Отговори
# 690
  • Враца
  • Мнения: 791
Днес не съм на даскало , защото съм на болница  ooooh! ooooh! ooooh!
Да ви е сладко  Hug

Болничка ли си? Sad Дано не е нещо сериозно. Praynig
Бъбреци бабе  ooooh! ooooh!

# 691
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро  Hug Hug Hug Hug

Ичи,   bouquet За бъбреци мн помага чай от липа/ знам от опит Peace

Ферда, е тези ти постове изпълнени със смисъл както последния мн ми допадат Peace

Снеже, я стига. Пиши си ,душко каквото ти е на душата Hug

# 692
  • Мнения: 599
....
Относно Фери и проявата на чувства - наистина добре се получи, че вече тя малко дърпа конците Simple Smile (и както се вижда добре го прави). Винаги съм смятала, че една жена е водеща в дадена връзка (тоест определя хода на връзката). Така че, за да стане нещо, Фери трябва малко да се размърда (както и прави)
.....
Аз пък имам старомодната закалка от английските романи, където мъжът действа и се жертва, жената само фино подхвърля стръвта (за жалост доста рядко Mr. Green), но при ФЕмир с нетърпение чаках Ферито стигне предела и да се активизира (и тъй като съм европейка, за мен пределът беше доста по-рано).
....
...
Ама пак жената подхвъря стръвта, нали?
Е, зависи... има го и варианта "Пу, ти гониш", но не грубо... и май пак до стръв ще стигнем, защото самата гоненица им харесва(ла) на мъжете. Да, права си - жената дърпа конците.

Зори, преди да легна се връщам на това, което писахме: Според мен то въобще не касае ФЕмир, защото макар че Фери явно вече се пробужда, тук нямаме никакви "задявки", "женски номерца", или както шеговито споменахме "стръв". Тя не бягаше от Емир нарочно, за да я гони, а и през цялото време от началото на връзката им беше нещастна. Това, че "една жена е водеща в дадена връзка" както пишеш, в случая се отнася до Фериха дотолкова, доколкото нейното поведение повлия на цялостта на връзката им, но то беше свързано с нерешителността й и чувството й за безсилие и неспособност да бъде откровена, с  последствията от това, че месеци наред лъга любимия си, лавира и с това усложни живота на много хора, но тя не го направи с цел женска манипулация, а слабост и безпомощност (макар и нереална, но тя така усещаше нещата).
 Това, че според фрагмана към 44 еп. Фери изглеждаше напориста и първа посегна да целуне Емир, а той "само" я пое, според мен, няма нищо общо с "дърпането на конците", а просто тя повече не може да понесе жаждата и притеснението си по Емир, иска да го усети, да се убеди, че е там и го докосва, да се слее с него или да го погълне даже - затова така му се "нахвърли", според мен...

Лека нощ!
Ферда, през цялото време говорим за едно и също нещо. И според мен сме напълно единодушни по темата. Аз под дърпане на конци не съм имала предвид нещо повече от това, че Фери определя границите на отношенията им. Вярно е, че в началото тя бягаше от него защото смяташе, че не трябва да са заедно, но също така е вярно, че такива погледи му хвърляше, а и го ревнуваше, което на него му беше достатъчно да тича след нея, въпреки че тя му казваше, че всичко е свършило.

# 693
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Една любима моя мисъл............малко  в унисон с петъчното ми настроение Peace


Take a look at yourself in the mirror. What do you see looking back? Is it the person you want to be? Or is there someone else you were meant to be, the person you should have been but fell short of? Is someone telling you that you can't or you won't? Because you can. Believe that love is out there. Believe that dreams come true every day. Because they do. Sometimes happiness doesn't come from money or fame or power. Sometimes happiness comes from good friends and family and from the quiet nobility of leading a good life. Believe that dreams come true every day. Because they do. So take a look in that mirror and remind yourself to be happy, because you deserve to be, believe that. And believe that dreams come true every day. Because they do.

# 694
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета , гласуването продължава за това пускате гласове . На  24 часа  може да се гласува по 1 път.

Хайде , че оня ушат тюлен пак ни е минал ooooh!


http://www.siyasetdergisi.com.tr/AnketSonuc/Yilin-Dizisi/121

# 695
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
На тази снимка отгоре имаше надпис:

ADINI KORIDOR KOYDUM hahaha hahaha hahaha

# 696
  • Мнения: 21 201
От доста време насам все се чудех дали да го напиша или не, загатвах в мои постове досега, но все не го пишех до края и реших сега да бъде.
Да Ви кажа честно, че хич не ми се нрави предстоящият брак между Гюлсум и Корай.
Да, приятни са, като герои и покрай ФЕмир се сближиха, но според мен недостатъчно и прибързано.
Откакто правеха кекс, за мен героинята Гюлсум вече не ми е така миловидна каквато беше.
Не мога да ги оправдая за прибързаното им действие, та дори под влиянието на алкохала и даже не ги виждам и, като двойка.
Мислех си, че чрез тях, ще видя една невинна и чиста любов и не съм очаквала, че, ще се стигне до брак на бързи обороти и ми стоят неприемливо един до друг поне на този етап.
Съжалявам, че Корай с любовта си и себеотдадеността си към Ханде, не успя да  излекува душата й.
Тинче, здравей. Hug

# 697
  • Враца
  • Мнения: 791
На тази снимка отгоре имаше надпис:

ADINI KORIDOR KOYDUM hahaha hahaha hahaha


Олеее ужасс неискам Енигн , а Чагиии  #Cussing out #Cussing out
Аз гласувах , но е напред  ooooh! ooooh!
Тинчее  hahaha hahaha hahaha hahaha
Хайде аз зачезвам на болницата  ooooh! ooooh!

# 698
  • Мнения: 8 532
Днес не съм на даскало , защото съм на болница  ooooh! ooooh! ooooh!
Да ви е сладко  Hug

Болничка ли си? Sad Дано не е нещо сериозно. Praynig
Бъбреци бабе  ooooh! ooooh!
Оф, бабче, дано всичко е наред. Hug

ТинчеHeart Eyes

# 699
  • Мнения: 599
Наде, по принцип и аз не мисля, че брак, заради една прекарана нощ заедно, не е нещо правилно. Но според мен сценаристите ще ни покажат, че Корай има чувства към Гюлсум. Според мен той наистина доста я харесваше. Аз не разсъждавам толкова консервативно, че да си променя отношението към Гюлсум заради нощта, която прекараха заедно. Все пак са живи хора. Вярно е, че не е редно, но все пак се случва и в реалния живот. Гюлсум много го харесваше (даже мисля, че беше влюбена). След това й стана толкова гадно, че дори направи опит да се самоубие. Това е нещо толкова страшно, че нямам думи. Мисля, че Корай много се разочарова от Ханде. И за него нещата с Ханде приключиха. Вярно е, че не всеки брак започва с безумна любов и от двете страни. Но според мен отношенията им могат да се развият и да бъдат една хубава двойка в крайна сметка.  Hug

# 700
  • Мнения: 6 105
Добро утро,неуморни Фемирки  Simple Smile
Петък е и предполагам всички чакаме с нетърпение предстоящата серия  Heart Eyes

От доста време насам все се чудех дали да го напиша или не, загатвах в мои постове досега, но все не го пишех до края и реших сега да бъде.
Да Ви кажа честно, че хич не ми се нрави предстоящият брак между Гюлсум и Корай.
Да, приятни са, като герои и покрай ФЕмир се сближиха, но според мен недостатъчно и прибързано.
Откакто правеха кекс, за мен героинята Гюлсум вече не ми е така миловидна каквато беше.
Не мога да ги оправдая за прибързаното им действие, та дори под влиянието на алкохала и даже не ги виждам и, като двойка.
Мислех си, че чрез тях, ще видя една невинна и чиста любов и не съм очаквала, че, ще се стигне до брак на бързи обороти и ми стоят неприемливо един до друг поне на този етап.
Съжалявам, че Корай с любовта си и себеотдадеността си към Ханде, не успя да  излекува душата й.
Тинче, здравей. Hug


