Момиченце или момче, приемаме подаръка със две ръце - темa 88

  • 22 694
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 752
 Joy Joy Joy Joy Joy newsm75 newsm79 newsm28 newsm79,благодаря,Кукле,розов ли беше или син newsm78

# 76
  • Мнения: 960
Сигме, е това ме развесели Mr. Green
Вече мина 12 часа, така че искам да ви споделя моя сън снощи..Сънувах, че имам бебе, не знам дали момиче или момче и уж е мъничко, а като го държа с ръце и то стъпва на цели крачета и поскача  Crazy. И аз само казах: Ама то прилича изцяло на Рени(момиченцето ми)....Незнам как да го тълкувам, но само знам от майка ми, че ако сънуваш бебе е на беля Rolling Eyes

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Естела засега е изненада цвета!
Рокси аз колкото бебета съм сънувала, бели не съм правила!  Joy А пък и за нас това правило не важи! То като много го искаш подсъзнателно си го представяш как ще изглежда дори!  Hug

# 78
  • Мнения: 39 700
Рокси, аз пред ден сънувам бебета, че имам, че са ми дали да ги разхождам, пък ги забравям на една пейка, момичета, момчета. Ей ме на- нищо ми нема.

# 79
  • Мнения: 11 590
Страхотно заглавие на темичката, много ме умили, Меци, честит ти цикльо, макар и насила доведен Simple Smile
Месечинке, честито щастливо очакване, много сте го чакали и изстрадали, дано още толкова много щастие ви донесе  Hug
Честита дъщеричка и на мама Дидка, весело и здраво детство да има   bouquet
Сигме, много готин виц  Mr. Green
Аз продължавам да (д)ебна ову  Mr. Green Mr. Green Blush

# 80
  • Мнения: 960
Кукле, Сигме, и аз това си помислих, че така съм се вманиачила, че как да не сънувам. Боже, тез бебета докато дойдат ще ни изпият ума Crazy. Пък защо и да не го изтълкувам, че сме направили с мъжа ми белята Mr. Green

# 81
  • Мнения: 4 864
И аз сънувам бебета..Ужас някакъв.

# 82
  • Мнения: 2 802
Нямате изчитане ви казвам  ooooh! а сега да видя какво запомних  Whistling
Първо честито на мама Дидка Бандидка ... да са живи и здрави с малката бебека  Hug
Сега да честитя и месечинките на Вагабондче и Теди - мале кога мина цял месец  Crazy
Рали ... пиши какво става с ЧХГ-то на сестра ти, пуснахте ли още един  Hug
Месечинка виторога няма значение къде ще си, важното е всичко да е наред, а и тука пак ще се засичаме  Hug
Мецанке ... айде честито ти олелчване Mr. Green, то с покана да я чакаше нямаше да дойде толкоз бързо  ooooh!

На всички останали/без да изброявам  ooooh!  Mr. Green/една огромна прегръдка  Hug и хубав и слънчев ден  Heart Eyes

# 83
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Здравейте, запис и от мен.
roxxy_28 , аз снощи сънувах горе-долу същото, а съм го сънувала и друг път. Та значи - родила съм и си държа бебето на ръце. Изведнъж се усещам, че вече е на 3 дни, а още не съм го кърмила. Слагам го на цица уж, поглеждам го и виждам, че то изглежда досущ, като големия ми син, като бебе. Само, че голямо бебе-ходещо, дори говорещо, на около годинка и нещо.

# 84
  • Мнения: 2 401
Благодаря на Мецани за темичката!
Месечинке, прекрасно е, че ти се е сбъднала толкова дълго чаканата мечта, дано всичко да е наред. Hug
Сигме, да знаеш, че съм голям фен на чуството ти за хумор. Laughing
Яжке, относно това, което пита за пластмасовите бутилки, мисля, че има резон във въпроса ти заради следното:
Минерална вода и безалкохолни напитки и бира в пластмасови бутилки (РЕТ опаковки или с номерация 1) никога не се съхраняват на слънце. Пряката слънчева светлина засилва отделянето на химикали, имитиращи хормона естроген. Тези химикали водят до хормонален дисбаланс. Също така, запомнете, че тези опаковки са за еднократна употреба.

Честити месечинки на бебоците на  Теди и Вагабонд!

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 16:48 от Звездичка!

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
A_vagabоnd, честита месечинка на сладката Зара! Да ти е жива и здрава и най-голямата радост в живота   bouquet

# 86
# 87
  • Мнения: 960
Бенджи, как само влезе на пръсти Mr. Green
Старлет, незнам но от тези сънища не мога да се наспя. Днес съм като парцал, имам чувството, че този сън е бил цяла нощ ooooh!
Забравих да спомена, че сестра ми и те бебеправят Flutter, та ще се надпреварваме. Уж каза, че ще ме изчака първо аз , ама то.....това да не е да чакаш на опашка за банани( незнам защо банани, така ми дойде). Тя е с 3 години по-малка от мен и има момиченце на 6 г. Мислеше да не бързат, ама като видя, че при мен нещата се забавиха и..... Но тя е подготвена, че ще стане по-бавно, защото и 1-вия път стана след 9 месеца опити. При тях нещо им пречели кръвните групи. А колко ще е хубаво и двете да си бременеем Whistling
Мога ли да я смаля тази снимка малко , че заема много място newsm78

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 17:29 от roxxy_28

# 88
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Запис!

Прочетох прекрасната новина - Месечинке, честито сърчице и честита сбъдната мечта, прекрасно е, нали  Hug Желая ти лека бременност и накрая едно здраво и прекрасно бебче   bouquet

# 89
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Рокси избрала си банани, заради формата .. нас тука всички това ни обединява Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт