Звездни компромати - тема 125

  • 45 352
  • 757
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 695
"Издънките" на червеният килим на Golden Globes 2012:
Кели Озбърн

Заприлича ми на някоя 70 годишна бабка!  Shocked Извинявам се, Джейн Фонда е на толкова и изглежда по-добре!  Laughing

# 181
  • Мнения: 1 084
"Издънките" на червеният килим на Golden Globes 2012:
Кели Озбърн

Заприлича ми на някоя 70 годишна бабка!  Shocked Извинявам се, Джейн Фонда е на толкова и изглежда по-добре!  Laughing


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 182
# 183
# 184
  • Мнения: 8 547
Айде сега глупости Joy

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 10:34 от MG18

# 185
# 186
  • София
  • Мнения: 3 091
Ауу, как ще сравнявате Чарлийз с Николета  Crossing Arms Чак обидно ми стана  Laughing Да не си кривя душата, има нещо във фейса на Николета (фотошопнатия), което напомня лекичко на Чарлийз, но нямат място за сравнение като цялостно излъчване на лицето Naughty А за фигурата и осанката на Чарлийз Терон Николета може само да си мечтае, и не само тя де  Simple Smile Heart Eyes

А Анджелина едно време ми беше гореща, сега студена... змия  Twisted Evil

"Издънките" на червеният килим на Golden Globes 2012:

Мадона


На мен ми харесва, като изключим презрамките на сутиена.

# 187
  • Мнения: 95
А Анджелина едно време ми беше гореща, сега студена... змия  Twisted Evil
И аз не я харесвам отдавна...  Flutter

# 188
  • Мнения: 1 167

Оттогава всичко, което прави ми е някак..хм..целенасочено и демонстративно.
Дори и децата.
Пък и кой мъж би зарязал жена с 6 деца  Wink Брад е завързан завинаги.


Завързан? В едно интервю беше казал, че най-умото нещо което някога е правил, било да избере Анджелина за майка на децата му.

А, относно прекъсването, никъде не виждам тази злоба за която говорите.

# 189
  • София
  • Мнения: 1 139
Моята фаворитка, свежа, красива и елегантна. На Анджелина роклята е по-хубава, но лицето и е повехнало и сбабичосано в сравнение с Кейт, а е по-младата от двете.

Не е по- младата, по- "старата" е с "цели" 4 месеца. Mr. Green
Аз се възхитих от роклята на Анджелина! Страшно ми харесва като модел, как й стои, въобще- от всичко!
А не съм й фенка, но съчетанието на бяло и червено и нежната материя ме плениха. А обувките й са един път!
Най- много се радвам за наградите на Кейт Уинслет, Мат ЛеБлан и Джесика Ланг.

# 190
  • София
  • Мнения: 691

Оттогава всичко, което прави ми е някак..хм..целенасочено и демонстративно.
Дори и децата.
Пък и кой мъж би зарязал жена с 6 деца  Wink Брад е завързан завинаги.


Завързан? В едно интервю беше казал, че най-умото нещо което някога е правил, било да избере Анджелина за майка на децата му.

А, относно прекъсването, никъде не виждам тази злоба за която говорите.

И аз не видях злоба... Просто го остави да се изкаже. Според мен са страхотна двойка, а Анджелина най-после отново изглежда така, както наистина ѝ отива. Невероятна е. Чарлийз също е много красива и нежна, но има една царственост в осанката на Анджелина, която малко жени притежават.

# 191
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мдаа, царствеността на кралска кобра (голяма хейтърка съм, знам Mr. Green)

# 192
  • Мнения: 1 084

Оттогава всичко, което прави ми е някак..хм..целенасочено и демонстративно.
Дори и децата.
Пък и кой мъж би зарязал жена с 6 деца  Wink Брад е завързан завинаги.


Завързан? В едно интервю беше казал, че най-умото нещо което някога е правил, било да избере Анджелина за майка на децата му.

А, относно прекъсването, никъде не виждам тази злоба за която говорите.

да и аз просто си го поглежда и си чака там да и дадат думата Laughing Много ме кефят двамата!

# 193
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Как няма да е угрижена като Джони го е подкарал ергенската и седи само в Холивуд, а съвсем скоро са го засекли да се забавлява в нощен клуб с една камара манекенки.  Close Честно казано, той малко ме разочарова с тая криза на средната възраст. 


Значи не е само слух че брака им е в криза  Rolling Eyes


Анджелина мн. ми харесва  Peace и не виждам нищо злобно и гадно в начина по който се усмихна в неловката ситуация когато Брад я прекъсна  Grinning





Жената на Rod Stewart отново е във форма, 7 м след раждането на второто им дете  Peace

Penny Lancaster 40


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/01/15/article-2086934-0F5B8E … 8-760_468x858.jpg


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/01/15/article-2086934-0F77E7 … 8-143_468x699.jpg

Изглежда супер въпреки че през пременността бе доооста огромна  Wink


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/01/15/article-2086934-0F644C … 8-432_468x476.jpg   Grinning


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/01/15/article-2086934-00A5D5 … C-584_233x640.jpg Тук като мн. по-млада  Wink

# 194
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Оттогава всичко, което прави ми е някак..хм..целенасочено и демонстративно.
Дори и децата.
Пък и кой мъж би зарязал жена с 6 деца  Wink Брад е завързан завинаги.



Мел Гибсън като го гледате да е вързан  Mr. Green  7 деца има от първата си законна жена ако не се лъжа  Wink

Като гледам не е на повод  Laughing

Мн. са ми интерсни такива съжедния като горното  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт