За децата на починалите родилки - елате на благотворителен концерт!

  • 4 790
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ако някой иска да използва моя вече закупен билет, нека ми пише Peace

# 16
  • Мнения: 1 222
Ако някой иска да използва моя вече закупен билет, нека ми пише Peace
Благодаря ви от все сърце! Има ли някой, който може да преобразува .pdf -> .jpg, за да е снимка плаката за концерта?

# 17
# 18
  • Мнения: 1 222
Много благодаря! Това е плаката за концерта, а снимките са на част от дечицата, които ще подпомогнем с месечни стипендии. Абсолютно всички участници са 100 % благотворителни, затова и ще направим пълен отчет за разходваните средства!

# 19
  • Мнения: 943
Дано парите стигнат наистина до тези деца...а дали са за всички в цяла БГ да не само за София...имам една позната чията близка от Гр.Сливен почива докато и правят секцио...била е тежко болна преди това и лекарите така и на оспели да я изликуват...направо съм без коментар...Бог да бди над всички деца Praynig

# 20
  • Мнения: 1 222
Дано парите стигнат наистина до тези деца...а дали са за всички в цяла БГ да не само за София...имам една позната чията близка от Гр.Сливен почива докато и правят секцио...била е тежко болна преди това и лекарите така и на оспели да я изликуват...направо съм без коментар...Бог да бди над всички деца Praynig
Не са само от София - едното детенце на снимките, първото с шапката е Георги Коледаров от Петрич, има и двечки от Калофер - Памела и Йорданка.

# 21
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Не успявам да си купя билет от Тикетпро. Дали е при мен проблемът?

# 22
  • Мнения: 2 652
Георги Коледаров на Запряна ли? Те не бяха ли заможно семейство?

# 23
# 24
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Не успявам да си купя билет от Тикетпро. Дали е при мен проблемът?

Все още ли има проблем? Чрез плащане през epay ли опиташ?
Аз също не успях от първия път, логни се отново и избери български език. При мен нещата не се получаваха докато езикът по подразбиране в epay беше английски Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 222
Георги Коледаров на Запряна ли? Те не бяха ли заможно семейство?
Ще сключим дарителски договори, но според мен е важно да покажем, че обществото не оставя никой да се справя сам с несгодите. Разходите за едно дете не са малки, нашата идея е да помогнем с малко, но да го направим с цялата си душа. Нещо, което виждам и тук от мненията и ми е много приятно да го чета! Защото смисъла на цялото е да се направят промени, за да я има България! Съществуването на нацията ни е поставено на карта, това наистина е сериозно - факти и статистика го показват!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 010
Не успявам да си купя билет от Тикетпро. Дали е при мен проблемът?

И аз днес исках онлайн да купя, но 1-2 дни по-рано спират продажбите онлайн, за да могат да получат реално парите от купените вече билети. Така поне ми обясниха.
Но аз ползвах една от стотиците им каси.

Навсякъде имат.
Във всеки квартал по няколко десетки. Ползват много фирми за целта.

Просто трябва да се разходите до близкия ъгъл. Simple Smile

Аз купих от офиса на една туроператоска фирма на Прага 8.

И ще отидем тримата  Grinning
Засега има доста празни места, но се надявам утре да се позапълни...

# 27
  • София
  • Мнения: 5 191
А колко са продадените до днес знае ли се?

# 28
  • Мнения: 1 222
А колко са продадените до днес знае ли се?

Около 400 броя, трябват още, доста.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 191
А можеш ли да напишеш по-подробно как ще се разпределят средствата между децата? За къкав период и ще бъдат ли за някакви конкретни нужди?

Общи условия

Активация на акаунт