Предстои ми лапароскопия - тема 6

  • 95 642
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 195
Мен точно преди самата операция ме накараха да пикая и не са ми слагали. В реанимация 2 часа ме държаха.

# 16
  • Мнения: 1 985
Здравейте, момичета! Извинете, че нахлувам в темата ви, но имам въпрос, свързан с лапароскопията и мисля, че тук мога да получа най-добър съвет!
На моята приятелка предстои да ѝ правят и тя сега се чуди къде да я направи! Искам да попитам има ли някъде в темите ви систематизирана информация за най-добрите специалисти в областта, където да се ориентирам и да ѝ препоръчам? Или пък от собствения ви опит да сте правили списък с болниците и лекарите, от които сте най-доволни? Тя сега ходи в "Тина Киркова" при д-р Ралица Василева, но е отскоро неин пациент и се чуди дали и при нея да направи операцията...
Извинете ме, ако вече сте коментирали тези въпроси и ако е така, моля да ме насочите къде да чета!
Желая успех на всички вас и скоро да сбъднете мечтите си! Хубав ден! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 8 131
Здравей. Аз не знам какъв съвет могха да ти дам. Предполагам, че всеки или поне повечето, ще ти препоръчат своя лекар. Аз също съм страшно доволна от моя и ще съм му благодарна цял живот за отношението и помощта. Но няма да правя реклама, уме ще спомена само ако се интересуваш. Това, което мога да кажа със сигурност, е да не се доверява на първия специалист, с който се е срещнала. Нека послети различни болници и различни лекари. Аз от бързане щях да направя грешка и да не избера точното място!

# 18
  • Мнения: 359
Аз съм на същото мнение .Да не се прибързва . Нека се срещне с няколко и тогава да вземе решение при кой. Аз също не мога да дам съвет при кой. Защото един лекар може по мое мнение да е супер ,но за други да е пълна нула. Има репродуктивни клиники ,Мед.Акад, Шейново. Тина киркова също занам че има добри лекари,

# 19
  • Мнения: 74
Здравейте, момичета! Извинете, че нахлувам в темата ви, но имам въпрос, свързан с лапароскопията и мисля, че тук мога да получа най-добър съвет!
На моята приятелка предстои да ѝ правят и тя сега се чуди къде да я направи! Искам да попитам има ли някъде в темите ви систематизирана информация за най-добрите специалисти в областта, където да се ориентирам и да ѝ препоръчам? Или пък от собствения ви опит да сте правили списък с болниците и лекарите, от които сте най-доволни? Тя сега ходи в "Тина Киркова" при д-р Ралица Василева, но е отскоро неин пациент и се чуди дали и при нея да направи операцията...
Извинете ме, ако вече сте коментирали тези въпроси и ако е така, моля да ме насочите къде да чета!
Желая успех на всички вас и скоро да сбъднете мечтите си! Хубав ден! Hug
Здравей, от ходене по мъките моите впечатлеяния са следните: най-добра болница и лекари в бг за лапароскопска операция -  в Плевен, ако не можеш там в София - Шейново. С най-добро име в София е Попов. Доста пари хвърлих насам и натам и това е мнението на лекарите, при които съм била. Успех!!!!   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 985
Благодаря ви за мненията, момичета! Надявам се да успея да ѝ помогна да направи най-добрия избор! Успех и стискам палци за добри резултати при всички вас! Hug

# 21
  • Мнения: 182
Здравейте и от мен   bouquet
Предстои ми лапаро в МД и след малко се връщам да чета инфото назад, но искам да задам един предварителен въпрос. Притеснява ме от предоперативните изследвания, че урината ще ми излезе с левкоцити-интересува ли ги това или гледат само утайки и т.н. Глупав въпрос, но на последното ми изследване на урината ми излязоха е.коли (които често излизат при нестерилност), след което пих и лекарства и следваща чиста микробиология ме отказа от повторна урина. И сега се чудя, ако връщат за левкоцити в урината, да си пусна още утре една обща урина, за да си отменя запазеното място за операцията, ако е лош резултата  newsm78 Какво ще ме посъветвате ooooh!
Връщам се да чета, че ще е тежка задача като видях 78-те страници от миналата тема Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 095
Най-вероятно и аз ще стигна до лапараскопия, но диагностична. Някой да е правил в Селена при Д-р Карагьозов?

# 23
  • София
  • Мнения: 8 131
Здравейте и от мен   bouquet
Предстои ми лапаро в МД и след малко се връщам да чета инфото назад, но искам да задам един предварителен въпрос. Притеснява ме от предоперативните изследвания, че урината ще ми излезе с левкоцити-интересува ли ги това или гледат само утайки и т.н. Глупав въпрос, но на последното ми изследване на урината ми излязоха е.коли (които често излизат при нестерилност), след което пих и лекарства и следваща чиста микробиология ме отказа от повторна урина. И сега се чудя, ако връщат за левкоцити в урината, да си пусна още утре една обща урина, за да си отменя запазеното място за операцията, ако е лош резултата  newsm78 Какво ще ме посъветвате ooooh!
Връщам се да чета, че ще е тежка задача като видях 78-те страници от миналата тема Simple Smile
Не би трябвало да връщат за левкоцити, зависи къде де.

# 24
  • Мнения: 182
veseto87 , благодаря за отговора. Пуснах урината и излязоха нитрити. Док каза, че било от храната и не пречи на лапарото...

# 25
  • Мнения: 670
Здравейте мацки!
На кой ден от лапарото ви идва следващия цикъл?  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 8 131
Обикновено  цикъл идва до няколко дни след лапаро, независимо кога е трябвало да дойде по график.

# 27
  • Мнения: 1 334
Обикновено  цикъл идва до няколко дни след лапаро, независимо кога е трябвало да дойде по график.
Съвсем не е задължително това.Може да си дойде точно на датата.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 252
На мен ми дойде точно когато се очакваше.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 131
Обикновено  цикъл идва до няколко дни след лапаро, независимо кога е трябвало да дойде по график.
Съвсем не е задължително това.Може да си дойде точно на датата.
Не съм казала, че е задължително. Казах обикновено...

Общи условия

Активация на акаунт