Най-младата служителка на Майкрософт почина от инфаркт

  • 8 490
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 199
Какво е работила прощавайте, че не намерих?

# 16
  • Мнения: 2 401
Мен не ме притеснява, че е работила за Майкрософт, а, че изобщо е работила

Това беше основната ми идея, но ти наблегна на микрософта.
Втората ми идея е микрософта, хамериканската изродщина и безумщината, която налагат.. 

# 17
  • При семейството си
  • Мнения: 6 593
А защо спекулирате с една чисто житейска трагедия? Аз пък питам пак от къде идва инфото, че е работило момичето изобщо, още повече за Майкрософт.

# 18
  • SA
  • Мнения: 3 196
Аз пък питам пак от къде идва инфото, че е работило момичето изобщо, още повече за Майкрософт.

Ами като за начало, прочети заглавието на темата.

# 19
  • Мнения: 5 710
как така на 9 години е започнала РАБОта за Гейтс?  Shocked
На мен ми е струва безумно това нещо, при какви закони и условия това е възможно?
/ за мен е без значение това, че детето е било гениално, дали е тъкало килими в Пакистан, или е било в офис на Майкрософт не мога да приема ограбването на  едно дете/

# 20
  • Мнения: 2 674
Така е, гнилият капитализъм кара децата да почват работа на 9 годинки. Егати кухата тема!

Мир на праха на детето.

# 21
  • Мнения: 4 759
А защо спекулирате с една чисто житейска трагедия? Аз пък питам пак от къде идва инфото, че е работило момичето изобщо, още повече за Майкрософт.

Ами някой има проблем с английския може би? Пише, че е най-младият човек, който има определен сертификат за работа с продуктите на МС, а не че е служител на МС...

# 22
  • Мнения: 2 674
Шах с пешката!

# 23
  • Мнения: 4 520
А защо спекулирате с една чисто житейска трагедия? Аз пък питам пак от къде идва инфото, че е работило момичето изобщо, още повече за Майкрософт.

А де! И аз не разбирам как ... как беше... хамериканската изродщина и безумщина са виновни за дадено вродено заболяване и по какъв начин Бил Гейтс е причина за смъртта на това дете, след като е починало в училището си в Лахор??? Явно нещо не схващам, разяснете!
Мир на душата й, била е прекрасна и гениална! Sad

Редактирам се, получила е кризата в училището си, а е починала в болница след претърпяна операция.

# 24
  • Мнения: 5 710
Прочетох в уикипедия, момичето е било най-младата носителка на тази тапия, която явно сертифицира най-печените познавачи на една или друга тяхна област.
В занятие на биографията й пише ученичка. Не служителка на Майкрософт

# 25
  • Мнения: 2 070
Минзи друг път си пиши домашните по- добре
Сега всички сме тъпи, минус едно-две изключения

# 26
  • Мнения: 2 674
Гаден Бил Гейтс, мръсни компании,  да изгниете тъпи американци!!! Joy

Некой друг път, айде, сеира свърши!

# 27
  • Мнения: 7 837
Слушах в новините днес, тъжно.


Минзухар, отдавна ти е време за почивка. Не съм зайчето, но те разбирам.

# 28
  • Мнения: 2 401
Може би е добре да прочетете и нещо повече от Уикито (което също не четете както трябва )

# 29
  • Мнения: X
И в най-смелите си предположения не очаквах такива примитивни  коментари, честно. Отчайвате ме.
Само  зайчето дава признаци да разбира за какво става въпрос.

Самото отваряне на темата е най-примитивното нещ, за което се сещам в последно време.
Но ти като много разбираш, я кажи за какво става въпрос.

п.п. Почвам да си мисля, че си на заплата тук.

Общи условия

Активация на акаунт