Къде в Бургас (30)

  • 70 122
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 216

Gianna,за Амбалажна хартия ли имаш в предвид-ако такава търсиш-има в книжарниците.Аз съм взимала от една книжарница до у-ще Княз Борис.
Да, точно амбалажна хартия имах предвид. Мерси!

# 661
  • Мнения: 6 111
Продават ли някъде в града хартиени формички за бонбони ?

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря на всички, които ми отговориха .....и мъжът ми благодари /а иначе ми се подиграва че чета форуми по цяла вечер/ bouquet

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 622
Момичета, виждали ли сте да продават къпани кори за баница някъде, по възможност в центъра?

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Продават ли някъде в града хартиени формички за бонбони ?
От Джъмбо съм вземала ама беше отдавна  Peace, върти ми се, че и на Карфур съм виждала ама не съм сигурна.
Момичета, виждали ли сте да продават къпани кори за баница някъде, по възможност в центъра?
В турската сладкарница на Фердинандова - "Лозенград" има такива кори, поне преди месец имаше.

# 665
  • Мнения: 965
Момичета ,къде да заведа малката да й пробият ушичките и каква е цената.Предварително благодаря  Peace

# 666
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета ,къде да заведа малката да й пробият ушичките и каква е цената.Предварително благодаря  Peace
Знам 2 места където пробиват, едното е в Славейков в 4та поликлиника д-р Стоянова, а другото в Изгев в лайфа д-р Стоичкова ние там пробивах ме миналата година цената и на двете места беше 20лв, сега не знам но едвали ще е повече от 25лв.

# 667
  • Мнения: 197
Наскоро някой сякаш беше питал за бадемово брашно... сега и на мен ми трябва. Успя ли този "някой" да го намери някъде...?

Да, както са ти писали, в МОЛ-а на 2 ет., магазин БиоСпот.  Там работя и имаме бадемово брашно  Grinning

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 341
Момичета ,къде да заведа малката да й пробият ушичките и каква е цената.Предварително благодаря  Peace

Ушичките на моята дъщеря пробихме в болница "Света София" преди 2 години. Цената беше 35 лева, като включваше и обеците, медицински с камъче, имаше голям избор. Малката нямаше абсолютно никакво възпаление или каквото и да било неразположение след пробиването  Peace

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Момичета ,къде да заведа малката да й пробият ушичките и каква е цената.Предварително благодаря  Peace
Препоръчвам с 2 ръце д-р Кенолова!

Аничкаа, още утре съм при теб! Колко лева да приготвя?  Grinning

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Дами, къде продават вакуумни торби? Някаква ориентировъчна цена?  Simple Smile

# 671
  • Мнения: 1 813
Дами, къде продават вакуумни торби? Някаква ориентировъчна цена?  Simple Smile

В Карфур има най-богат избор, цените са между 4-11лв , в зависимост от размер, марка ...  Simple Smile  НО! Да кажа, че аз взех от всички и всичките изпуснаха въздух.  Wink

# 672
  • London, baby
  • Мнения: 800
Дами, къде продават вакуумни торби? Някаква ориентировъчна цена?  Simple Smile
Тези в Метро били хубави, 3 бройки за около 30лв май.

# 673
  • Мнения: 5
Имам от тях на Varesa са ,но и те изпуснаха .

# 674
  • Мнения: 47
miss july - ръкависи продават в магазина до Атагена. Аз си взех от там за 12лв. черно и бяло и съм супер доволна вече 4та година тренирам с тях и наскоро бях в магазина пак имат. Това са си професионални ръкавици, а не като тези които продават в големите магазини за всичко. Както е Атагена, от среща има училище, точно срещу входа му има магазин за спортни стоки.

Общи условия

Активация на акаунт