Трети триместър привет, идваме с бебоци безчет!

  • 34 815
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Мире честит рожден ден! Пожелавам ти да си здрава и успешна през цялата година! Да имаш любовта на близките си - най- вече на мъжа ти  Hug да си родиш едно здраво и красиво бебе и наздраве!

# 31
  • Мнения: 0
  Честит рожден ден ,Мира.най вече здраве и леко и безаварийно дочакване на март... Laughing
  В ТК при Панова, ще ми прави изследването ,тя си ни води от началото,защото живот и здраве пак при нея ще си раждам,а в 30 г.с за първи път се прави доплер ли какво е ,или просто си е пак ФМ/третата дефакто/,въпреки че на нас първа така и не ни направи-нямало какво да му се гледа толкова рано,а док по ЗК ни го назначи тогава....ама айде.....
 

# 32
  • Мнения: 70
medimed, и моите изисквания за педиатър са такива, но да е в Пловдив  Wink Ако някоя от пловдивските мами даде идея няма да откажа.


[/quote]
Дони, и аз съм в чуденка за добър педиатър - моят личен лекар ми препоръча д-р Лучия Стайкова, която в момента работи някъде до Новотела, а на теб май там ти е далече - имам и телефона, обадих се и ми каза, като родя и ни изпишат тогава да звънна. Но все още нищо не съм решила и аз търся мнения, иначе по ДКЦ-тата е абсолютен фраш и много се чака, а аз не искам....

# 33
  • Мнения: 0
мами никой ли не знае нищо за този доплер,......като ФМ ли е колко струва в Т.К,че нещо ми споменаха о/о 200лв.....




dragostinka  аз съм на доплер в понеделник и доколкото разбрах това е 3-тата ФМ.Аз ще ходя в  "Св.Петка" в Борово и там е 80 лв.Незнам за ТК, но не ми се вярва да има такава разлика в цената.
Успех на доплера и чакаме добри новини Hug

# 34
  • UK
  • Мнения: 600
Страхотна нова тема! newsm10 Само ХУБАВИ НОВИНИ В НЕЯ!

МИРЕ, Честит Рожден Ден! Здраве и много любов и щастие ти желая! И само положителни мисли, за да бъде всичко наред!  bouquet

jani22, ами аз мисля да раждам в Щерев, макар че разпитвам и за Вита, но нямам почти никакви впечатления. А ако ще раждам в Щерев със сигурност за стволови клетки ще ползвам Булген, защото от клиниката работят с тях и правят отстъпка в цената.

за педиатъра - и мен този въпрос много ме вълнува.  newsm78 Но хал хабер си нямам. Не познавам нито един педиатър и честно казано няма и кой да ми препоръча; имам само една приятелка с малко бебче, но тя тотално не е в моя район, та ще ви чета вас какво мислите и ще преценявам. Но по принцип кога трябва да запишеш бебето при педиатър, и друг въпрос - консултациите в началото на които се води бебето при педиатъра ли се прави... или си има бебешка консултация в поликлиниките или как newsm78 newsm78 newsm78

# 35
  • Мнения: 49
Запис и от мен!!! Wink
Много вкусна е шоколадовата тема!!!  Cool
Дано на всички ни донесе положителни емоции докрая и всички да изчакаме до 9 месец!!!

Относно клизмата при нас не правят и като питах док и тя така каза, че не правили клизми вече. Да не се притеснявам.... Sick.

А иначе за бебка сме готови - кошара, количка, столче, дрешки, корито, помпи, шишета, дрешки и всякакви такива бебешки дивотии. Имаме да купуваме бебефон, овлажнител евентуално, памперси и се чудя дали комплект за изписването да купуваме или да си комбинирам неща, от тези, които имам купени.

Иначе чакам с нетърпение 26ти да се видя с малката шушулка, макар и на ехограф. Много ме притеснява, да не се е обърнала седалищно, но ще се разбере скоро.

# 36
  • Мнения: 0
Привет и от нас в новата темичка. Поздравления, изглежда страхотно Simple Smile
Леле като чета за тия клизми и лошо ми става  Crazy 2литра сапунена вода  #Crazy ама това е много бе  newsm78 Никога не ми е правена клизма и си я предствях по-хуманна като процедура, но явно много съм грешала newsm12
 За бръсненето и аз не се виждам и я карам на сляпо.Минавам по 10 пъти докато не стане всичко гладко и така. Ужасява ме мисълта да ме бръснат в болницата с тия сатъри  Sick

# 37
  • Мнения: 1 722
Честит рожден ден, Мира! Да бъдеш жива и здрава, много обичана и всяко начинание да завършваш с успех!   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 092
И аз да се запиша в новата темичка. Заглавието ми звучи доста позитивно, НО моля бебетата да си стоят на топло още мъничко  WinkГледам при февруарките вече е започнал бебевалежа. Аз много се надявам да не бързат бебчетата толкова.


# 39
  • Мнения: 113
Честит рожден ден Мире! Жива и здрава ,много щастлива и март едно пухкаво бебче !

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
*MaGiKa*, Джоли е добре общо взето. Пази леглото и си почива, макар да й е тягостно.  Tired
Mariela1985, до Новотела наистина далече ми идва. Но аз пак ще проучвам и в крайна сметка е важен специалиста, не къде се намира.  Peace

На мен ми правят доплер постоянно на всеки преглед заради инжекциите и всеки път прегледа си е толкова, колкото трябва да бъде - ако е ФМ си е 8 лв., ако е обикновен ми е 55 лв. Т.е. какъвто и преглед да ми прави док, той включва и доплер. Това е на частен прием.

# 41
  • Мнения: 80
*Мира* Честит Рожден Ден!Да си здравичка и едно хубаво бебенце края на март! Hug  bouquet

# 42
  • Мнения: 182
boggy, точно такава си поисках, тя е в шише с акрайник и н им се гъзиш



В коя болница си го поиска това чудо хахаа
Надали в МД ти дават избор Sad затова искам да си го купя и да си го нся с мен.



Мира, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЗДРАВО И ПУХКАВО БЕБЧЕ Simple Smile  Hug Heart Eyes  bigdance2

# 43
  • Мнения: 38
Мире, Happy Birthday!!!  bouquet  smile3525 От всичко хубаво по много и едно сладко Мартенско бебче.

Запис и от мен в сладката тема!

# 44
  • Мнения: 207
Мире, честит рожден ден да си жива и здрава и да държиш крачетата плътно до 20 март Hug

Момичета извинявам се, че не пиша ама нещо яко съм се депресирала. Просто такъв деен човек като мен...а сега нито с Гери мога да се занимавам, нито да сготвя, нищо...а да не говорим, че от 8 месеца с мъжо сме само на целувки....и просто ми е тегаво. Иначе долу горе уж съм дообре..по зацапва ми малко от време на време амавзех вече да не се впечатлявам Sad

Иначе ви чета Blush

Общи условия

Активация на акаунт