На колко години мислите, че ще се пенсионирате?

  • 13 108
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
А над 60 какво ще папаме?  Joy Ако имахте по 2 деца ....

# 16
  • Мнения: 5
Аз не се притеснявам, че ще трябва да работя и след 70. Свекърите ми са над 70 годишни и имат малък бизнес. Работят си и са щастливи. Ако човек е здрав, ще може и да работи, ако му се предостави възможност. Проблемът е в това, че в момента за младите, работоспособни хора няма работа, а какво остава за по-възрастните? Ако нямаш собствен бизнес и след една определена възраст останеш безработен, пенсионирането става мираж, а животът изключително труден. Нека да има работа, да сме здрави, другото мен не ме плаши.

# 17
  • София
  • Мнения: 23 096
Раждайте бе, що не раждате?! Ааааааааааа!!!!
Още 4-5 добре ли е?  Grinning Ще стигнат ли?

# 18
  • Мнения: 380
Точно така, ще родим поне по 7-8. Те в махалата нали така правят. Поне да е ясно, защо се внасят тея осигуровки, и ние, дето се осигуряваме, да ги ползваме.
Че то пенсионните май целта е изобщо да не се ползват.

# 19
  • Мнения: 373
......както е тръгнало ще стане лукс за отделни късметлии!
А ние ако доживеем с гордост ще носим титлата пенсионер!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Раждайте бе, що не раждате?! Ааааааааааа!!!!
Още 4-5 добре ли е?  Grinning Ще стигнат ли?
То добре, ама те какво ще работят като станат на 20-30г.
С това процъфтяващо стопанство в България. ooooh!

# 21
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Раждайте бе, що не раждате?! Ааааааааааа!!!!
Още 4-5 добре ли е?  Grinning Ще стигнат ли?
То добре, ама те какво ще работят като станат на 20-30г.
С това процъфтяващо стопанство в България. ooooh!

и те ще отидат в чужбина,което пак ни връща в темата за пенсионирането ни тук

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Няма да доживея пенсия.

# 23
  • София
  • Мнения: 23 096
и те ще отидат в чужбина,което пак ни връща в темата за пенсионирането ни тук
Правилният отговор е, че ще ни изпращат пари от там и ще живеем охолно напук на наборите.  Mr. Green

# 24
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Уф, аз пък няма да се пенсионирам ...

# 25
  • Мнения: 599
Ааааа, млада съм и ми е рано да мисля за такивИ рабУти  Crossing Arms

# 26
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

Правилният отговор е, че ще ни изпращат пари от там и ще живеем охолно напук на наборите.  Mr. Green
а също така да родим повечко деца/както се писа в темата/ за да може хем да не натоварваме много децата,хем повече кеш ще ни се събира,и така ще бъдем ......ехееее,та само си викам:"Дано,дано,дано" hahaha

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На 43 съм, би трябвало да се пенсионирам на 65. Не мисля, че имам шанс да стигна до пенсия - когато съм започнала работа, жените се пенсионираха на 55 и имаха възможност да живеят като пенсионерки поне петнайсетина години (че и повече). Като ни пенсионират на 65-70, колко дълго ще се възползваме от благата на пенсионната система, м? Жените поне живеем по-дълго, ами мъжете? Средна продължителност на живота - 70 години. Започва да ми се изяснява какво значи "Да работиш до гроб".

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Така де, ако е само едно трябва да ти праща 500 евро, което си е доста. Ако са 2 - по 250 ево, пак е много. Ако са 5 - по 100 евро, което вече е смешна сума. Мда, да имаш 5 деца е добра инвестиция в бъдещата пенсия hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Друго се чудя аз-нали се знае,че когато се пенсионираме почваме да пътуваме.Но дали ще ни вземат на круизен кораб/това ми е мечта,и съм я оставила за след пенсионирането/,след като сме на 80 и нещо?

Общи условия

Активация на акаунт