Бебе и компютър?

  • 3 822
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Цитат на: Vache
Оооо, не знам за тичането  към компа, обаче Александра веднъж се беше включила като устройство F Shocked  Shocked  Shocked . Кабела на апарата ни винаги е включен в компа. Един ден си седя и бачкам. Александра е в скута ми. Изведнъж се появява съобщение, че е намерен нов хардуер... Бре... как така стана... цъкля се и се чудя.... Детето е с гръб към мен... По едно време гледам лапнала кабела на апарата.... аууууууууу на мама хардуера  Grinning  Laughing  Laughing  Laughing  Grinning

Ооооооооооо, най-сладкия хардуеър. Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Julie
хъхъхъхъ:)))))))))))))))))))) ти ма уби Laughing



Oоо и не само това. Веднъж я оставихме в "обезопасения" хол докато ние подреждахме в едната стая. Влизам и гледам Александра легнала на дивана, а компютъра върху нея Grinning , добре, че е лек и добре, че не го беше бутнала на земята. Като ме видя веднага направи муцуната и ревна горко Grinning А до тоя момент не плачеше, явно е мислела как да се измъкне изпод компа   Confused Grinning

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
А аз си мислех, че само в къщи е така> Laughing  Laughing  Laughing

Вчера моят скъпоценен 11 месечен син, намери незнам каква клавишна комбинация с която ми спря компа Simple Smile) само с един шут, а клавиатурата обезличава всякакви дрънкалки:)

# 18
  • Мнения: 1 975
i moite i dvamata sami si vkluchvat PC-to .... i si vkljuchvat da igraqt  Laughing

# 19
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Vache
Оооо, не знам за тичането  към компа, обаче Александра веднъж се беше включила като устройство F Shocked  Shocked  Shocked . Кабела на апарата ни винаги е включен в компа. Един ден си седя и бачкам. Александра е в скута ми. Изведнъж се появява съобщение, че е намерен нов хардуер... Бре... как така стана... цъкля се и се чудя.... Детето е с гръб към мен... По едно време гледам лапнала кабела на апарата.... аууууууууу на мама хардуера  Grinning  Laughing  Laughing  Laughing  Grinning


 Grinning  Grinning  Grinning  Ваче, изби рибата!  Grinning  Grinning  Grinning

И моите са първа писта на компа. Снощи чистих някаква лига от монитора  Shocked  Grinning . А Вики преди няколко дена докато нещо пишех ми вика "Мамо натисни върху файла", аз го поглеждам, а той продължава , "Ако не става натисни върху директорията"  Grinning  Grinning  Grinning . Умрях от смях. А преди време докато говори по телефона си с някакво въображаемо приятелче го чувам да му разправя "Няма проблем, изтегли си ключ от интЕрЕнета"  Grinning  Grinning , папагалчето на мама  Grinning . Таткото вече се замисля каква бричка да му купи, но му е рано според мен Grinning .

# 20
  • София
  • Мнения: 2 857
i moq sin (utre stava na 2 godini) ti4a6e kato po-malak kato nevidql kato 4ue6e kak se zarejda Windows-a..no posle s te4enie na vremeto ne mu e 4ak tolkova interesno za koeto i az imam prinos....nau4ix sina mi da ne pipa kop4etata ot klaviaturata da ne mi restartira computara (kakto prave6e predi redovno)...i taka a za monitora ne govorim dori...tova e postignax go sas zabrana oste ot samoto na4alo i sega moga neobezpokoqvana da si var6a rabotata na compa....uspex na vsi4ki Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: Ellypr
И моите са първа писта на компа. Снощи чистих някаква лига от монитора  Shocked  Grinning . А Вики преди няколко дена докато нещо пишех ми вика "Мамо натисни върху файла", аз го поглеждам, а той продължава , "Ако не става натисни върху директорията"  Grinning  Grinning  Grinning . Умрях от смях. А преди време докато говори по телефона си с някакво въображаемо приятелче го чувам да му разправя "Няма проблем, изтегли си ключ от интЕрЕнета"  Grinning  Grinning , папагалчето на мама  Grinning . Таткото вече се замисля каква бричка да му купи, но му е рано според мен Grinning .


 Laughing  Laughing Наистина са папагали! Laughing
И аз се изумих преди време...Сиси драска нещо, рисува, питам я какво правиш? - Пиша. Какво, я прочети!? и тя ми казва... Тука пише - точка беге а тука точка ком! Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Flash*
и тя ми казва... Тука пише - точка беге а тука точка ком! Rolling Eyes


 Grinning  Grinning  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 3 663
Трябва да са отворени хлапетата. Моят син е на 6 години и  съвсем спокойно си сърфира в интернет пространството ( в детските сайтове). Справя се по-добре от мен. Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 24
  • Мнения: 910
Цитат на: BeaZtiE
дръжте децата далеч от Windows-a
иначе на UNIX може да гиучите - колкото си искате.. ама още едно поколение с промит от М$ мозък нещем...


  202uu   202uu   202uu

Ние сме на Linux, mujleto ne shte i da pomirishe windows veche... A malkata obojava PCto, sigurno shtoto bashta i vse tam visi... Predpochita monitora pred televizora...

# 25
  • Мнения: 966
Mi normalno si e tova e po interesno ot televizora i malkia 4ovek go znae dobre , taka 4e vreme vi e za nov komp a staria na pokolenieto Laughing .

# 26
  • Мнения: 1 363
Цитат на: Kisha

Ние сме на Linux, mujleto ne shte i da pomirishe windows veche... A malkata obojava PCto, sigurno shtoto bashta i vse tam visi... Predpochita monitora pred televizora...


у нас всички компютъри с изключение на един (и то моят - защото все още има няколко софтуера, коит опозлвам - а ги няма за линукс или друг юникс) са на най-различни юникси. имам линукс (на жена ми компа) имам два аИрикс-а (на малкия инди-то и моя Октан - от Силикън Графикс) имам един соларис заедно със сън спарка и един стар маЙкинтошО.. който никой не го иска - както лафа:
- Имаш ли компютър??
- Не.. Имам макинтош..

# 27
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: BeaZtiE

 един стар маЙкинтошО.. който никой не го иска - както лафа:
- Имаш ли компютър??
- Не.. Имам макинтош..


какво против Маковете? аз имам Мак и съм много доволна...

# 28
Joy  Joy  Joy  Joy  new hardwere,а ? ще падна от смях с тези ваши компютърни случки.
Вярно,че децата  се зомбират пред пс-то,
ама чесно казано май по-добре да седят пред компютъра и да си гледат техните  филми, отколкото телевизора да им промива мозъците с новини, реклами, филми, сериали и разни бабини хвърчилескини. Има време за всичко. Много често се оказва, че когато се съберем с приятели наизменно и тв-то трябва да се пусне, ей така да си бръмчи и да  се меткат картинките......... прикака, две, три........ и накрая разговора земе, че умре щото  по тъпия телевизор нещо е толкова интересно,че простооооооо Imp  Imp

# 29
  • Мнения: 1 363
Цитат на: Yanche

какво против Маковете? аз имам Мак и съм много доволна...

па нищо.. само моят се чудя къде да го изхвърля - без да ме глобят.. големи ментаци са Wink
жалки подобия на компютър (те и пц-тата не са кой знае какво.. но като цена/производителност са светлинни години пред мака)

Общи условия

Активация на акаунт