Някой вярва ли на jobs.bg, когато си търси работа?

  • 185 120
  • 790
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Джобс нямат опит с посредничеството даже. Това е просто сайт. Който става все по-нефункционален за кандидатите.

# 691
  • Мнения: 7 987
И аз съм търсила работа през jobs.bg, нямам подозрения, че не си вършат работата като посредник.

Имаш ли възможрост да кандидастваш по обявата? Значи са си свършили чудесно работата. Тяхната работа е да поддържат сайта работещ-

# 692
  • Мнения: X
И да пускат обяви, където черно на бяло има незаконни практики.
Чудесно си вършат работата.
Когато ползвам бутона "проблем с обявата", никой не ми отговаря. И това е чудесно свършена работа.

# 693
  • Мнения: 7 987
В интерес на истината не съм виждала незаконни обяви аз.

# 694
  • на път
  • Мнения: 21
И аз съм търсила работа през jobs.bg, нямам подозрения, че не си вършат работата като посредник.

Имаш ли възможрост да кандидастваш по обявата? Значи са си свършили чудесно работата. Тяхната работа е да поддържат сайта работещ-

Точно това и аз казвам, не си ме разбрала добре. Заради двойното отрицание изразът "нямам подозрения, че не си вършат работата" означава "смятам, че си вършат работата".

Моята забележка към сайта е, че често информацията в обявите не е пълна и се губи много време, докато накрая се разбере кой какво предлага и кой какво търси.

# 695
  • Мнения: 7 987
Да де, обаче сайта не носи отговорност за съдържанието на обявите, стига да не нарушават правилата.

# 696
  • Мнения: 73
Само от jobs.bg съм си намирала работа, и то сериозна. В Бюрото по труда е отврат.

# 697
  • Мнения: 18 558
Честно казано мразя го този Джобс.Но за момента нямам друга опция-връзки, вуйчо владика и прочие и за съжалние търся главно от там.
Последните ми две работи/и двете калпави са все от там обаче и това е факт/.
В джобс с месеци можеж да търсиш, а има такива обяви, че свят да ти се завие-толкова нереални, толкова изискващи, за 400 лв заплата..., да не говорим, че някои са писани неграмотно


# 698
  • Мнения: 7 987
Само че за всичко това jobs.bg няма никаква вина.

# 699
  • Мнения: X
как да нямат вина, нали услугата им е некачествена. За друг това би значело край на бизнеса, но те са вид мониполист. Надявам се не за дълго.

# 700
  • Мнения: 7 987
Услугата, която предоставят джобс.бг е просто един сайт, в който всеки може да си публикува обявата. Нищо повече.

# 701
  • Мнения: 2 592
Каква вина имат Джобс, че работодателите са неграмотни или че предлагат смешни заплати  newsm78
Това си е в отговорностите на работодателя.

Те са платформа за публикуване на обяви и като такива си вършат работата много добре. Не са посредник за намиране на работа, толкова ли е трудно да се направи разликата  newsm78

# 702
  • Мнения: X
Значи, аз не ги обвинявам нито в едното, нито в другото.
Както и да е, няма смисъл да обяснявам. Ако ще да постна обявите в комплект с нарушените алинеи на законите и пуснатите от мен сигнали без резултат, пак няма да разберете в какво бърка сайтът.

# 703
  • Мнения: 73
Супер съм доволна от jobs-a, сигурно 5-6 работни места съм си намерила от там за не много голям град като Русе си е супер  Laughing

# 704
  • Мнения: X
Само не разбрах защо махнаха опцията с обратния имейл с броя на кандидатствалите по дадена обява. Такаа поне човек си правеше извода, ако четиристотитин и петдесети примерно, да не се надява много...

Общи условия

Активация на акаунт