Отговори
# 705
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Добро утро!
Ичи, благодаря ти за обилната закуска! Пожелавам ти бързо оздравяване!
При мен вали дъжд и сняг, а трябва да излизам, бррр... На вас желая леко и неусетно да мине денят и вечерта да се съберем с приятна тръпка в очакване на любимите ни герои.

Снежи, ако не съм те разбрала какво толкова е станало... Wink Извинявай


Добро утро  Hug Hug Hug Hug
... Ферда, е тези ти постове изпълнени със смисъл както последния мн ми допадат Peace
...
Laughing Laughing Да разбирам ли, че когато пиша в защита на Емир постовете ми не са изпълнени със смисъл?  Laughing Wink Peace

Зори, също мисля, че говорим за едно и също, но понеже човек понякога може сам да придаде различни значения на една и съща своя мисъл, според настроението, контекста и т.н. и ми беше "неспокойно", че може да сме се разминали в тълкуването, особено в светлината на нашето сериалче. М/у другото, аз не съм забелязала Фери да хвърля на Емир провокационни погледи, които да го възпламенят, я кажи къде си ги видяла, че сигурно ще ми хареса.  Simple Smile

Миранда, Романтичка, и аз съм на вашето мнение относно Гюлсюм и Корай.  Hug Peace
Тези анкети хич не са точни - Киво само 2000 гласа да има... Wink Чаги, моите уважения, ама най-добър актьор за 2011-а...чак пък. Shocked Онзи грозният не знам как играе и не мога да го коментирам. Peace


Хахаха, Снежи, спука ме от смях рано-рано!  Hug

За Корай и Гюлсюм си мисля, че бракът им е добро решение за момента, защото иначе плахата Гюлсюм съвсем би се свила в черупката си, а така с времето ще могат да разцъфнат един за друг. Не мисля, че Корай още е влюбен в Ханде, но може би още не го осъзнава, нито пък че Гюлсюм му е лечението - нещата просто съвпаднаха, по-скоро ми се струва, че съжителството с Ханде му помогна най-много.  Убедена съм, че бракът им няма да е лесен, по някое време може и да се разведат, но поне ще се "открият". Аз за разлика от повечето ви, не съм възхитена от Корай като приятел, той беше лоялен преди всичко към Ханде само защото я обичаше, но сега поне ще постъпи мъжки.

П.П.
.... Вярно е, че не всеки брак започва с безумна любов и от двете страни. Но според мен отношенията им могат да се развият и да бъдат една хубава двойка в крайна сметка.  Hug

Съгласна съм, че отношенията им най-вероятно ще се развият, но е наивно да си мислим, че всеки  брак започва с безумна любов особено в по-консервативните общества (видяхме как семейството на Фери се спогоди за брак). Но май е доказано, че договорените бракове са по-устойчиви от тези, които са базирани на чувствата, защото са летливи...

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 10:39 от Ferda Mravenec

# 706
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ферда, всичките ти постове- смислени независимо към кого са отправени имат смисъл. Бих казала , че на моменти, както снощи с това ходене до тоалетната ми идва в повече Peace

# 707
  • Мнения: 180
Здравейте Simple Smile
Ичи smile3525
Ферда на каквато и тема да пишеш го правиш много добре.   bouquet

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 10:52 от megi7

# 708
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Добро утро!

виждам че се обсъжда темата ГК - за мен това ще е ново начало и за двамата. аз лично не виждам проблем в тази сватба. е много бързо стана, но май и двамата я искат. кой казва че когато човек тръгва да се жени винаги много добре познава половинката си. аз съм положитрелно настроена за тях.

аз чакам тази вечер с такова нетърпение че гледам да свърша всичко в офиса и още в 6 да съм пред компа за да гледам Simple Smile

Хубав ден на всички Ви!

