Момиченце или момче, приемаме подаръка със две ръце - темa 88

  • 22 649
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 723
Ехаааа, че страхотна новина!!! КАФЕНЦЕЕЕЕЕЕ, честити ти дъщерички!! Да са много здрави, щастливи и да озаряват живота ви с много прекрасни мигове!!! newsm44 newsm44 newsm51 newsm51 newsm51

Честити бебчета и на Поспаланчо, Дидка-Бандидка и другите момичета, които родиха тези дни!! Да са ви живи и здрави бебчета!!  Heart Eyes

Месечинке, прекрасна новина!! Много се радвам за теб и ти пожелавам много лека бременност!

Аз исках да мина да ви почерпя виртуално, т.к. нашето бебче Зара вчера стана на 1 месец!  Heart Eyes Иска ми се да можех още да ръся прашец да наръся всички момичета в темата, които са в очакване на чудото, за да ги споходи възможно най-скоро! Пожелавам го от все сърце!!  Hug

# 61
  • Мнения: 960
Вагабондче, честита ви месечинка. Да расте все така неусетно малката Зара Heart Eyes
Меци, пари нямам Naughty, така, че ако ме глобяваш нека е в натура, ама поне разбрах, че съм вътрешен човек Heart Eyes

# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Мецано, благодаря за новата тема и завладяващото й заглавие   bouquet А сега дойде оная леля дето я чакахме по празниците ли  Crazy
Рали, всичко ще бъде наред  Hug
Зазу, и според мен не бързай. Все пак до скоро имаше доста неразположения. Още ли те боли или мина?
Елизабет, това лашкане е ужасно. Разбирам те напълно. Но и аз не мога да разбера защо продължаваш да упорстваш и да ходиш при тази лекарка. Не е като да нямаш избор - Зузката и Имам надежда много хвалят техния док. Защо не отидеш при него?  Hug
Деситка, няма да се даваш  Heart Eyes
Теди, да сте живи и здрави и много да се гушкате  Hug
Тикве, мътим, мътим  Crazy Кажи ти как си  Hug
Рокси, и мен ме кефиш  Peace
Вагабондче, честита месечинка и на вас   bouquet

# 63
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Яже същата .. закъсня само с 30 дена .. сигурно и повече щеше да закъснее, ма нямаше кой да я чака и дуфастона изигра всичко коз с каре валета Mr. Green

# 64
  • Видин
  • Мнения: 685
Хелоууууу. Мецани, супер тема, със супер заглавие и още по СУПЕР новини  bouquet
Месечинке, много ти се радвам и ти пожелавам всичко да е наред, по-малко да се притесняваш и август/септември да прегърнеш най-свидното нещо в живота си.
Честито на мама Дидка. Само хубави моменти от тук насетне, а на теб много бързо възстановяване.
Честити месечинки на малките ни бебоци Hug
Кафенце, чакаме те Blush
Пожелавам на всички един прекрасен уикенд, изпълнен само с хубави емоции. Аз отивам да правя сладкиш, че Марти иска, но ми свърши захарта и ще забъркам нещо със сладко Mr. Green
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 65
  • Мнения: 39 503
Мецко, да почерпиш.
Вагабонче, честита ти месечинка .

Аз съм на работа, но участвам активно и у форуму. Попаднах на ей това :



След 35 години вярна служба на българските пощи, дошъл и последният работен ден на Петьо пощальона. Отишъл той до централата взел си писмата, натоварил ги в раницата, преметнал я през рамо и тръгнал по адресите, които обикалял още от първата си година в пощите.

Когато стигнал първия адрес на вратата го посрещнало цялото семейство, на което той носел пощата вече дълги години, поздравили го за пенсионирането и му подарили дребно подаръче за спомен.

Радостен, Петьо продължил към втората къща, където собственикът също много доволен и благодарен на Петьо, за добрата му служба през годините, му подарил кутия кубински пури - да си ги пуши с пенсията.

