (20 pages)
9x7 Photo Book (30 pages)
9x7 Photo Book (20 pages)
   
Quantity   Price
1   $8.99
+$8.99 for each additional


Book   8x8 Photo Book (39 pages)
8x8 Photo Book (60 pages)
8x8 Photo Book (80 pages)
8x8 Photo Book (100 pages)
9x7 Photo Book (39 pages)
Calendar   Photo Calendar 17 x 11
Photo Vertical Calendar 11" x 17"
Photo Vertical Calendar 17" x 22"
DeluxeBook   6x6 Deluxe Photo Book (20 pages)
7x5 Deluxe Photo Book (20 pages)
   
Quantity   Price
1   $11.99
+$11.99 for each additional

# 104
  • Мнения: 560
Книгата е 9х7,20 стр, но кода не е ли за 5 бр 8х8 и 5бр 9х7?

Use the coupon code below to redeem the free credits in your account. It includes 10 photo books - five regular 8" x 8" (20-paged) and five regular 9" x 7" (20-paged).

Общи условия

Активация на акаунт