Хламидия - тема 2!

  • 88 364
  • 779
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
браво, много се радвам, май вече сме готови да заченем. от здрави по здрави. Laughing

# 226
  • Мнения: 835
Момичета и аз днес отивам да ми вземат микробиология и кръв за стара хламидиална инфекция.Стискайте палци да за второто ,че ....После ще ви кажа какво се случва.

# 227
  • София
  • Мнения: 16 691
Момичета и аз днес отивам да ми вземат микробиология и кръв за стара хламидиална инфекция.Стискайте палци да за второто ,че ....После ще ви кажа какво се случва.
Стискам палци, миличка! ИГГ, ИГА и ИГМ ще пускаш нали?

# 228
  • Мнения: 835
Мисля да е без ИгМ,защото пусках съвсем скоро за прясна инфекция ДНК в Геника и беше отрицателен

# 229
  • София
  • Мнения: 16 691
Мисля да е без ИгМ,защото пусках съвсем скоро за прясна инфекция ДНК в Геника и беше отрицателен
Peace Peace

# 230
  • София
  • Мнения: 16 691
Шайни, какво стана- излезоха ли резултатите newsm78 newsm78 newsm78

# 231
  • Мнения: 835
Ами аз отидох с идеята да ми пуснат пълна микробиология и да дам кръв за хламидия,но се оказа че има кървене -демек май цикъла ми идва(да де ама още го няма) и докторката ме върна за след това.Изключих изобщо да дам кръв от яд.Ходя в кожно-венерическия диспансер(майка ми работи там), и в понеделник ще ида пак нямам избор.

# 232
  • София
  • Мнения: 16 691
Аха, е ще отидеш пак, щом трябва Peace
Аз съм запомнила, че преди беше пускала хламидии и бяха отрицателни newsm78 newsm78 newsm78

# 233
  • Мнения: 835
Пусках ДНК за прясна в Геника и беше/-/,ама знам ли ...

# 234
  • София
  • Мнения: 16 691
Шайни, чакам те с новини днес Peace Peace

# 235
  • Мнения: 835
Сигурно няма да ми ги дадат днес,аз си ги пуснах в кожно-венерическия(майка работи там)-сутринта се набодох и и дадох епруветката.Когато и да стане обаче ще кажа...ужасно ми е притеснено:(

# 236
  • София
  • Мнения: 16 691
Ами няма за какво да се притесняваш. Ако е положителен- ще ги лекуваш и поне ще знаеш от къде идват главоболията Peace

# 237
  • Мнения: 835
 newsm45майка ми се обади сега и каза че IgA е положително и не са работили при това положение изобщо IgG.Препоръчват  контрола в паразитологията.Дайте някакви номера моля да им задам няколко въпроса преди да ида ,или някой да ми каже каква е процедурата там. Направо ще полудея ,нямам думи е нали преди да загубя бебето пусках ДНК в Геника именно за прясна инфекция  Crazy

# 238
  • София
  • Мнения: 16 691
Шайни Hug Hug Hug Hug Ми аз се радвам, че откри причината Peace Сега курс антибиотици около 20 дена и сте готови Peace
Нац. център по заразни и паразитни болести, лаборатория "Рикетсии и хламидии"
София бул. Ген. Столетов 44А, , Д-р Теохарова тел. 02/ 931 07 13
Д-р Теохарова е отпуска до 01.09, така че най-добре почвай антибиотика и след 45 дни контрола.
IGA показва остра, хронифицирана инфекция, а не нова или прясна. Геника и на мен ми беше отрицателна, просто, защото инфекцията е стара и е хронифицирала.
Да чуем какво ще коментира Стаменов и Сигридов?
Че и на мене Шефкетова ми обясняваше, че нямало нужда от друго изследване, освен на Геника....ма аз съм тъпа и упорита Peace Peace

# 239
  • Мнения: 835
Е аз мога да ти кажа как го коментира Сигридов.Аз попитах съвем лаишки "ако е стара,но реактивирана инфекция ,дали не трябва да се хваща и на цервикален секрет" и той ми отговори че би трябвало!Аз имам лош спомен от лекувана преди 12 години хламидия и то доизлекувана.Тогава пусках контрола и в центъра за сексуално здраве-по програма лекари без граници пращаха материалите в Женева.А от къде ми дойде до главата като ни в басеини влизам ни секс правех...а кажи.Говорих с мацката във Вирусологията евентуално за контрола и при тях още утре,лечение и евентуална консултация с Теохарова след 01.09.

Общи условия

Активация на акаунт