Трети триместър привет, идваме с бебоци безчет!

  • 34 814
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 359
Мире, Честит Рожден Ден!!!   bouquet
Много здраве, щастие и късмет, леко раждане и здраво бебче през Март  ura

# 46
  • Мнения: 851
Здравейте, момичета Simple Smile
Чета ви ежедневно, понякога по няколко пъти.
Напоследък вече ми остава повече време (вече нямам толкова сили изцяло да се занимавам с децата) и реших да се включа официално във вашата група, вместо да се промъквам и само да чета.
Това ми е втора бременност, чакаме девойка с термин 25 март.
Първата бременност постигнахме със мнооогоооо мъки,  но след 4 опита инвитро, най-накрая видях двете чертички. След 32 седмици бременност по спешност се стигна до раждане, но Господ беше с нас и по малко от месец след раждането всички си бяхме вкъщи.Моите прекрасни момичета ще стават каки скоро, на  бебе- Божи дар! Човек трябвя да вярва в чудесата Simple Smile, защото те наистина се случват!
Сега мечтая да изкарам бременността си до край да се радвам на много пухкаво бебе !
Стискам палци на всички за леки седмици до края и леко раждане!
 Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 851
Здравейте момичета  Grinning,
Аз съм Деси, на 31 г. и чакаме второ бебче през март - терминът ми е 30.03. Още не знаем пола със сигурност.
През първата ми бременност черпех много полезна информация тук от форума, но с едно детенце (имам момче почти на 4 г.) не ми остава време. Но от утре не съм на работа и реших, че е крайно време да се запиша при вас  Simple Smile

jani22 - аз родих преди четири години във Вита при д-р Илиева и съм изключително доволна. Сега живот и здраве мисля пак при нея да раждам Simple Smile Ако имаш въпроси, ще се радвам да помогна!

Желая на всички ви леки последни месеци от бременността  Hug

Последна редакция: нд, 15 яну 2012, 23:38 от DesiT

# 48
  • Мнения: 4 199
Cho_ko, DesiT wavey Специално Чоко не я чувствам толкова ''нова'', понеже съм я чела толкова пъти в темата за Недоносените дечица и дори виждах снимки на принцесите й, които са просто прелестни! Да са живи и здрави всички бебета и наистина бебевалежа да почне когато му дойде времето за всички ни.

# 49
  • Мнения: 0
Чудесна темичка Simple Smile дано всички имаме леко раждане и да се радваме на хубави и здрави дечица Simple Smile
и аз съм една от новите във форума и пиша от няколко дни, но ми е изключително приятно да споделям с вас, защото само вие разбирате какво са киселини, хормони и непрекъснати притеснения за бебо  Rolling Eyes Има ли някой от вас, който е решил да ражда в Шейново, защото аз там съм избрала. Иска ми се да ви питам дали знаете какви са условията. Днес си купихме детска количка и съм много щастлива, извадихме луд късмет с една Peg Perego на половин цена. Търся количка от 1 месец и да ви кажа беше много труден изборът...

# 50
  • Мнения: 49
Angel4eto5, честита ви покупка Simple Smile. Ние си взехме количка на Mothercare mychoice 4 - дано да излезе сполучлива.

# 51
  • Мнения: 38
Много се радвам,че са се включили много нови мами. Добре дошли при нас и дано в тази тема завалят бебоци, но не по-рано от 37г.с.,защото нашите малки слънчица имат нужда да седят на топло и да се развиват. Успех и много стиснати палчета.

Аз имам сериозен проблем, много ми е тегаво от три дена. Както бях решила как ще се казва малкия, уж таткото го харесваше това име...вече не го харесва и спорим нон стоп. Техните са му сърдити,че няма да е на тях ...въобше трагично е положението, моите родители казаха,че детето си идва с името и за тях не е проблем и няма да се сърдят. И тъй като моя бъдещ татко не взе решение, го взех аз и му го казах-той не се съпротивляваше, но онзи ден го е споделил на техните и от там е дошъл и проблема, че било католическо име и значението ми било Бог на войната(Мартин), а също така значи и Храбър, но той каза твърдо НЕ и сега не си говорим. А аз от 6 месец си му викам на бебко така,защото бях останала с впечатлението че го харесва...и всички около мен свикнаха. Родителите ми , ми казаха,че ако си променя мнението за Мартин или с друго име да го сменя-повече да не ги търся за нищо. Защото са обидени от факта,че бебчо си имаше име,а сега да се сменя. Дайте съвет между чука и наковалнята съм и ми е адски смотанонезнам какво да правя.Никой не иска да ме разбере. КОгато избирахме име , таткото всеки път казваше има време, има време и искаше да е на него, но аз не искам поради други причини случило се в миналото.

# 52
  • Мнения: 2
Добро утро от мен,да се запиша преди да сте ме забравили(не че сте длъжни да ме помните) Laughing
Нищо ново покрай мен и бебо,броя си контракциите,вече не се шашкам толкова,явно така ще си карам до края,а и има някой от вас на които им е много по- тежко,така че няма да се жалвам.
  Днес съм на доктор и ще видим какво е положението след престоя в болницата,дано са се позакрепили нещата и да няма повече скъсявания. Това е за сега,по-късно ще се включа за отчет след прегледа.
 Хубав и усмихнат ден на всички и дано е изпълнен само с положителни емоции Hug  bouquet

# 53
  • Мнения: 0
Nevi 77 Aз съм много крайна по отношение на името на детето. Само майката знае кой е в коремчето й и нейната интуиция не може да се сравни с нищо. И аз имах и все още имам мърморещи роднини по този въпрос, но всеки път им казвам категорично че не могат да се вмешателстват така грубо в едно толкова лично решение. А за таткото, питай го той ли носи бебо и той ли ще го ражда. А и като се е съгласил веднъж, значи прави компромис с теб заради други хора. Макар и тези хора да са му родители, то това дете не е тяхно. Ако сега се предадеш, по- нанатък не ми се мисли. Аз поне така разсъжавам и смятам да покажа на всички, и на мойте родители къде им е мястото. Иначе ще те побъркат, а и бебчо също. Като някой се сърди, разсърди се и ти  newsm78

# 54
  • Мнения: 0
Nevi77,такива истории ми звучат потресаващо Shocked
Недоумявам как може други хора освен родителите да решават и да се месят в даването на име на новороденото.............пълен шок съм.Аз никога не бих си позволила да коментирам и съветвам и още повече да създавам такива неприятни емоции на хора ,които очакват най-хубавото нещо в живота си........Това е ваше решение.Не съм съгласна ,че понеже майката го носи ,само тя ртешава.Детето е създадено от двама и само тези двама имат право на мнение.След като веднъж се е съгласил ,значи името му е звучало съвсем подходящо,как така заема позицията на родителите си????????????Аз на твое място не бих сменила името на детето,решението е взето от вас двамата ,нарекли сте си го и сте го възприели........Дръж се и не се поддавай,би било ужасно някой друг да даде име на твоето дете Peace

# 55
  • Мнения: 4 199
Въпрос, едновременно отправен към вас и към ЛЛК:
Ако по някаква причина не може да кърмим или се налага преустановяване на кърменето, кой вариант е за предпочитане: АМ или банката за кърма? Поне за мен отговора е ясен, но се изумявам колко майки залагат на изкуственото мляко, при положение че има подобна проверена институция...Все пак, очаквам отговор от по-компетентните от мен, може и да греша
.
Неви, от преки впечатления ти казвам: повечето роднини ''уж нямат против'', но все се надяват тайничко да се кръсти наследника на тях. Никога не бих си и помислила да се сърдя на чедото си, че няма внуците да носят моето име, невероятно, но факт, заради който цели роди се карат Tired Имате време да решите. Peace

# 56
  • Мнения: 52
Въпрос, едновременно отправен към вас и към ЛЛК:
Ако по някаква причина не може да кърмим или се налага преустановяване на кърменето, кой вариант е за предпочитане: АМ или банката за кърма? Поне за мен отговора е ясен, но се изумявам колко майки залагат на изкуственото мляко, при положение че има подобна проверена институция...Все пак, очаквам отговор от по-компетентните от мен, може и да греша
.
Неви, от преки впечатления ти казвам: повечето роднини ''уж нямат против'', но все се надяват тайничко да се кръсти наследника на тях. Никога не бих си и помислила да се сърдя на чедото си, че няма внуците да носят моето име, невероятно, но факт, заради който цели роди се карат Tired Имате време да решите. Peace

Банката за кърма Naughty Naughty Naughty
Аз бях 7 м. донор на кърма на 2 недоносени близначета. Всеки божи ден съм цедяла и давала. Сега се две големи дечица здрави и прекрасни Hug

# 57
  • Мнения: 571
Здравейте и от мен.Благодаря за пожеланията Hug
Добре дошли на новите мами.Хубаво е,че дори и вече на финалната права се разписвате при нас.
Името в нашия случай ММ е този,който настоява да е това.Свекърите нито сега нито предния път са казвали нещо.Е ясно е,че сега ще бъдат безумно огорчени ако не е на свекър ми.И то май не той толкова колкото свекито Peace Майка ми пък иска да е на него за да има мир в къщата,да не ми се натяква чрез думи или действия от страна на свекито.
Ам или кърма АМ е достъпно-вече от всеки магазин можеш да си го купиш.За кърма доколкото аз знам е по-трудно да се набави.Лично аз не познавам нито една майка,която е ползвала банка за кърма.Чувала съм само за такива,които са ставали дарители.Ще ми е интересно повече инфо от ЛЛЛ.Пък и педиатрите казват каква АМ да вземеш за детето в случай,че не можеш да кърмиш или преустановиш поради една или друга причина процеса.Не ти казват иди в еди коя си банка за кърма и тн...
Успех на всички,които днес имат нужда Praynig Стиснати палци.Аз лежа и така.При мен ежедневието е такова,но не се оплаквам-за бебо е Praynig

# 58
  • Мнения: 0
 Ох,мили момичета това с името и на мен ми е болна болна тема ,даже с мъжо си поплакахме на Йордановден,имахме си име,на свекито,но обективно наште ни отвориха очите ,е тя наистина грам не го заслужава,синът ми е кръстен на наште и така си останахме с бебе ,без име  Sad
 Къде ги намирате мами тези колички на полвин цена.......... ИСКАМ И АЗ! покрай работата ми не ми остава време нито радио,нито тв да слушам и ДОБРЕ ,ЧЕ СТЕ ВИЕ ДА НАУЧАВАМ ЗА ПРОМОЦИИТЕ И НАМАЛЕНИЯТА,ОТ които естествено се възползваме, аз съм промо мамче,абе кърфица да е -на промоция да е  Laughing/нали сме търговци с таткото/

# 59
  • Мнения: 4 199
Силве, адмирации! Аз вече се консултирах с Бу и тя също е с две ръце за банката, още повече, че ако по медицински причини се налага приема на лекарства, кърмата може да бъде давана и безплатно. Млякото е проверено. Разпитвам доста подробно и везните накланят натам, лошото е само, че може да се възползват само майчета от София и е лек проблем транспортирането, но поне знам че бебето ще хапва истинска кърма, което е най-важно Peace
Мире, само така, вие с бебо сте герои, едно от най-мислените и изстрадани бебета се очертава малкият боец Heart EyesМоже да се вкллючиш в темата на Лежащите мами, доста мартенки сме там и дори стискаха палчета за вас  Praynig

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 10:04 от Julia_21

Общи условия

Активация на акаунт