Хламидия - тема 2!

  • 88 372
  • 779
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 957
sunny_lady  
Консултирай се с лекар - така е редно Simple Smile

Иг.А - да, антителата на лигавиците, матка, тръби и т.н.

На твое място бих пила АБ с половинката и след 4-5 месеца контрола в същата лаборатория
/АБ напр. Вибрамицин + Цитросепт/

Няма нужда от ДНК тест - той ще е (-)
Той засича в лигавицата антиген - а ти нямаш там такъв

Имаш само антитела, т.е някъде може да има останали т.н. сегменти от бактерията  /крият се в обвивките на клетките/

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 09:22 от denis_d

# 16
  • София
  • Мнения: 35 957
anelly   
 

Да, добре е да повториш теста, може да е и лабор. грешка

# 17
  • София
  • Мнения: 229
Здравейте, момичета бях чувала само за хламидията и не знаех почти нищо за нея докато моята шефка не реши да се занимава с нещо допълнително. Не ми се иска да звучи като реклама и за това няма да пиша името на лекарството. Започна внос на билков продукт,  помагащ за лечението на хламидийна инфекция, ешерехия коли, кандида. Производителя, който е създал продукта е направил тестове с хора. В момента в България няколко клиники тестват продукта. Клиниката, която започна първо има вече резултати на 4 човека след проведено лечение. Всички след лечението са показали отрицателни резултати.
Ако някой се интересува, желае повече информация може да ми пише на лични.
Желая ви успех   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравейте момичета, вписвам се и аз, макар, че преди доста години се лекувах от тази гад с Вибрамицин и Вилпрафен, но за съжаление пораженията бяха голями...и все още продължавам да се боря с тях!!

# 19
  • Мнения: 46
Здравейте момичета и аз да се запиша тук Sad Правих кръвен тест за хламидия Sad Резултат ИгГ 1:32 при   референтни стойности 1:16 Sad Доктора ми изписа Азитрокс 250 Флукорик 150 у Клотримазол 100! Слеед като ми свърши цикъла (а той още не е дошъл) започваме да се лекуваме с приятеля мии!Данно имаме успех с тея гадинии и да се похвалим че сме се оттървали от тях!  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884

                                                    резултат               реф.граници
Хламидия трахоматис IgG   <1:16 (-)negative     <1:16 negative, 1:16 слабо резултат, >1:32positive
                                                                                            


                                                                                             
Хламидия трахоматис IgA   1:8 (+)positive            до 1:8,(-) negative

Момичета,бихте ли коментирали тези изследвания,защото на приятеля ми докторът му е казал,че според него няма хламидия,а все пак при положителен резултат не се ли смята за проблемен Rolling EyesБлагодаря Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 35 957
Здравейте момичета и аз да се запиша тук Sad Правих кръвен тест за хламидия Sad Резултат ИгГ 1:32 при   референтни стойности 1:16 Sad Доктора ми изписа Азитрокс 250 Флукорик 150 у Клотримазол 100! Слеед като ми свърши цикъла (а той още не е дошъл) започваме да се лекуваме с приятеля мии!Данно имаме успех с тея гадинии и да се похвалим че сме се оттървали от тях!  Hug
Без секс по време на лечението
Контрола  40 дни след лечението -  в същата лаборатория
Успех и пиши какви са резултатите

/Добре е към АБ + Цитросепт и Пробиотици/

# 22
  • София
  • Мнения: 35 957

                                                    резултат               реф.граници
Хламидия трахоматис IgG   <1:16 (-)negative     <1:16 negative, 1:16 слабо резултат, >1:32positive
                                                                                           
Хламидия трахоматис IgA   1:8 (+)positive            до 1:8,(-) negative

Момичета,бихте ли коментирали тези изследвания,защото на приятеля ми докторът му е казал,че според него няма хламидия,а все пак при положителен резултат не се ли смята за проблемен Rolling EyesБлагодаря Hug

Резултата е граничен - направи контрола след 10-15 дни - ако Иг.А се е повишил - има свежа инфекция / много скоро се е заразил/ и трябва АБ лечение / на двамата/

 В същата лаборатория

# 23
  • Мнения: 46
Без секс по време на лечението
Контрола  40 дни след лечението -  в същата лаборатория
Успех и пиши какви са резултатите

/Добре е към АБ + Цитросепт и Пробиотици/
[/quote]

Виждам че си добре запозната с тея гадинии Simple Smile Утре ще питам доктора за посочените от теб Цитросепт и Пробиотици Simple Smile  Много благодаряя, ще ви държа в течение дано се оттървем лесно от тях, че в момента тъм пред нервна кризаа  Cry Cry Cry Cry Cry

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте на всички дами! Аз съм мъж и с приятелката ми се лекуваме срещу тази гадни, но имам един въпрос към Вас дами(повече е свързан към половинките ви).
Откриха ми свежа инфекция (9.Sunglasses и на мен ми изписаха сумамед 250(в началото на февруари го пих 3 дни) и мазане с банеоцин и клотримазол по 1 на ден,и схемата ми е след тези две седмици като свършат, на всяка една седмица по един ден да пия сутрин и вечер сумамед 250. Имам оплакване обаче, че на главичката на пениса ми се получи едно петно, а отдолу около тялото стана доста червено. Освен това чувствам едно "неприятно чувство", все едно като парене.Дали трябва да направя други изследвания?. Вчера пих антибиотика и като ли се чувствах по- добре. Днес обаче ми се струва, че червените "петна" започват да се разпространяват по тялото на члена и се притеснявам.
Може ли да ми дадете съвет дали да взема сумамеда по- рано от една седмица или някакви идей от какво може да е. В края на месеца ще мога да се видя с лекуващия лекар, тъй като не съм в България в момента. Какъв е периода на лекуване на тези гадники? Благодаря ви предварително за отговора дами. Пожелавам ви приятна вечер!

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 23:17 от gugtio_01

# 25
  • София
  • Мнения: 35 957
Здравейте на всички дами! Аз съм мъж и с приятелката ми се лекуваме срещу тази гадни, но имам един въпрос към Вас дами(повече е свързан към половинките ви).
Откриха ми свежа инфекция (9.Sunglasses и на мен ми изписаха сумамед 250(в началото на февруари го пих 3 дни) и мазане с банеоцин и клотримазол по 1 на ден,и схемата ми е след тези две седмици като свършат, на всяка една седмица по един ден да пия сутрин и вечер сумамед 250. Имам оплакване обаче, че на главичката на пениса ми се получи едно петно, а отдолу около тялото стана доста червено. Освен това чувствам едно "неприятно чувство", все едно като парене.Дали трябва да направя други изследвания?. Вчера пих антибиотика и като ли се чувствах по- добре. Днес обаче ми се струва, че червените "петна" започват да се разпространяват по тялото на члена и се притеснявам.
Може ли да ми дадете съвет дали да взема сумамеда по- рано от една седмица или някакви идей от какво може да е. В края на месеца ще мога да се видя с лекуващия лекар, тъй като не съм в България в момента. Какъв е периода на лекуване на тези гадники? Благодаря ви предварително за отговора дами. Пожелавам ви приятна вечер!

Обърни се към Дерматолог-венеролог
/напр.   http://www.drkaliasheva.com/   може да потърсиш и друг  Simple Smile
Много често Хламидията се съпътства и от други патогени, които не се лекуват с АБ.

 

# 26
  • Мнения: 4
здравейте искам да ви кажа за моя проблем който ме побарква от година и половина да не кажа 2 имам проблеми с яйчниците болки,течения спиране на менструация ,изпих жсички вазможни лекарства обаче после киста имах тя си се спика и изтече преди около месец отидох на преглед и ме вкараха в болницата за сериозно жазпаление на яйчниците биха ми антибиотик и ме изписаха и 4 ри дена след тожа почнаха адски болки и отижам пак при лекаря и тои ме праща да си направя изследване за хламидия при което изследването е полойително Т1:64 (плус)полойителен и титър 1:16 нищо не разбирам от това пих антибиотик по схема обаче имам болки след месец трябва пак да си направя иследването така каза лекаря а от симптомите които аз знам имах само болката при полов акт много сам уплашена след като прочетох доста коментари незнам само това иследване ли трябва да правя не трябва ли и друго как да разбера от кога е това нещо моля ви кайете ми какжо да направя дали трябва още нещо ил ида чакам моляви за савет Weary

# 27
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравей, маниче... за съжаление хламидията е масово разпространена бактерия...така, че не се шашкай не си единствената...след курса антибиотик се изчаква 1 месец и се правят нови изследвания.
На мен ми откриха хламидии преди 7 години, имах възпаление, само че нямах болки, а кръвотечение...при мен бяха поразени тръбите в следствие на инфекцията(запушени тръби). Пих аз и партньорът ми 2 антибиотика по 7 дни- Вибрамицин и Вилпрафен, през това реме се прави секс само с презерватив, до излекуване от хламидиите. Няма как да разбереш от кога е инфекцията и това не е важно. Важното е, да се разбере какво е поразила. След излекуването ти препоръчвам да направиш Цветна снимка, за да се види състоянието на тръбите. Мои приятелки имаха също и при тях няма никакви поражения, така че е индивидуално...Успех и не се притеснявай- всичко това е лечимо...

# 28
  • Мнения: 4
много ти благодаря за информацията и успокоението,а колкото до моя приятел той не знае аз му казах че е инфекция и че доктора е казал че и той трябва да пие лекарства не му казах понеже няма да реагира по нормален начин,а след като тои изпие хапчетата трябва ли да си направи изследжане за хламидия ?незнам как ще му го кажа ,а и още нещо ако недай си боже имам някакъв проблем с тръбите или някой друго усложнение какво следва от там нататък страх ме, е защото още нямам деца,благодаря ти прдварително. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 16 691
Shte trqbva da mu kajesh na priqtelq ti,estestveno che trqbva da si napravi i toi izsledvane,inache kak ste se razbere dali se e izlekuval ili ne? Nqma zashto da reagira zle,pri polojenie che moje toi teb da e zarazil!
Vajnoto e da se izlekuvate i dano da nqma uslojneniq.az v sledstvie na zap.trubi sum za in vitro,no ti moje da nqmash uslojneniq.i az bqh na 20 god.kogato gi otkrihme,ama za sajalenie predi tova nqmah akul da polzvam prezervativi:-(

Общи условия

Активация на акаунт