Какво правите с умалелите дрехи на децата?

  • 15 130
  • 166
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 760
Както много от вас знаят, ДБМ си партнира с много други НПО и когато можем се подкрепяме.
Ето за какво молят от колегите от П.У.Л.С.....

За повече информация: Юлия Андонова – консултант 076 60 10 10, 0894 502 956
гр. Перник.
А какво количество е необходимо - примерно от кухненската посуда и какво точно. Нещата, които ни остават, не са чак толкова много, а и са употребявани все пак. Винаги давам в домове изпрани и здрави дрехи, но се притеснява да се появя с 2-3 чинии и употребявани чаршафи примерно.

# 151
  • Мнения: 395
Както много от вас знаят, ДБМ си партнира с много други НПО и когато можем се подкрепяме.
Ето за какво молят от колегите от П.У.Л.С.....

За повече информация: Юлия Андонова – консултант 076 60 10 10, 0894 502 956
гр. Перник.
А какво количество е необходимо - примерно от кухненската посуда и какво точно. Нещата, които ни остават, не са чак толкова много, а и са употребявани все пак. Винаги давам в домове изпрани и здрави дрехи, но се притеснява да се появя с 2-3 чинии и употребявани чаршафи примерно.

Съжалявам, но не знам нищо повече от това което пише в инфото. Обадете се на подаденият тел и питайте за подробностите.

# 152
  • Мнения: 395
http://www.hope.bg/index.php?option=com_content&view=article … id=12&lang=bg

Момичета, ако някой от вас искат да помогнат освен с дрешки и играчки, а също така и доброволен труд, можете да се обърнете към тези хора, при тях винаги има нужда от доброволки.

# 153
  • Мнения: 102
Раздавам на приятелки, подарявам на нуждаещи се, към някои от дрешките съм емоционално привързана и си ги пазя  Kissing Heart

# 154
  • София
  • Мнения: 3 761
След първото дете всичко си запазих,но след второто всичко раздадох.

# 155
  • Мнения: 289
Дрешките, които са здрави и запазени раздавам на роднини и приятелки, за които зная, че ще ги облекат на децата си

# 156
# 157
  • Мнения: 161
Прибирам ги и ги пазя. Голямо семейство сме 4 млади семейства и 1 ерген. Само едното има 2 деца другите са с по 1. Дрехите се предават от семейство на семейство, който има нужда в момента от тях.

# 158
  • Мнения: 383
Аз давам дрехи на познати за техните по-малки деца, някой съм давала за домове, а и доста изхвърлям:-)

# 159
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
...... а и доста изхвърлям:-)
Гледам едни контейнери на някои места в София - пише на тях: За дрехи. Там ли ги изхвърляш?

# 160
  • Мнения: 102
Какво правите с умалелите дрехи на децата?

АЗ лично ги давам в детски оказион  и като са продадени ми се обаждат , за да ми изплатят паричките.

Как постъпвате вие?
Подарявам на семейства в затруднение, пращам по домовете или пускам с торби с обувки, памперси ,мокри кърпички и АМ в контейнерите за бедни семейстсва.

# 161
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Пазя ги  Simple Smile Ето сега ще ми влязат отново в употреба, а след това, ако са все така запазени, ще отгледат и децата на сестра ми, живи и здрави  Simple Smile

# 162
  • Мнения: 1 383
Раздавам ги на приятелки.

# 163
  • Мнения: 2 197
И аз ги пазя Peace
Има дрехи от детето на сестра ми,които пък тя е запазила и малкия носи,което не е типично момичешко....Аз също ги прибирам и сега има запазени дрехи за всеки сезон,възраст(понеже моето дете е лятно бебе,а на сестра ми беше зимно) и пол-спокойно може да се отгледа трето дете,с много малко допълнения Simple Smile

# 164
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Имам запазени дрехи от моята детска възраст;без да са мръднали сантиметър от шев само леко поизбледнели от времето.Обличам ги на дъщеря ми в къщи.

Давам и ще продължавам да го правя на приятели щом умалеят дрешките които съм и купила,иначе ще се зарина в чували.....
Приемам също без всякакви скрупули.

Общи условия

Активация на акаунт