Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 29 009
  • 574
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 435
nimfi4ka, то няма нищо лошо в това, но тогава седалката се вдига. ) Но изглежда са забравили някоя от стъпките в урока. )

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 372
Да, разбира се, че си мия ръцете. Считам, че това е елементарна култура и хигиена, въпрос на навик също. И аз съм виждала жени и мъже да не си мият ръцете след тоалетна Sick. Просто се чудя как не им е неудобно, при положение, че всички други, които са вътре определено забелязват подобна немарливост Crazy.

# 17
  • Мнения: 76
Мия ги. Особено в Мола ги наблюдавам подобни фръцли, влизат, пикат, акат, наконтени, напудрени, и излизат без да си измият ръцете  Stop Laughing. Гадно ми е след това да барам дръжката на вратата, ама кво да се прави, не ги правят като в хирургиите... #2gunfire

# 18
  • Мнения: 6 713

Правилно, че какви гадости може да си налепи човек. Mr. Green

А за стъпването върху тоалетната - чувала съм за случай,когато се е счупвала въпросната тоалетна, след като е била яхната от явно едра жена....  ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 253
Аз сега сигурно ще прозвуча много надуто и софийски и бабешки, обаче не ми пука.
Едно време такива неща нямаше!
Това със стъпването в/у седалката от този форум го научих преди време.
Скоро се шокирах от тоалетната в ресторанта на принципно много хубав и чист хотел, в който обаче имаше някакво обучение на фирма с клонове в цялата страна...
Та, стигнах до извода, че дивотията с покатерването в/у тоалетната е измислено и разпространено от хора, свикнали с външна тоалетна с дупка. Сори.

А по темата - още не съм срещала хора, които не си мият ръцете след тоалетна, но съм сигурна, че и това ще стане. Темповете на урбанизация са страшни.

# 20
  • Мнения: 76
Ееее, стъпването в/у кенефа е култовоооо  Laughing Спомням си, че някъде го обсъждахме. Често съм засичала по диско-тоалетните отпечатъци по седалката от обувки.  Laughing (в тийн годините ми, на един купон бях свидетел на пиян дрискащ индивид, заспал на кенефа в същата поза)  Sick Joy Joy Joy

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
За обществени тоалетни най-добре са клекалата,не седалките...Дори вече някои привърженици на здравословен живот си ги слагат и в домовете,тази поза била най-добрата за изхождане,гледала съм и в Нет-а специални приставки,които се слагат на обикновена седалка и се качваш отгоре,по-удобно е от балансиране върху порцелан  smile3550

# 22
  • Мнения: 2 448
Особено в Мола ги наблюдавам подобни фръцли, влизат, пикат, акат, наконтени, напудрени, и излизат без да си измият ръцете  Stop Laughing.
Може да не знаят как се пуска водата и ги е срам да попитат. Laughing
 Виждала съм веднъж едно момиче как упорито се опитваше да си пусне водата от крана за регулиране на топло студено, а чешмите бяха с фотоклетка.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 755
К`ви са тези глупости? Да естествено, щом държа на личната си хигиена си ги мия. Това пак явно е до "първите 7 години". Тази тема ми прилича на една дрислива/баш затова си идеше реч, дали се изхождате в присъствието на половинката май беше - там какви уникоми имаше... Crazy/ такава, която се изврати в ... уникален шедьовър. ooooh!

# 24
  • Мнения: 12 665
Как ги забелязвате тия неща, аз живея в щастливо неведение. А пък колко съм махала пред чешма, щях да я простудя, тя пък с кранче.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 191
И двата феномена - стъпване върху тоалетната и локвички върху седалката - са много типични, когато се наложи да заведеш малкото си момиченце до обществена тоалетна.
И да, клекалата са в пъти по-интелигентно решение.

# 26
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Аз си признавам, че ме е гнус да сядам в България и пикая наведена. Не се качвам - страх ме е. Но рядко не улучвам и пускам по някоя капка по седалката. После я забърсвам с тоалетна хартия. Ако осигуряваха дезинфекциращ препарат или найлон за опаковане на седалката, както в чужбина щях да сядам.

# 27
  • Мнения: 1 127
Мен и друго ми е правило отвратително впечатление по повод хигиената на ръцете: места, където се продават храни, парите и храната се пипат с голи ръце едновременно, при все, че има щипки за това.  #Crazy Супер ми е гадно. Sick и не повтарям при такова `обслужване` Stop.

# 28
  • Мнения: 373
Е такава тема не съм очаквала, че ще прочета... Laughing Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 24 467
Е такава тема не съм очаквала, че ще прочета... Laughing Laughing Laughing
А, що? Аз влизам сегиз- тогиз в този подфорум именно, защото е забавно. Тук, например, се забавлявам с това, че се знае кой какво точно е правил в обществената тоалетна и после не се бил умил. Аз съм влизала в такава и за да си хвърля в коша боклук, друг кош нямаше. Веднъж пък си преобувах чорапогащника.  Леле, не се измих после. Какво ли са помислили, че съм правила, горките хора... Сигурно след мен са бутали дръжки с дилаф.

Вицът за Оксфорд ми хареса, на място е.

Да не съм извън- нося си и белина в чантата, да се приплакна, след което надявам гумени ръкавици.  bowuu

Да попитам също- кога се ползва "пикам" и кога- "пикая"? Ще питам и в темата за българския език.

Общи условия

Активация на акаунт