КИВИ + КОМ = КИС - 18

  • 30 950
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 001
Бистре.....Още е рано развързвай се и си върши работата......Нищо,че ПоловинЪт тука обикаля около мене и все "уж" се настройвал  hahaha Mr. Green (той си е вечно настроен.... Joy ).....

Честити ти перденца! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Еййййй ,голям кеф е като нареждаш нещо новичко..... Laughing Crazy

# 736
  • Мнения: 681
Аааа, щом като обикаля покрай теб и е настроен  Mr. Green никакво отвързване .. Току виж ме е разтресло  Naughty

# 737
  • Мнения: 5 001
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532


Страх - Лозе пази..... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 738
  • Мнения: 681
Добро утро и усмихната и успешна седмица!


# 739
  • Видин
  • Мнения: 961
Ехоооо, аз се явявам след като Флипсвах доста време Flutter
Тука голямо затишие гледам, само Бибибту се е разписала от сутринта Flutter

Зичонииии, къде си да пуснеш поредната красива темичка Hug

Аз съм отпуска една седмица и почти не сядам на компа.Дала съм си почивка, че нещо изпушвам много напоследък CrazyОбаче ви мисля всички да знаете Peace

Хайде гушки и чао!

Ето и следобедно кафенеце:


# 740
  • Мнения: 681
Да няма нова тема и да съм я пропуснала  newsm78 Къде сте изпокрихте всички, кой ви обиди, бърже да се явите да споделите  Hug
Аз днес имах бая работа, но нали последно време кипя от енергия та хич не можа да ме събори  Laughing С кокал куче ще плашат, а? Това беше малко шегичка, но донякъде си е вярно.

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте момичета .
Вече съм тук компа ми се скапа тотално ,посиня екрана и това беше.
Преди малко си го взех от ремонт и съм с нов уиндълс ли какво басии ooooh! ooooh! толкова се бълтая и ми е гадно  Mr. Green
Ще гледам да пусна тема ама да влезна малко в час и да си вкарам паролите по сайтове че цяла нощ май ще се мъча Party Party Party

# 742

Общи условия

Активация на акаунт