Още по-развеселен Петьо стигнал третата къща и звъннал на звънеца. Вратата му отворила домакинята - ослепителна блондинка облечена доста провокативно. Без много приказки мацката го хванала за ръката, завела го в спалнята на горния етаж и там няколко часа двамата правили див секс.[/След като се облекли горещата русокоса дама го завела в трапезарията на първия етаж направила [/b] му закуска - яйца, бекон и кафе. Петьо отпил от кафето и видял, че в чинийкапод чашата има банкнота от пет лева. Тогава вече решил да попита:

- Абе, всичко прекрасно, ама какви са тея пет лева?

Мацката отговорила с усмивка:

- Ами тази сутрин казах на мъжа ми, че ти е последния ден на работа и нали, че трябва да направим нещо специално за теб, а той ми каза "Е*и го тоя - дай му пет лева!", а закуската беше моя идея.

# 66
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Здравейте, хайде и аз да се цопна чак на 5-та страница  Grinning
Честито сърчице на Месечинка - прекрасна новина, дано да имаш една прекрасна,лека бременност с най-пухкавия финал  Hug
Честито още и на мама Дидка , нека бебчето и да е живо и здраво  Hug
Имаше и две едномесечни бебчета - на мама Теди и Вагабонд, нека децата ви пораснат здрави, щастливи и добри  Simple Smile
Имаше и още, ама не запомних всичко

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте момичета   bouquet
Теди, Вагабондче Честити ви месечинки, да нацелувате малките съкровища и много да ви радват  Heart Eyes
Меци, благодаря за темичката и честита ти стринка  Mr. Green
И аз като имам надежда и Зузка съм много доволна от Славчев! Който отиде при него няма да съжалява  Peace
Лек ден  Hug

# 68
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
Яжке минавам да гледам как Дракона си върши работата и ще Ви забремени таз година ....имам аз уговорка с него и така  Laughing

# 69
  • Варна
  • Мнения: 10 671
Сигме,много готино Joy Joy Joy
Меци,да благодаря и аз,че да не извадиш метлата Hug,няма ли как да го застопориш тоя цикъл да е редовен Whistling
Е,колкото и да е нахално от моя страна,аз се поразрових и даже видях,че Месечинка,ме е "метнала" с метлата,заради Ковачев,а и историята ти ще ми бъде полезна Hug
А какво става по въпроса с прашеца newsm78

# 70
  • Мнения: 6 395
Ех, че хубава темичччкааа, благодаря Меци  Crazy

Според мен ще е много късметлийска и пълна с  EFP
Аз досега чистих, след малко излизам на пазар и си чакам момчето, днес се прибираааа  Blush Heart Eyes  loveuuu

Хубави почивни дни ви желая, момичетаа.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Естела,
'ич нямам спомен Embarassed

# 72
  • Северозапада
  • Мнения: 5 479
ant G - Моя цикъл никога не е бил 25,26,26 дни, такова чудо немам, ама всичко ще си проличи с хормоните, които ще пусна на 3-ти ден от МЦ Wink
И на мен не ми се беше случвало до миналата година. И аз мисля да пусна хормони следващия цикъл. От около година насам (може би откакто бебеправим) цикълът ми леко се смали - от 30-32 дни на 27-29, инцидентно на 25-26.
Честита Сияна мама Дидка! Хубаво и безгрижно детство, пълно в игри и усмивки!
Честити месечинки на Зара и Ники!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 671
Цитат
"esstela,
и на мен ми е интересно какво е станало. Защото и аз съм с точно обратните впечатления от д-р Ковачев. Не оспорвам казаното от теб, но е хубаво като обвиняваш някого и да се обосноваваш.
Слънце,
и аз мислех, че не искам да спя там, но повярвай, после друг акъл ти идва  Ще видиш, ще мине и ще се чудиш защо са били всички нерви и страхове " Hug

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Ами като спя до 1 часа, така ми се пада да се запиша чак на 5 стр.,
Честита Сияна на мама Дидка!  Hug Hug Hug
Честити месечинки на малките съкровища!   bouquet  bouquet  bouquet
Айде и прашеца щях да забравя!  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт