Re: Какво, къде , кога 1

  • 14 915
  • 1 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 395
Учудена съм, че информацията за Коледните празненства  толкова оскъдна.
Искаше ми се да направя една хубава програма на децата тази година, но освен МОЛ Сердика ,НДК и читалището няма нищо друго май?!

Вчера ходихме на запалването на светлините на коледната елха в София. Раздадоха ни билетчета за коледния трамвай, но никакви подробностти не откривам в нета.
ето още една идеа за Коледа
http://programata.bg/?p=42&l=1&c=1&id=43540

# 76
  • Мнения: 3

Миналата седмица посетихме детски театър в Галакси трейд център, малко късно се сетих да пиша, но децата много се забавляваха.
Като гледам тъжното време, мисля, че е чудесна идея.
Малко късно се сетих тази сутрин, но иначе- събота и неделя от 11, няма вход.
Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 7 144
Само ще се запиша засега.
На първо време ще посетя панаира на книгата в НДК във вторник.

# 78
  • Мнения: 2 156
Къде се намира Галакси трейд център?

# 79
  • Мнения: 700
Къде се намира Галакси трейд център?

На Шипченски проход и Коперник в Гео Милев - http://www.galaxytradecenter.com/#contacts


Искам да похваля коледната програма на МОЛ Сердика. Освен обявеното има и много вежлив Дядо Коледа, който стои до елхата до детския кът и много търпеливо изслушва всяко дете. Дотам, че родителите се налага да прекъсват разговорите. Всяко дете, което си говори с него получава малко подаръче. Има и духов оркестър, който обикаля из МОЛа и спира на всяка елха и свири коледни песни.
До голямата елха със сцената има напълно безплатен художествен кът, където се рисуват играчки за елха и се правят суровачки.
 Peace

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 15:16 от AnMary

# 80
  • Мнения: 4 204
Някой посетил ли е другите две постановки в националната опера освен мюзикъла Мечо Пух?

# 81
  • София
  • Мнения: 273
Само ще се запиша засега.
На първо време ще посетя панаира на книгата в НДК във вторник.
Може ли малко повече инфо за панаира на книгата,докога е,с какво работно време...

# 82
  • Мнения: 4 204
Само ще се запиша засега.
На първо време ще посетя панаира на книгата в НДК във вторник.
Може ли малко повече инфо за панаира на книгата,докога е,с какво работно време...
http://culture.actualno.com/news_326361.html

# 83
  • Мнения: 2 028

водихме големия ми син на това представление, когато беше на 3 и половина, уплаши се още в началото, защото снежният човек говорел, а нямал уста  Laughing така и не можахме да го изгледаме...

# 84
  • Мнения: 13 202
Защо разтопиха ледената пързалка пред The Mall?

# 85
  • Мнения: 75
А видяхте ли пързалката на Ариана? Вече е готова! Мисля тази зима да пусна моята палечка на кънки да видим дали ще й хареса Simple Smile Дано дават под наем такива малки номерца  Party

# 86
  • Мнения: 13 202
Има малки номера, но и обуй дебели дълги чорапи, че миналата година децата се сдобиха с огромни рани и пришки.

# 87
  • Мнения: 27
Здравейте  Simple Smile
Може ли някой да ми каже , къде точно в Мол Сердика се провежда детската Коледна програма/театрите и др./ събота и неделя , на кой етаж?   bouquet

# 88
  • Мнения: 2 028
Здравейте  Simple Smile
Може ли някой да ми каже , къде точно в Мол Сердика се провежда детската Коледна програма/театрите и др./ събота и неделя , на кой етаж?   bouquet

при голямата елха на ниво -1, не можеш да я объркаш  Peace

# 89
  • Мнения: 1 879
Къде се намира Галакси трейд център?

На ъгъла на бул. "Шипченски проход" и ул. "Николай Коперник" - две спирки след зала "Универсиада" на  трамвай № 20 в посока от центъра към завод Електроника.

Общи условия

Активация на акаунт