# 709
  • Мнения: 599
Ферда, всичките ти постове- смислени независимо към кого са отправени имат смисъл. Бих казала , че на моменти, както снощи с това ходене до тоалетната ми идва в повече Peace
Жалко, че чувството за хумор не се разбира от всички. Извинявай, че си усетила, че ти е дошло в повече. Аз започнах темата с ходенето до тоалетна. Затова ти се извинявам. Ще се въздържам да пиша каквото и да било, за да не ви идва в повече.

# 710
  • Мнения: 21 201
По шоуто дават за АФК.

# 711
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Ферда, всичките ти постове- смислени независимо към кого са отправени имат смисъл. Бих казала , че на моменти, както снощи с това ходене до тоалетната ми идва в повече Peace
Е, да... но то беше за да поразпуснем. В реалния ми живот ме обвиняват, че съм била прекалено сериозна, тука малко компенсирам, иначе и сериалът би бил много натоварващ. Но разбирам, че не е било по густото на всеки и явно сме прекалили с шегите.  Peace

Меги, добро утро и благодаря за любезността.  Hug

Добро утро!
виждам че се обсъжда темата ГК - за мен това ще е ново начало и за двамата. аз лично не виждам проблем в тази сватба. е много бързо стана, но май и двамата я искат. кой казва че когато човек тръгва да се жени винаги много добре познава половинката си. аз съм положитрелно настроена за тях.
аз чакам тази вечер с такова нетърпение че гледам да свърша всичко в офиса и още в 6 да съм пред компа за да гледам Simple Smile
Хубав ден на всички Ви!

Гери, хубав ден и на тебе! Момичета, Гери ме подсети, че тази серия ще бъде много гледана и които от нас я следят онлайн ще трябва да си заредим плеърите по-отрано, за да не би после да не можем да се включим.

Зори, не се притеснявай, всеки сам си е отговорен за мненията и постъпките. Може ти да си започнала темата, но никой не ме е карал да се включа. Щом съм се изказвала, значи ме касае и мене... Наистина темата за тоалетна не е приятна и вероятно сме развалили романтичното настроение на много от четящите, за което искрено (наистина) се извинявам! Peace  Hug

# 712
  • Мнения: 180
И аз мисля така да направя-да се заредя по-рано пред компа и шоу тв Peace

# 713
  • Мнения: 21 201
Здравейте на появилите се след мен. Hug
Може би съм от малкото, които мислят, че преди да се обвържеш с някого в брачен съюз трябва да се опознаеш с бъдещият ти партньор, защото според мен обратното би довело до краткотрайно приключване на брака или съжителството.
Бракове или съжителства, които са прибързани или са сключени по някаква прибързана причина  независимо от какво естество е в повечето случай приключват с раздяла.
Ние самите, когато решим да допуснем някого в близост до нас, като приятел го тестваме едва ли не, преценяваме го дали ни допада или не, а какво остава за браковете и съжителствата без опознаване и да разчитаме това опознаване да се осъществи с времето, а ако не се получи?!
За да се стигне до брак според мен, човек трябва да е наясно, че ответната страна е другата половинка на цялото, че го допълва, че е сродната му душа.
Разбира се, това е моята гледна точка и аз така постъпих в миналото.

# 714
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ферда, всичките ти постове- смислени независимо към кого са отправени имат смисъл. Бих казала , че на моменти, както снощи с това ходене до тоалетната ми идва в повече Peace
Жалко, че чувството за хумор не се разбира от всички. Извинявай, че си усетила, че ти е дошло в повече. Аз започнах темата с ходенето до тоалетна. Затова ти се извинявам. Ще се въздържам да пиша каквото и да било, за да не ви идва в повече.

