Бургаски мамчета - 7 - ма тема

  • 29 315
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Веселушка, добре дошла!  Hug
Лека бременност ти желая!
А би ли споделила при кого ходиш на ЖК, доволна ли си, как минава бременността до този момент, работиш ли Simple Smile, ей такива неща за първи впечатления.А бати вълнува ли се от предстоящата поява на нови член на семейството?
Стели, най-сетне се разписа, надявам се, че се чувстваш по-добре, имайки се предвид и напредването на седмичките, в които сте вече с бебче.Не се отпускай с чистенето.Аз се разчистих чак в началото на 9-тия месец, тъй че имаш още време Simple Smile

# 31
  • Мнения: 105
Здравейте, момичета!

Искам и аз да се присъединя към вашата приятна компания.
Накратко - бременна съм за втори път - термин 18.06
Имам син на 5г. и 10м. - Дилян

Поздравления за темата, наистина е страхотна!

Януари, наистина ме разчувства! Но финала е спешен, така, че всичко е наред!  bouquet

Добре дошла сред нас Simple SmileSimple SmileSimple Smile. Добавила съм ти данните в начална страница:)

GJK - би ли ми казала какъв колан за стягане използваш и от къде си си го купила. Спомням си, че беше писала че използваш медицински колан. Така ли е? Какво представлява и от къде да го намеря. Аз сега имам един колан ( като бельо май се води), но искам да си купя още един.

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 10:39 от tania_burgas

# 32
  • Мнения: 5
Веселушка, добре дошла!  Hug
Лека бременност ти желая!
А би ли споделила при кого ходиш на ЖК, доволна ли си, как минава бременността до този момент, работиш ли Simple Smile, ей такива неща за първи впечатления.А бати вълнува ли се от предстоящата поява на нови член на семейството?
Стели, най-сетне се разписа, надявам се, че се чувстваш по-добре, имайки се предвид и напредването на седмичките, в които сте вече с бебче.Не се отпускай с чистенето.Аз се разчистих чак в началото на 9-тия месец, тъй че имаш още време Simple Smile
Права си Бонбонче ама с лудата ми глава като не мога да стоя и като съм си в къщи все намираш какво да правиш. А вече доста ми натежава корема и се движа като пингвин а колко има още...

# 33
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Януари, миличка, дано след като написа разказа ти олекне поне малко! Прегръщам те силно и ти пожелавам това да били са последните ви тежки дни със Стефи!  Hug
Краси, аз се отчетох- за 2 часа раждане писах в 2 реда, толкова. Беше си като по учебник, заедно с болката и липсата на усложнения. Сега кърменето отново ме мори и само си повтарям, че до месец ще се нормализира, но от това не ми минават болките в зърната. Валерия има някакъв садистичен навик докато суче рязко да дръпне главата си назад или да я извърти настрани като естествено силно стиска зърното ми. Като прибавим и това, че е поспалива и суче по мин. 40 минути се получава готина ситуация. Иначе препълването вече го няма. Пу-пу.

Аз си мисля и за Сексилов доста. Май не е влизала от раждането да каже как са, как е минало, какво се е случило. Дано всичко при тях да е ок.
 Веселушка, добре дошла!  Hug

# 34
  • Мнения: 49
Veselushka, добре дошла! Мамите се увеличаваме, което е много хубаво Simple Smile. Veselushka, ти при кой лекар си на ЖК, пол знае ли се или все още не?

Stelnikata, я по-кротко с това чистене. Ще се чисти в 9ти месец, аз сега един прах, прахосмукачка и евентуално пода. Друго не!

Stefani.d - чакаме те с хубави новинки след ЖК!

Аз да се оплача - 2ра вечер се будя с болки в ставите /при бедрата/ - ужасно е! Тъкмо си се радвам, че нищо не ме боли, а то какво стана...

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Стели, ако знаеш аз как се движа, като огроооомен пингвин и патица.Клатушкам се, стискам се за таза, че боли докато се раздвижа.Моя мъж само ме гледа и въздиша и ми се смее.Абе много съм тежкотоварна вече и се усещам, че е чудо отстрани.Като гледам някои бременни как припкат в 9 - ти месец, леле-мале, а аз  ooooh!
Менина, все едно описваш нашите мъки по време на захапване при започване на кърмене с Мима.Ужас беше - то не бяха рани, рагади, кървене и страшна болка на всеки 3 час, съответно и рев от моя страна, че не издържах на болката.И всичко това съпроводено с хвърчащо кръвно... Crazy Тогава от тези рани ме спаси само "Гармастан", сега ми е в торбата за болницата, миналия месец си го купих.Живот и здраве, нека се роди бебче, пък ще видим как ще е положението.
И аз се зачудих като спомена Сексилав какво ли правят и как са.Дано да се разпише скоро.
Сабинка, и аз вече имам всякакви болежки , а тези при бедрата ми се получават, защото се въртя ту наляво - ту надясно, но няма как иначе Simple Smile А корема така ме опъва като се завъртам нощно време, че то не е пъшкане, не е чудо, чак мъжа ми будя.Ама ми тежи корема много.

# 36
  • Мнения: 49
Бонбонче, и аз така спя наляво и надясно, а корема ми опъва вечер.... За клатушкането при ходенето - е че това ми е чара /пингвините пасти да ядат/.
Сексилов я чакаме да се разпише милата, че почваме да се притесняваме от толкова много тишина.

# 37
  • Мнения: 5

CabuHka и мен много ме болят бедрата от вътрешната страна а и корема много натежава а как ме е страх да стъпя на кантара..... Weary пък има още доста време . Спомням си като родих сина ми /преди близо 8 год. / и как веднага след самото раждане като се изправих и хочувствах една лекота и празнота в корема.....ама така ще е ще се изтърпи само бебчетата да са добре! А момичета да ви се похваля - вече двама лекари ми потвърдиха че ще имаме момиченце - моята док следяща ми бременността и д-р Ангелов от Девата / с много добри впечатления съм от този човек/ аз тайничко се надявах да е момиченце - та нали вече си имам момченце , въпреки че баткото не е очарован/ той чака братче/.

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 12:18 от stelinkata

# 38
  • Мнения: 35
Шоколадово бонбонче-ние двете с теб сме на един хал. Mr. Green
Чувствам се по същия начин, губя търпение вече, иска ми се да отивам
 и да го раждам вече тва дете. Всичко ме боли, пъшкам, охкам. Sad
Ама така ще е...Майка не се става лесно.

Ризова ме вика тази седмица на запис на тонове /не съм ходила друг път/.
Ако знаете, кажете, къде в Девата се правят, по-точно в кой кабинет,
кой ги прави, колко време отнема записа и колко струва?
И най-важното-трябва ли да си запиша час или отивам там и чакам?
Мерси предварително!
Хубав ден ви желая на всички! Hug

# 39
  • Мнения: 105

CabuHka и мен много ме болят бедрата от вътрешната страна а и корема много натежава а как ме е страх да стъпя на кантара..... Weary пък има още доста време . Спомням си като родих сина ми /преди близо 8 год. / и как веднага след самото раждане като се изправих и хочувствах една лекота и празнота в корема.....ама така ще е ще се изтърпи само бебчетата да са добре! А момичета да ви се похваля - вече двама лекари ми потвърдиха че ще имаме момиченце - моята док следяща ми бременността и д-р Ангелов от Девата / с много добри впечатления съм от този човек/ аз тайничко се надявах да е момиченце - та нали вече си имам момченце , въпреки че баткото не е очарован/ той чака братче/.


И нам мен д-р Ангелов ми направи много добро впечатления докато бях в болницата. Стелинката видях, че те няма в начална страница и те добавих. Моля само да ми пишеш кога ти е термина:)

# 40
  • Мнения: 5
Танче терминът ми е на 14 април 2012г. въпреки , че понякога на видеозона излиза 12.04.2012, 13.04.2012.

# 41
  • бургас
  • Мнения: 0
Добро утро и то мен !
january страхотен разказ  Simple Smile важното е ,че всичко е минало благополучно за теб и малката Стефания  newsm10 . А с времето всичко се забравя и е толкова приятно да гледаш как малкото ти слънчице расте и да споделяте  много щастиливи моменти заедно , че се надявам желанието ти за второ детенце да остане в миналото  Simple Smile
Аз също съм много доволна от ДМ , наистина всички са много отзивчиви и обръщат внимание на въпросите и притесненията ти .
Приятен ден !   bouquet

# 42
  • Мнения: 49
Stelinkata, кантара сигурно ще го счупя до края, ама какво да правя. После ще се слабеее! Честити розови гащи и аз много исках момиченце /и уж чакаме такова Simple Smile/

# 43
  • DE
  • Мнения: 967
Шоколадово бонбонче-ние двете с теб сме на един хал. Mr. Green
Чувствам се по същия начин, губя търпение вече, иска ми се да отивам
 и да го раждам вече тва дете. Всичко ме боли, пъшкам, охкам. Sad
Ама така ще е...Майка не се става лесно.

Ризова ме вика тази седмица на запис на тонове /не съм ходила друг път/.
Ако знаете, кажете, къде в Девата се правят, по-точно в кой кабинет,
кой ги прави, колко време отнема записа и колко струва?
И най-важното-трябва ли да си запиша час или отивам там и чакам?
Мерси предварително!
Хубав ден ви желая на всички! Hug
Тоновете се записват в 1-ви кабинет от който лекар е на смяна. Час не ти трябва. Струва 10 лв. Около 15 мин лежиш вързана с колана.

# 44
  • Мнения: 5
Stelinkata, кантара сигурно ще го счупя до края, ама какво да правя. После ще се слабеее! Честити розови гащи и аз много исках момиченце /и уж чакаме такова Simple Smile/

Да така е после ще отслабваме. Като знам първия път колко много качих.. направо не ми се мисли, ама живот и здраве всичко да мине добре а после ще сваляме килограми.

Общи условия

Активация на акаунт