КИВИ + КОМ = КИС - 18

  • 30 958
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Mr. Green Mr. Green Joy

МОНЧЕ ,ВИЕ КАКТО СТЕ Я ПОДКАРАЛИ Party Party
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ГОЛЕМИЯТ ЮНАК!
Много да ви радва и да слуша най вече баба и дядо! Wink



АНКАСЧЕ, голям купон се е извихрил снощи и във вас и във заведението.видях те аз Naughty  Whistling колко си ми хубавка. Hug Hug
Браво на момичета за изненадата.

Аз със децата си бях ,дедко на работа нощна смяна та нищо ново в къщи.
Сега си измислих една рецепта за козунак с едно яйце та тъкмо го изпекох .Криза ееее Mr. Green Joy Стана страхотен момичета ,много по хубав е от онези с многото яйца. PeaceЩе пада лапане като се приберат децата. Party Party Чак се учудих на творението си  Mr. Green Blush

# 721
  • Мнения: 5 001
зИЧЕЕЕЙ....Бързо да казваш тука рецептата(ама на ЛС!!!)......зА КОЙТО СЕ ИНТЕРЕСУВА ДЕ........ Hug

аЗ ЛИЧНО МНОГО СЪМ ВПЕЧАТЛЕНА!!!!!


Честито на всички празнуващи!!!!! Моля да извините,че не слагам картинки......(нямам възможност в момента......на работа съм,) Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 681
Добро утро   bouquet



Аз тези дни съм нещо изкукуригала, събуждам се още по тъмно и докато стане време да будя детето за училище вече съм отхвърлила сутрешните си задачки - гимнастика, душ, приготвяне на закуската и кафето.... абе куку  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Да не кажа пенсионерска му работа  hahaha Joy Joy Joy
Ей го колко е рано, вече съм готова с всичко, че съм и закусила даже. Сега мога спокойно да си се разхождам из нета и да чета книжка. И на работа после трябва да ходя  Sad


# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Добър ви ден - дал ви Бог добро!
Мастеронки като я напиша ще ти я пратя  Peace
Бистре ,когато човек  наближава старост така се получава мила  Hug
Но не се къхари свиква се Mr. Green Joy Още по зле ще става това е нищо Mr. Green Joy Joy
 Много те успокоих нали  ?Blush Joy Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: X
 wavey  Ха здрасти и от мен  Laughing

Днес времето слънчево и тука редиците редкиии, явно народа  е по разходкииии  Thinking  Heart Eyes Hug

Аз днес оправях от купона на 8-ми и се приготвям за утре - друг купон, вечерта пак ще имам гости  Laughing, сега съм се захванала и правя една медена торта, отдавна не я бях правила, а много я обичат, играчка си е, че се месят и точат блатовете, ама пък хубава става  Simple Smile

Бистре нищо няма да кажа относно  ранното ти събуждане  Wink, Зичето най-добре ти е обяснила нещата и затова аз няма да  казвам нищо повече, че да не те стресираме  hahaha hahaha hahaha hahaha и млъкваммм  smile3505

Мастеркони, ти по ккави късни доби пак на работа бе душаааа  Thinking Ейй момиче остави си време и за релаксче  Naughty  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

Зиче, аз нямам таква месеща машина ама дай тука рецептата де, що само на лични или ако е в блога ти аз оттам ще я видя, щото честичко го посещавам и доста неща съм си краднала  Embarassed, обаче си казвам , че вкусотийките са на една виртуална  приятелка да знаеш  Hug Hug
Hug Hug

Ели, как сте вие, как е малката бонбонка , силно се надявам да е добре вече  Hug Hug Hug Hug Hug

Айде изчезвам, че ми изтече лимита за компа  bye, чао за сега мили дружки  Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 117
Здравейте, момичета!
Зиче, посмях се и аз на "успокоението" ти на Бистрето.... Joy
Бистре, аз направо ти завидях...благородно, ама...На мен все не ми стига времето, особено сутрин и ставането ми е една мъка... бързам, нерви хабя Embarassed...да не разправям... Така, че твоето ранно ставане си има хубава страна. Наслаждавай му се! Ама да не продължи все така, де... Naughty
Ние си направихме разходка до Драгалевския манастир, щерката поигра с едно приятелче. Прибрахме се уморени, хапнахме и сега пием кафенце с мъжа ми...и с вас... Heart Eyes kaffeetrmker_2 То май стана време за ракия newsm78
Зиче, и аз се интересувам от рецептата за икономичния козунак! Много трудно се меси козунак, доколкото знам, но щом има вариант да не съсипя много продукти бих се пробвала Laughing
Пожелавам ви прекрасна съботна вечер!!!   love001

# 726
  • Мнения: 5 001

Мастеркони, ......... Ейй момиче остави си време и за релаксче  Naughty  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug



Тва кво беше????? Яде ли се или се пие ?!?  Whistling newsm78

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АНКАСЧЕ, то и на ръка се меси само че повечко време трябва да месиш.
Написах рецептата в блога момичета вижте я там Hug
Наистина стана добре .
Мики пробвай го даже и половин рецепта направи за проба...ще стане.
МАСТЕРОНКИ , я погледни рецептата и ако имаш някакви забележки казвай Wink Hug Hug




Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 23:27 от ЗИЧЕ

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 614


Каня ви на пикник.

# 729
  • Мнения: 5 001
Зиче любопитно изглеждат козунаците.....Ще пробвам да видя.....И на конци са станали....Браво! Изобретателчето ми то..... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Аз след малко ще излизам....Ще ме водят на разходка в планината......Кат се върна ще докладвам.....

# 730
  • Мнения: 681
Добро утро и от мен  Hug
Аз си допивам кафенцето и излизам. После ще ви видя за повече   bouquet

# 731
  • Мнения: 511
Здравейте момичета
Да ви почерпя за моята Поли,която днес става на 8 години
Да ни е жива и здрава

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАСТЕРЧЕ,БИСТРЕ, приятна ви разходка и да докладвате какви ги свършихте  Mr. Green Party Party

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОЛИ!
Много да е здрава и да слушка мама и тати!

# 733
  • Мнения: 5 001
Уффф.....Ей мЪ на отново......

Теди,Честит Рожден Ден на Принцеска!Весело детство! Да я гушнеш от мен моля те!  Hug Hug Hug Hug Hug





Поразходихме се....Идеално беше....Меко време,нямаше вятър,въпреки,че се качихме почти до Копитото.....(с колата бяхме де,не пеша).....Там се поразходихме из гората и аз си набрах кокичета....Така се изненадах,че намерих.... Crazy
ПоловинЪт умря да се смее.....Аз бера кокичета,а той ходи по мене и само ми вика....Ех,да знаеш кат се размиришат из къщи кво нещо те чакааааа...... hahaha Laughing  ,,,,,,,Та ......Таковата де.......Връзвайте се още отсега..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Прибрахме се,сега съм спретнала една пица...Само чака да я опека.....Пере пералнята....Чакам да стане 16:00ч,та да пусна прахосмукачката и.......кат почне едно плюскане на пица с червено винце..... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

П.П. ПардонЬ......ЗабраЙх да ви дам въже за връзване.....
 rotfImbo rotfImao #Silly

# 734
  • Мнения: 681
Така, вързана съм (само ръцете ми са свободни)  Mr. Green Марстерче, давайте, вие сте на ход ...

Аз си купих перденца от пазара, леко-полеко завършвам стаята. Днес ако не ме домързи по някое време ще се развържа  Mr. Green и ще почна да пренасям багаж към моята стая, нали е още празна и ми е жал да слагам каквото и да е там. Сега е толкова просторно ... но няма начин, стига толкова гости на девойката  Joy Joy Joy
Теди, честит рожден ден на Поли   bouquet Да ви е жива и здрава, да расте щастлива и безгрижна, а вие много да я обичате  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт