Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 5 част

  • 139 322
  • 1 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Запис и от мен Simple Smile Моя термин наближава живот и здраве ще разказвам след това Simple Smile
Относно списъка аз имам снимка , но не знам как да я кача,ако някой може да ми обясни ще е добре Благодаря Simple Smile

# 16
  • Временно
  • Мнения: 788
babyto87,току що добавих снимка и списък,кажи дали съответства с тези които имаш ти. Peace

# 17
  • Мнения: 4 070



- мобилен телефон и зарядно
-  сутиен за кърмачки
- подплънки за кърмачки (евентуално помпа)
- малко кеш за кафето  Wink
 Тия неща наистина ли са задължителни или някои си ги е добавил за улеснение на майките. ако са задължителни е мааалко чудничко Wink

# 18
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826



- мобилен телефон и зарядно
-  сутиен за кърмачки
- подплънки за кърмачки (евентуално помпа)
- малко кеш за кафето  Wink
 Тия неща наистина ли са задължителни или някои си ги е добавил за улеснение на майките. ако са задължителни е мааалко чудничко Wink
естествено,че не е задължително.Като искаш не си взимай телефона,щом няма на кого да се обадиш,сутиена -е,ако не обичаш,не си взимай,подплънки-ми нищо не пречи да ти тече кърмата по нощницата,за кафето-не е задължително да ходиш.

# 19
  • Временно
  • Мнения: 788
Никъде не пише,че са задължителни,а необходими - естествено ако някой прецени,че нещо от изброените не му е нужно или пък иска да вземе нещо,което го няма в списъка никой няма да му попречи да го направи! Wink

# 20
  • Мнения: 0
babyto87,току що добавих снимка и списък,кажи дали съответства с тези които имаш ти. Peace

Списъкът е чудесен Simple Smile

# 21
  • Временно
  • Мнения: 788
Нека не разваляме полезната тема с безсмислени спорове ...
gundie,нищо лично но кърмата наистина тече и подложките за кърмене са много необходими  Peace Няма да забравя как се смях като отидох на свиждане на сестра ми след като роди,нощницата и не приличаше на нищо и първите ми думи бяха такива ли нощници дават тук(тогава в болницата раздаваха нощници,всеки ден ги сменяхме) и след 5 дни и аз бях в същото положение,но добре че бях подготвена. Peace Със сигурност има и такива на които кърмата им не тече,но са по-малко от другите и няма лошо човек да е подготвен. Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 197
записвам се и аз да следя и ако мога да съм полезна с нещо - насреща съм! Peace

# 23
  • Мнения: 534



- мобилен телефон и зарядно
-  сутиен за кърмачки
- подплънки за кърмачки (евентуално помпа)
- малко кеш за кафето  Wink
 Тия неща наистина ли са задължителни или някои си ги е добавил за улеснение на майките. ако са задължителни е мааалко чудничко Wink
]

Списъка е супер,ако бях прочела някъде това преди 5 години нямаше да си изстисквам нощницата от кърма.Нито приятелки ,нито прочетох някъде за този сутиен с подплънки #Cussing out.Много е полезно.

# 24
  • Мнения: 4 070
Нека не разваляме полезната тема с безсмислени спорове ...
gundie,нищо лично но кърмата наистина тече и подложките за кърмене са много необходими  Peace Няма да забравя как се смях като отидох на свиждане на сестра ми след като роди,нощницата и не приличаше на нищо и първите ми думи бяха такива ли нощници дават тук(тогава в болницата раздаваха нощници,всеки ден ги сменяхме) и след 5 дни и аз бях в същото положение,но добре че бях подготвена. Peace Със сигурност има и такива на които кърмата им не тече,но са по-малко от другите и няма лошо човек да е подготвен. Hug

Нямам нищо против- наистина се пошегувах защото си представих,че това е официален списък в болницата. Извинявам се още веднъж,че засегнах някои девойки не ми е била това целта.
Аз имах много подплънки и за огромно мое съжаление не ми потрябваха никога. Кърма нямах никаква докато не излязох от болницата , а после не ми течеше, но просто кърмата беше малко.
И пак съжалявам за коментара.

# 25
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

 Ами никога не ми е текла кърмата по нощницата, колкото и засегната да се чувстваш все пак смятам,че е малко смешно да ги има тия неща в списъка. Не предполагах,че толкова ще те засегна и се надявах да се приеме майтпа. Не е нужно да приемаш толкова сериозно всичко.
Относно телефона- то е ясно,че всеки си взима, ама до колко е хубаво,че бебетата ги облъчваме от самото начало. дали все пка не е по- редно да ни карат да говорим в коридора??

Не съм искала да те засегна,и за толкова време във този форум винаги спазвам добрия тон на общуване.Както си го написала-така съм и отговорила.На мен също не ми е текла кърма,но това е защото нямах,но сутиен носих/все пак не е хубаво гърдите ти да се размахват насам-натам/,за телефона-при положение,че другите в стаята са с телефони,не виждам как ще ги накараш да излязат в коридора да приказват.Мен например ме е яд,че влязох в операционната без фото/но това съм го разказвала преди/.В кафето не съм ходила,и пари не са ми трябвали,но всеки си знае.Списъка  не е задължителен,а препоръчителен.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 696
Мда,определено след операция на другата сутрин  едно кафе с мляко е повече,ама повече от повдигащо духа/за тея които пият кафе де!/,аз не си бях взела и стотинка и добри хора ме почерпиха  Mr. Green,сутиен носех,подплънки също-за всеки случай,имам кърма но там не ми е текла по нощницата,но щеше да е грозна гледка.

# 27
  • Мнения: X
Кърмещите подплънки и сутиена не са задължителни. На мен не са ми трябвали, но при всеки е различно. При всички случаи, ако ги забравите, могат да ви ги донесат по-късно.
Най-належащите неща са бельото, превръзките, чистите нощници, някакво болкоуспокояващо (обикновено анестезиолозите в ТК препоръчват Солпадеин), течности (вода и сок), памперсите и кърпите за бебето, приборите за хранене (там няма) и хигиенните неща - кърпа, паста, четка, сапун, шампоан.
Всичко друго е според случая и си зависи от вашите лични предпочитания. При нас една мама си носеше термокана, адапте, шишета. В съседните стаи имаха духалки, че им е студено... Rolling Eyes
Хора всякакви..... Ако видя някой с телевизор да идва в общите стаи, няма да се учудя (не, че ще видя де, май приключих с ражданията.... Crazy).

# 28
  • Мнения: 31
Момичета, не помня дали съм чела, но да попитам пак, ако има кой да ми отговори:
Във ВИП стаите има ли ТВ и трябва ли да си нося монети за него, или се включва без пари?

# 29
  • София
  • Мнения: 6 259
Момичета, не помня дали съм чела, но да попитам пак, ако има кой да ми отговори:
Във ВИП стаите има ли ТВ и трябва ли да си нося монети за него, или се включва без пари?

Преди 6 гг. се включваше без пари, не вярвам да се е променило...

Общи условия

Активация на акаунт