Миете ли ръцете си след тоалетна?

  • 29 087
  • 574
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 788
Беше ме хванала някаква алергия на ръцете от препарат за миене. Излизала съм тогава с хирургически ръкавици.  Peace
Не е приятно, ама се налага понякога.
Иначе най-голямата "хипохондрия", която познавам, е брат ми. Ненадминат е с миенето като цяло. Но не му тежи. Пък и ни е семейна черта малко, така че и на мен не ми прави особено впечатление...

# 76
  • София
  • Мнения: 849
абсолютно задължително, а ако тоалетната е обществена и след миенетео се е наложило да пипам кранчета, дръжка на вртата и т.н. след това и с гел.

Аз се чудя как излизате без хирургически ръкавици. Или след всяка отворена врата на магазин, например, се миете.

не, но не бих си пипнала лице, очи, уста и т.н. преди да съм си измила ръцете, било то с вода и сапун или с гел  Peace

не бих казала, че имам някаква мания  Rolling Eyes 'щото строго погледнато котката не си мие лапичките след като ходи до тоалетната и преди да дойде да ми се гушне, а и никога нямам гаранция дали преди да ме "нацелува" мен не си е облизала дупето - но и честно казано предпочитам да не се затормозявам с тези въпроси, иначе трябва да се побъркам вероятно  Confused

# 77
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
 #Crazy

# 78
  • Мнения: 87

С цялото си уважение, но това май е някаква шега, или по-тъп въпрос не съм срещала...  newsm78


Тъп, тъп, колко да е тъп...
Е, не е от обичайните теми за секс, бръснене на интимни части, свекърви, приятели на мъжете ви и т.н., затова ще ме извините, че си позволих да пусна тази тема.
По същество - анкетата показва, че 6.2% от хората не си мият ръцете след тоалетна, а 15.8% си ги мият понякога, без да е особено ясно кога е това понякога и дали всъщност не клони повече към "не", отколкото към "да". Нищо чудно да се окаже, че действителният процент е 6.2%+15.8% = 22%.
Така че, това че аз и ти си мием ръцете и не можем да си помислим да не ги измием, изобщо не е общовалидно.

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 16:02 от *Кокиче*

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 364
Разбира се! Но и аз съм виждала немиещи се. Не ме учудва - живяла съм със съквартирантки и на такова съм се нагледала...  Confused
Иначе - абсурд да седна на тоалетна извън къщи, приклякам. Ако ме подгони голяма нужда и не мога да остискам (рядко!), избърсвам седалката с мокри кърпи, слагам салфетки отгоре и тогава сядам. После едва изтрайвам до къщи, за да се измия.
А това с яхването на чинията - честно казано, не знам как успявате. Аз имам чувството, че или ще се изтърся с гръм и трясък, или ще пукна фаянса, а съм 45 кила, представям си по-едричките какви могат да ги натворят. За тия, които успяват - браво, направо акробатични умения се изискват, струва ми се.  Crazy 

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Гледам, че болшинството отговаря, че си мие ръцете след ползване на тоалетна - в заведения, обществена или на работното място, обаче никой не казва как е положението с миенето, когато ползва тоалетната вкъщи  Laughing
Също си мия ръцете, защото съм много гнуслива, независимо къде се намира тоалетната.Когато се ползва навън обществена такава обаче, не сядам, приклякането е достатъчно.
А що се отнася до самия въпрос, едва ли има човек, който би отговорил, че не го прави. Wink

# 81
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
 Съгласна съм с DoGma_PrObe и abet и на мен ми се е случвало, но всичко е до жената. Колкото и да си мие ръцене на влизане и на излизане от тоалетната, седалката след нея опикана ли е не ми говори за такива чистници  Grinning

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 364
Съгласна съм с DoGma_PrObe и abet и на мен ми се е случвало, но всичко е до жената. Колкото и да си мие ръцене на влизане и на излизане от тоалетната, седалката след нея опикана ли е не ми говори за такива чистници  Grinning

Оставената опикана седалка не говори толкова дали жената е чистница или не, а по-скоро, че не и пука за хората, които ще ползват кенефа след нея.  Peace

# 83
  • Мнения: 3 659
Яка тема Laughing
Нещо ми стана особено интересно. Тия от вас, които твърдят, че стъпват върху тоалетната чиния и така свършват работата. Ами не ви  ли е страх, че при по-дълго клечене в тази поза, може някой крак да изтръпне и не след дълго да влезете вътре в чинията  newsm78 Доста смело бих казала.

# 84
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Съгласна съм с DoGma_PrObe и abet и на мен ми се е случвало, но всичко е до жената. Колкото и да си мие ръцене на влизане и на излизане от тоалетната, седалката след нея опикана ли е не ми говори за такива чистници  Grinning

Оставената опикана седалка не говори толкова дали жената е чистница или не, а по-скоро, че не и пука за хората, които ще ползват кенефа след нея.  Peace
Извинявай, но за мен е асоциация за мърла и никой не може да ме убеди в противното, и пак да не и пука за хората  Grinning

# 85
  • Мнения: 1 788
Аз не видях някой в темата да казва, че практикува качването.
Аз споменах за такова, но разказано ми и обяснено от позната, която го практикуваше. Преди това не бях чувала за такова нещо, но явно е често срещано.
Относно вкъщи - мия си ръцете, разбира се. Та нали пипам храна, нещо все наоколо...

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
А относно ползването на тоалетната вкъщи и миенето на ръцете попитах, защото на много гостита съм била и ми прави впечатление, че някои просто не си мият ръцете след ползването й, което си е страшен гнус.За мен това е доста гадно.

# 87
  • София
  • Мнения: 6 478
Яка тема Laughing
Нещо ми стана особено интересно. Тия от вас, които твърдят, че стъпват върху тоалетната чиния и така свършват работата. Ами не ви  ли е страх, че при по-дълго клечене в тази поза, може някой крак да изтръпне и не след дълго да влезете вътре в чинията  newsm78 Доста смело бих казала.
Аз само си представям как се изкатерват Shocked Shocked Shocked То акробатика си е жива....И трябва да се хванеш за сто нехигенични места из кабинката.... Grinning Grinning Grinning

# 88
  • Мнения: 3 659
Аз само си представям как се изкатерват Shocked Shocked Shocked То акробатика си е жива....И трябва да се хванеш за сто нехигенични места из кабинката.... Grinning Grinning Grinning

Морг, ама то се ползват кърпички или в по-добрия случай медицински ръкавици

# 89
  • София
  • Мнения: 1 762
Ааааааааа, аз пък съм маниячка на тема, че не искам другите да се чувстват така, както и на мен няма да ми е приятно. По този повод, като кривне струйката от лекия клек, бърша не само седалката, но и долу, ако има нужда. С хартия де, да не помислите, че грабвам кофата и парцала от поддръжката  hahaha
Много често ми изтръпват краката от тая поза, обаче. Представям си, ако се окекерча в/у чинията.
Но имам спомен, че съм го правила, като млада девойка. Даже влизахме по две и докато едната се криви горе, другата я държи за ръцете да не падне в дупката  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт