Отговори
# 720
  • Мнения: 9
Добър Ден Фемирки  Hug Hug

Ичи, благодаря за закуската  bouquet Скорошно оздравяване, мила Hug

Статия за АФК в днешният вестник


Джейда е на сета. А Бату днес си почива и си е вкъщи Peace

Лек Ден Фемирки  Hug Hug

# 721
  • Мнения: 1 296

Това Чаги и Джейда ли са?

# 722
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 723
  • Мнения: 2
здравейте и от мен! wavey

Скрит текст:
днес не се знае дали ще мога да гледам и моята душичка Сарп в Лъжовен свят, нито АФК, чакам много лоша вест.
искам да ви кажа,че няма нищо по важно от здравето, пожелавам го на всички


това, че сме различни и че на някои чувството ни за хумор е повечко, признавам си Embarassed и аз вчера попрекалих, но не мисля, че съм направила нещо грешно, като се забавлявах, затова благодаря на момичетата, които ме развеселиха точно в един от най-трудните моменти! Hug
Ето затова аз влизам в темата, да се разсея! Hug

Искам да подчертая,че и на мен постовете на Ферда, Надето , Вяра много ми харесват, харесва ми да чета обемни и смислени...., бих използвала и красиви постове.


Искам да напиша също, че симпатизирам на Гюлрай и се надявам, те да бъдат щастливи и поне с тях да наблюдаваме красива, споделена и огнена любов! Дано си имат скоро и малки Гюлрайчета Hug

# 724
  • Мнения: 599
здравейте и от мен! wavey

Скрит текст:
днес не се знае дали ще мога да гледам и моята душичка Сарп в Лъжовен свят, нито АФК, чакам много лоша вест.
Дано никога да не я получиш тази вест!!! Praynig Praynig Praynig

# 725
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Хайде , в новата тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=635506.msg20863661#new

Гери, дано всичко се оправи. Hug

# 726
  • Мнения: 21 201
Здравейте Гери, Неси. Hug
Ичи, бързо възстановяване ти желая, а на теб Гери ти пожелавам да получиш хубава а не лоша новина. Hug
Ще Ви сервирам кафето в новата тема и Ви чакам там.

# 727
  • Мнения: 8 457
Момичета, айде стига вече, де.  Hug Hug Hug Всеки да си пише, каквото му е на сърце, без да се правят забележки.  Praynig Praynig Praynig На мен пък постовете на всички ми харесват и ги чета с удоволствие.  Heart Eyes Всеки си има своето място тук. Стига с това - на този и онзи постовете са смислени... Ами на другите какви са? Достатъчно!!! Съзнателно го пиша това в старата тема, за да не започваме с нагнетяване на обстановката и в новата. Не искам да има обидени, казвам го съвсем добронамерено.    bouquet  bouquet  bouquet

Миранда, стига сега, и ти като мен няма да пишеш - ще си пишем пък. Hug


Здравейте на появилите се след мен. Hug
Може би съм от малкото, които мислят, че преди да се обвържеш с някого в брачен съюз трябва да се опознаеш с бъдещият ти партньор, защото според мен обратното би довело до краткотрайно приключване на брака или съжителството.
Бракове или съжителства, които са прибързани или са сключени по някаква прибързана причина  независимо от какво естество е в повечето случай приключват с раздяла.
Ние самите, когато решим да допуснем някого в близост до нас, като приятел го тестваме едва ли не, преценяваме го дали ни допада или не, а какво остава за браковете и съжителствата без опознаване и да разчитаме това опознаване да се осъществи с времето, а ако не се получи?!
За да се стигне до брак според мен, човек трябва да е наясно, че ответната страна е другата половинка на цялото, че го допълва, че е сродната му душа.
Разбира се, това е моята гледна точка и аз така постъпих в миналото.
Наде,  Hug вариантът, който си описала е идеалният, но не винаги се получава така. И в единия, и в другия случай има бракове, които са щастливи, и които завършват с катастрофа, така че рецепта няма. Wink

Общи условия

Активация на акаунт