Ферда, всичките ти постове- смислени независимо към кого са отправени имат смисъл. Бих казала , че на моменти, както снощи с това ходене до тоалетната ми идва в повече Peace
Е, да... но то беше за да поразпуснем. В реалния ми живот ме обвиняват, че съм била прекалено сериозна, тука малко компенсирам, иначе и сериалът би бил много натоварващ. Но разбирам, че не е било по густото на всеки и явно сме прекалили с шегите.  Peace


Аз също обичам да се шегувам, но специално за снощи , ми дойде наистина в повече. Може би защото тези монети м/у Фемир в къщата на ужасите , бяха толкова чисти и искрени , а и ги чакахме с такова нетърпение , че не ви разбрах мн хумора. Хора всякакви, мнения всякакви , за това и не ви обвинявам в каквото и да било. Peace

# 715
  • Мнения: 599
Ферда, аз наистина много съм разочарована от това, че не мога да се позабавлявам с вас. Не искам постоянно да съм нащрек и да мисля възвишено за всичко във филма (което за мен е малко превзето). Както коментирам сериозните теми, така ми се иска да се позабавлявам с вас. Но явно не се харесва на всички. Това за мен е много показателно, че не бива да споделям мнението си тук (аз винаги гледам да се посмея от сърце на всичко в живота). Това е последният ми пост. Много се радвам, че бях част от вас за известно време и коментирах сериала. Много Ви благодаря на всички, които поддържате темата и превеждате  newsm51 . Ще продължа да гледам с вас и да ви чета. Но за мен е натоварващо да коментирам  Hug Peace

# 716
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Ферда, аз наистина много съм разочарована от това, че не мога да се позабавлявам с вас. Не искам постоянно да съм нащрек и да мисля възвишено за всичко във филма (което за мен е малко превзето). Както коментирам сериозните теми, така ми се иска да се позабавлявам с вас. Но явно не се харесва на всички. Това за мен е много показателно, че не бива да споделям мнението си тук (аз винаги гледам да се посмея от сърце на всичко в живота). Това е последният ми пост. Много се радвам, че бях част от вас за известно време и коментирах сериала. Много Ви благодаря на всички, които поддържате темата и превеждате  newsm51 . Ще продължа да гледам с вас и да ви чета. Но за мен е натоварващо да коментирам  Hug Peace
Зори, не е ли прибързано да се поддаваш на спонтанно настроение или обида?! Би било жалко така да ни напуснеш! Виртуалното общество си е просто същото както и реалното, не всички сме на една вълна - нормално е, какво толкова. На мен лично би ми липсвала, защото постовете ти бяха разнообразни - както съдържателни, така и весели и винаги грамотни (!). Я не се дърпай и си промени намерението в последния пост, сигурна съм, че има още много какво да си споделяме по филмчето, предстоят такива хубави серии. Naughty

# 717
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета, довечера наградка ЙОК! На РД на свекито съм , и сигурно ще се присъединя към 21.00 часа. Peace

# 718
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Здравейте на появилите се след мен. Hug
Може би съм от малкото, които мислят, че преди да се обвържеш с някого в брачен съюз трябва да се опознаеш с бъдещият ти партньор, защото според мен обратното би довело до краткотрайно приключване на брака или съжителството.
Бракове или съжителства, които са прибързани или са сключени по някаква прибързана причина  независимо от какво естество е в повечето случай приключват с раздяла.
Ние самите, когато решим да допуснем някого в близост до нас, като приятел го тестваме едва ли не, преценяваме го дали ни допада или не, а какво остава за браковете и съжителствата без опознаване и да разчитаме това опознаване да се осъществи с времето, а ако не се получи?!
За да се стигне до брак според мен, човек трябва да е наясно, че ответната страна е другата половинка на цялото, че го допълва, че е сродната му душа.
Разбира се, това е моята гледна точка и аз така постъпих в миналото.

Здравей Наде! По принцип си права, но в случай на равностойни взаимоотношения, което в някои общества все още не се прилага.
Относно Корай и Гюлсюм бракът им е прибързан, но е и единствено решение за нея, предвид семейството, от което произлиза, а освен това мисля, че този брак макар не навреме ще бъде отправна точка за разгърване на характерите и чувствата им. Спомни си как започна "Перла", там даже не се познаваха, а докъде стигнаха после...

# 719
  • Мнения: 21 201
Спомням си, Ферда как започна любовната история в Перла, но все пак стартовете в двете връзки са от различно естество.

Общи условия

Активация на акаунт