Re: Какво, къде , кога 1

  • 14 924
  • 1 301
  •   1
Отговори
# 1 245
  • София
  • Мнения: 309
От колко часа е "Коледна феерия" ?
Присъединявам се към въпроса,и аз не разбрах от колко часа е..

# 1 246
  • Мнения: 2 467
http://theatre.art.bg/novina.php?news_id=584&city=20            ,"Коледна феерия"за деца от 1-100г-от 19.30h.   

# 1 247
  • София
  • Мнения: 813
http://theatre.art.bg/novina.php?news_id=584&city=20            ,"Коледна феерия"за деца от 1-100г-от 19.30h.   
Това че входа е запетая на лявата ръка ... малко ме обърква, вход свободен или с покана  newsm78.

# 1 248
  • Мнения: 357
Утре  10. 12. в Музикалното училище /Оборище 17/ отново ще има концерт за деца - 17 ч, вход свободен.

# 1 249
  • Мнения: 1 243

Betelgeize, напълно свободен е, запетаята ти я рисуват на дланта преди да влезеш.. много пъти съм ходила на представления на "алма алтер"!
Wink

# 1 250
  • Мнения: 2 163
Всички представления на "алма алтер" ли са безплатни ?

# 1 251
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Тази година ще има ли детско коледно парти от форума, че нещо не намирам такава тема?

# 1 252
  • Мнения: 2 467
Всички представления на "алма алтер" ли са безплатни ?
     Да,всички са безплатни!Много хубаво е и "Ах,Бродуей",но за деца е "Коледна феерия"

# 1 253
  • София
  • Мнения: 309
Всички представления на "алма алтер" ли са безплатни ?
    Да,всички са безплатни!Много хубаво е и "Ах,Бродуей",но за деца е "Коледна феерия"
Много,много ти благодаря,че ни каза за този театър Hug.Живеем близо и със сигурност ще се възползваме.Препоръчай още някоя постановка Peace.

Вчера бяхме в МОЛ Сердика-Дядо Коледа беше там.Много хубаво беше направен,имаше,обаче малко дечица.Имаше микрофон,на който искаше да се казват стихчета и песнички.Повечето деца обаче бяха толкова шашнати,че не успяваха да кажат нищо Grinning.Дядо Коледа нямаше голям подход и им правеше забележки и нещо все накриво му беше,някакси човека нямаше подход към деца.
Като си тръгвахме от асансьора наизлязоха маскирани с големи красиви костюми един елен,снежен човек,един бяло-сребърен старец,елхичка и две едлфчета май бяха.Костюмите бяха разкошни-малкия като ги видя загуби ума и дума.
Но не знам дали ще има спектакъл или просто ще се разхождат там да се снимат с децата.

Последна редакция: сб, 10 дек 2011, 12:34 от didito.

# 1 254
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ако някой гледа "Маската на Зоро" в музикалния, ще драсне ли отзив тук?  Hug
Да знам да запазвам ли билети.

# 1 255
  • Мнения: 31 380
В The mall има Дядо Коледа и се пряват снимки с децата.

# 1 256
  • София
  • Мнения: 2 265
А нещо за МОЛа на Цариградско(Карфур) нещо се знае ли?

# 1 257
  • София
  • Мнения: 813
А нещо за МОЛа на Цариградско(Карфур) нещо се знае ли?

В The mall има Дядо Коледа и се пряват снимки с децата.

# 1 258
  • Мнения: 31 380
Има и кът за писане и рисуване на писма до Дядо коледа и пускането им в специална кутия.

# 1 259
  • София
  • Мнения: 1 193
Страхотна тема   bouquet ,а аз я откривам чак сега .....

Общи условия

Активация на акаунт