Трети триместър привет, идваме с бебоци безчет!

  • 34 810
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен -в новата тема - сладка -пресладка Hug
Браво на Дони...
аз лека полека снощи усетих облекчение малко...и така в мен се възражда надеждата че може би ще се оправя без антибиотик....вероятно няма да е като с магическа пръчка но все пак...вървя на добре.... инхалации правя с едно мазило за настинки с камфор и др. джаджи на билкова основа....което ми действа добре
Корема ми още е пораснал....чудя се дали да се къпя или да изчакам до утре...че и щерката трябва да се къпе и тя...- все така става..като съм за къпане и взема че се разболея....
Весел ден ви желая - на шоко темата това подхожда

# 16
  • Малта
  • Мнения: 1 126
ЕДИН МНОГО ВАЖЕН ВЪПРОС МЕ ИЗМЪЧВА! Ще го поставя като тема, че времето наближава и трябва да направим своя избор  Wink

(моля да ме извините, но ще копирам поста са от близнашката тема, че е малко дълъг)

КАЖЕТЕ къде и при кой ПЕДИАТЪР смятате да запишете бебетата или водите децата за тези които са повторно мами ?

ЕТО и моите "параметри" за педиатър:

1. в района на Люлин или Ов. Купел (ние ще живеем с малките в къща в Мало Бучино и това са най близките квартали, а и Суходол ... ама там няма поликлиника)

2. ако може да прави и домашни посещения (тоест да е мобилен и да идва и при спешност), че майка ми ми вкарва някви филми в главата, че къщата не била в града .... (защото в момента живея в малък апартамент в центъра и тя не може да се начуди, защо ще се местим в къщата .... нооо както и да е)

3. Разбира се да е препоръчван и най-вече да разбира от ваксини ! (че и по този въпрос разни приятелки ме вкарват във филми...)

4. Бих се радвала също, ако е по "хомеопатично настроен" и не дава антибиотици и лекарства за щяло и нещяло ...

КАЖЕТЕ МОЛЯ, ИМА ЛИ ШАНС ДА СЪЩЕСТВУВА ТАКЪВ ПЕДИАТЪР ??? ИЛИ НЕЩО СА МИ ПРЕКАЛЕНИ ИЗИСКВАНИЯТА  newsm78 Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 145
 medimed,за момента мога само да ти подхвърля има на лекар при когото да не се записваш,защото алчността му е без граница,а клетвата която е дала отдавна е забравена.Става въпрос за док.Жаблянова практикуваща в поликлиниката на "Люлин 9".Бих ти препоръчала с 2 ръце доктора който следи синът ми и който ще поеме и бебето, но е в квартала "Надежда"ако все пак проявиш интерес с радост ще ти дам координати!!!

# 18
  • Мнения: 80
Запис и от мен Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 170
само запис засега от мен Simple Smile

# 20
  • Мнения: 571
Записвам се в новата тема Hug Прекрасна е-както винаги.
Дано в нея има само хубави новини Praynig
Почерпете се виртуално който с каквото обича,че днес в порфила ми има парченце торта  chef Навършвам четвърт век.
Педиатър ще си е тази,която е и на малката Peace
Клизма при мен не беше нито страшно,нито болезнено.Направиха ми я-мн бързо между другото.Нищо не усещах.Казаха ми само да стискам колкото мога повече и след това беж към 00.Мен не хвана обаче.С извинение-вода влезе,вода излезе TiredИначе има свещички,които може да се сложат от вечерта и като прибавим неконсумирането на храна след определен час ще си свършат работата.Но мноо често въпреки всичко клизмата не се разминава.Никой не ме е бръснал-бях си подготвена.Даже намек не ми направи акушерката.Тея ножици и ножчета си ги имаше,но малко по-късно разбрах,че ги ползват главно за циганките Peace
ДОпрлера в ТК е 80лв.Драгостина при Славова или Стратиева ще го правиш?
Аз лежа и стискам краката.Бебока днес ще ми разпори корема и почти всяко по-грубо движение ми предизвиква контракция.Няма начин,трябва да държа фронта.
Усмихнат ден,макар и студен Hug

# 21
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Надето,
благодаря за инфото все пак.   bouquet Надежда не върши работа уви ...

ДАНО повече мами се включат в  по въпроса, че във форума са много стари темите за педиатри, чудя се защо ли (или аз нещо не търся където трябва ..)  newsm78

Мира,
казваш:
... Педиатър ще си е тази,която е и на малката Peace
А ВАШАТА ПЕДИАТЪРКА в КОЙ КВАРТАЛ Е?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 635
medimed, и аз ще запиша бебето при педиатъра на щерката, защото ми е наблизо и удобно за консултациите. Кабинета й е в Борово, така че не мога да съм ти полезна. Като цяло й нямам безрезервно доверие, но жената винаги се опитва да се съобрази с желанията ми по отношение на захранване, лечение и т.н. Когато се колебая за нещо, водя детето и при още един лекар с частен прием, за който имам много добри отзиви.

# 23
  • Мнения: 52
boggy, точно такава си поисках, тя е в шише с акрайник и н им се гъзиш

Jillian, мерси мила Heart Eyes, ще намеря някого имам още 3о дена Simple Smile. Близки нямам които да го гледатили някоя приятелка или някоя баба.

За запис на тонове: ходя в Щрев на 100м. от ТК е и струва 10лв.


Днес изпрах и изгладих дрешките за бебка, събудих се настроение за "гнездене" и сега само си чакам дата и се моля всичко със всички да приключи добре Praynig

# 24
  • Мнения: 505
И аз да се разпиша в новата тема.

Отивам да понапазарувам малко и после ще работя и готвя супа на половинката.

# 25
# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
*Мира*, браво мамче! Истински герой си! Само така - дръж се и всичко ще е наред, а бебчо ще е добре  Hug Честит рожден ден - да си жива и здрава и да успееш!  Hug

medimed, и моите изисквания за педиатър са такива, но да е в Пловдив  Wink Ако някоя от пловдивските мами даде идея няма да откажа.

# 27
  • Мнения: 92
Прекрасна тема newsm10. За клизмата - на мен ми я направиха на магарето докато ме преглеждаха за разкритие в приемен кабинет. Там си има тоалетна. Аз лично не я усетих толкова тази клизма понеже имах страхотни контракции. Всичко стана много бързо. След няколко минути се изходих, измих се и ме заведоха в предродилна зала. А аз много се притеснявах от клизмата, дали ще боли newsm12.
Мира честит рожден ден smile3525. Бъди много здрава и най  големия подарък чак март да го получиш

# 28
  • Мнения: 80
Мами, joly24 скоро не е писала.Някой знае ли какво се случва с нея, как е?

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами,имам два основни въпроса и се надявам да ми помогнете Hug
Първо искам да попитам някоя от вас ще ражда ли в клиника "Вита",и второто нещо което много ме интересува е коя банка за стволови клетки да избера/искам да е без годишна такса за съхранение/?
Ще съм много благодарна ако споделите вашето мнение,опит и препоръки Peace

Общи условия

Активация на акаунт