Аз ги харесвам и затова реших да отговоря!  Simple Smile Невинаги любовта протича по плановете ни,невинаги тя е спокойна,безпроблемна и тиха.Понякога тя се случва изведнъж,въпреки нашите планове.Вярно,може би все още няма любов при тях,а само някакво привличане,но всеки трябва да си носи последствията от действията си.Аз не съжалявам,че Корай не промени Ханде.Дори й да се беше получило,щеше да бъде само за известно време и тогава тя щеше да се осъзнае.Както и стана.В любовта не може само да даваш,а и трябва и да вземаш,да има някакво равновесие.Според мен Ханде вземаше само от Корай,изсмукваше любовта му,без да иска да даде нищо в замяна.
Вярно сватбата е краен вариант(а и не е на 100% ,че ще се случи),но...така са го измислили сценаристите  Mr. Green
Може би гледам от тоя ъгъл на историята,тъй като имам една позната почти със същата история(като изключим,че при нея нямаше луд Мехмед и заплашване със нож).Тя забременя,ожени се и до днес е щастлива,въпреки набързо станалите неща Simple Smile

Еее ама нямам търпение вече за епизода Hug

# 701
  • Враца
  • Мнения: 791
Момичета пак гледах фрагманите (1 и 2) струва ми се че Мехмет два пъти ще вземе ножа , защото в 1 - я фрагман Сахер не е с палто и чанта,а във втория е и идва от някъде  Whistling Whistling Whistling

# 702
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Фемирки! Hug

Ичи,  bouquet за закуската, знам че бъбреците много болият, могат да ти сложат инжекция.

Днес е петък, малко остана. Аз лично за себе си мога да кажа, че чакам и този епизод с нетърпение. Макар да съм наясно, че акцента ще са Гюлсум и Корай и по малко сцени на Фемир от предния. До сега писах, че ще гледаме как ще се борят за любовта си Фемир, но мисля,/ поне от това което видях на фрагмана/, че не само ще се борят, но и ще се отдават на свой те чувства и свой те копнежи. Може и по- малко сцени с тях да има, но поне ще са качествени. И така, въздействието ще бъде, още по силно./ точно е преценено/. Не само при нас в темата емоцията ескалира, и при тях е така. Тази търсещата, нуждаещата, успокояващата  и покоряваща любов, я очаквам с нетърпение да я видя и със сигурност, няма да се замисля, дали ще ходят до тоалетна или не, а аз със сигурност, няма да мръдна по на далече от 50 см от екрана.
Даже се замислих, колко е силна любовта, от къде започна, през какво премина и до къде достигна. Мисля, че този нов етап, ще е различен от този, който гледахме в първи сезон. Сега лъжите са паднали, остава да успеят да я съхранят и да наложат свой те чувства, въпреки всичко и въпреки всеки.

# 703
  • Мнения: 8 532
Миранда, Романтичка, и аз съм на вашето мнение относно Гюлсюм и Корай.  Hug Peace

Тези анкети хич не са точни - Киво само 2000 гласа да има... Wink Чаги, моите уважения, ама най-добър актьор за 2011-а...чак пък. Shocked Онзи грозният не знам как играе и не мога да го коментирам. Peace

# 704
  • Мнения: 0
Прочетох, че обсъждате ситуацията между Корай и Гюлсум и реших и аз да напиша моето мнение. Определено Корай е болен от болестта Ханде. Но в последните епизоди той си взима хапчето/ в лицето на Гюлсум редовно/. Т.з терапията я спазва, дори предпочете в някой моменти да си вземе хапче, от колкото да се остави на болестта си. / предпочете Гюлсум пред Ханде/. Явно иска да се иска да се излекува човека. И мисля, че трябва да му се даде шанс. Определено, не мисля, че така трябваше да започват,/ прибързаха с това действие/ но поне така ще има по голяма причина Корай да го направи./ да забрави напълно Ханде, разбира се, ако успее/Гюлсум за мен е влюбена в Корай. И при тази двойка ще има много изненади.

Общи условия

Активация на акаунт