Хоби или красота от хартия?

  • 17 216
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Започнала съм една пеперуда по клипче от ютуб. Но видях, че за да станат здрави фигурките, при сглобяването ги лепят с лепило.
Паунът е много красив.

# 16
  • Мнения: 565
По принцип ако са от няколко части вповечето случаи няма друг начин да се сглобят, но ако тръгнеш да лепиш всяко едно модулче ще ти отнеме много време и ако трябва да се оформи нещо накрая както е при крилата и шията на лебедите и други заоблени форми няма как да се оформят.

# 17
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Ето в този клип китаеца (или какъвто е там) ги лепи. Но той явно е доста навътре в нещата.  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=PeD6EUYmDlI&feature=related

# 18
  • Мнения: 565
ааааа те китайците са в стихията си с 3д оригамите ... ама и руснаците си ги бива  http://stranamasterov.ru/taxonomy/term/15 . Разглежда ли си тук Simple Smile има нешероятни неща. Не знам как ги мислят и как им с сгъват толкова модули.
И чакам да видя пеперудката ти. Аз ги завърших моите хубавци и ги снимах ама днес малко ми пострада крака и не мога мръдна от леглото и утре или по-късно ако ме слуша домочадието ще покажа  Mr. Green

# 19
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Няма да е скоро, че в момента пиша бизнес план по проекта за предприемчивите българи.  Mr. Green Не че ще кандидатствам с него, де. То още след първата консултация и още един прочит на цялата документация по проекта ми стана ясно, че моя няма да го одобрят, ми поне да не се набутвам с излишни заеми. След края на другата седмица може да постна нещо готово.  Hug

# 20
  • Мнения: 565
Дано да одобрят проекта ти. Не се знае нищо така че не се настройвай предварително. От мен успех и късмет че май повече късмет е нужен Simple Smile
А сега ето ги и моите хубавци най-после  newsm44

# 21
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Еха, страхотни са станали! Много оригинален подарък.   bouquet

# 22
  • Мнения: 565
Мерси Марго! Надявам се и младоженците да ги харесат! Ако не прибирам си ги обратно в къщи. И без това им намерих идеално местенце. newsm08

# 23
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Ето и моите първи опити: http://margoto66.snimka.bg/hobby/r-chen-trud.496859.27299374 - до края. Пеперудата не ми се получи много като пеперуда, ама такъв й беше модела. И гаргата не е точно такава, но не ми се правеха повече елементи, пък и нямам достатъчно цветове от хартията, та опашката я скъсих с около 4 - 5 реда. Mr. Green
katalina, подари ли вече лебедите, харесаха ли се?

# 24
  • Мнения: 565
Марго като за първи опити добре са се получили  newsm51 Продължавай все така  newsm10. Аз прословутите лебеди едва вчера й ги дадох най-после, че все не намираше време да се видим. Обаче са очаровани, дори майка й не вярвала че е ръчно правено. Тя искаше към окрасата да им намери място ама организаторката й казала че нямало къде. Според мен не й се занимаваше, а на масата щеше да стои много добре. Иначе аз в момента съм в почивка, че след последния паун, който или развалях или се разпадаше поне 3-4  пъти ме хванаха нервите. Иначе резултата си заслужаваше  newsm44.

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте!
Радвам се, че има и тема  за 3Д оригамите. От известно време и аз съм запленена от тях и запълвам свободното си време с направата на разни фигурки.
С удоволствие ще споделя с вас и ще очаквам вашите мнения, одобрения  и критики, разбира се. Simple Smile

# 26
# 27
# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт