Отговори
# 675
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Жалко, че покрай клюките не попаднахте на жокер относно танца.
М/у другото, мисля че Сезен Аксу имаше хубави танга (песни, моля). Въобще турските танга са хубави.

интерсно, но не съм чувала за Сезен Аксу. сега потърсих нейна музика, много ми харесва

Музиката е страхотна, но ФЕмир не ги виждам...
В тангото има или предизвикателство (Ханде - Левент), или безутешно отчаяние, ето това танго, което поствам, но ФЕмир точно прескочиха този момент:



Уникална музика! тангото е точно това предизвикателство от страна на двамата. жената изцяло попада в ръцете на мъжа, тя е четката с която мъжът рисува своята картина. уникалнои движения, много страст, много емоции. когато 2ма танцуват танго , мъжът и жената се допълват, те се подкрепят!  този танц за мен е магия!
дано наистина музиката да е танго за ФЕ!!


много красиво си се изразила  Hug

мерси! това чувствам към тангото!

# 676
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 677
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 678
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 679
  • Мнения: 21 201
Лека нощ.

# 680
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 681
  • Мнения: 0
Лека нощ!  Hug

# 682
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Лека и от мен Hug

# 683
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
....
Относно Фери и проявата на чувства - наистина добре се получи, че вече тя малко дърпа конците Simple Smile (и както се вижда добре го прави). Винаги съм смятала, че една жена е водеща в дадена връзка (тоест определя хода на връзката). Така че, за да стане нещо, Фери трябва малко да се размърда (както и прави)
.....
Аз пък имам старомодната закалка от английските романи, където мъжът действа и се жертва, жената само фино подхвърля стръвта (за жалост доста рядко Mr. Green), но при ФЕмир с нетърпение чаках Ферито стигне предела и да се активизира (и тъй като съм европейка, за мен пределът беше доста по-рано).
....
...
Ама пак жената подхвъря стръвта, нали?
Е, зависи... има го и варианта "Пу, ти гониш", но не грубо... и май пак до стръв ще стигнем, защото самата гоненица им харесва(ла) на мъжете. Да, права си - жената дърпа конците.

Зори, преди да легна се връщам на това, което писахме: Според мен то въобще не касае ФЕмир, защото макар че Фери явно вече се пробужда, тук нямаме никакви "задявки", "женски номерца", или както шеговито споменахме "стръв". Тя не бягаше от Емир нарочно, за да я гони, а и през цялото време от началото на връзката им беше нещастна. Това, че "една жена е водеща в дадена връзка" както пишеш, в случая се отнася до Фериха дотолкова, доколкото нейното поведение повлия на цялостта на връзката им, но то беше свързано с нерешителността й и чувството й за безсилие и неспособност да бъде откровена, с  последствията от това, че месеци наред лъга любимия си, лавира и с това усложни живота на много хора, но тя не го направи с цел женска манипулация, а слабост и безпомощност (макар и нереална, но тя така усещаше нещата).
 Това, че според фрагмана към 44 еп. Фери изглеждаше напориста и първа посегна да целуне Емир, а той "само" я пое, според мен, няма нищо общо с "дърпането на конците", а просто тя повече не може да понесе жаждата и притеснението си по Емир, иска да го усети, да се убеди, че е там и го докосва, да се слее с него или да го погълне даже - затова така му се "нахвърли", според мен...

Лека нощ!

# 684
  • Враца
  • Мнения: 791
Добро утрооо  Hug Hug

Най-после е ПЕТЪККККККККК Party Party
Хайде ето и закуската  Hug



Хубав и усмихнат ден Фемирки  Hug Hug Hug

# 685
  • Мнения: 8 542
Добро утро. Hug Hug Hug

Ичи, благодаря.
Hug Hug Hug

Явно в Колумбия, Мексико и другите латиноамерикански страни нямат нравствена полиция, като съм им гледала кекссцените в сериалите. #Crazy hahaha
Снежи,маме явно е така,защото там май цензурирането е слабо PeaceТо едни сцени,едни чудеса. Peace

Така, мамче, направо да ти изтекат очите. hahaha hahaha hahaha


Все пак Латинска Америка и Близкият изток се различават по вероизповеданието, а Турция вече 9 години е управлявана от про-ислямска партия. Според мен, ислямът има връзка с цензурата.
Скрит текст:
Ферда, знам, просто се пошегувах.  ooooh! Явно хич не ме разбирате напоследък и тръгвате да ми обяснявате като на първокласник неща, които и на него са ясни.  Shocked 

Ще си пиша само за конкретната серия оттук-нататък, защото нещо не ми се получават другите постове... Wink  Знам ли и аз. Sad
Хубав ден на всички. Hug

# 686
  • Мнения: 21 201
Добро утро. Hug
Ичи.  bouquet

# 687
# 688
  • Враца
  • Мнения: 791
Днес не съм на даскало , защото съм на болница  ooooh! ooooh! ooooh!
Да ви е сладко  Hug

# 689
  • Мнения: 8 542
Днес не съм на даскало , защото съм на болница  ooooh! ooooh! ooooh!
Да ви е сладко  Hug

Болничка ли си? Sad Дано не е нещо сериозно. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт