Отговори
# 75
  • Мнения: 1 413
Гледам, че се чудите ама Бану изпрати Зейнеп , а Гюней -Кузей в Анталия
за разработване на бизнеса с Макарата! Кузей каза на Али:-Дж е била любимото момиче на брат ми!

# 76
  • Мнения: 17
Останете си със здраве и добри чувства към нашето малко общество! Лека и синеока нощ! Хайде като момиченца - в леглата!  luvbed  love001

# 77
  • Мнения: 0
Бану ,как може да е толкова сляпа-ДЖЕМРЕ НЕ Е ВИНОВНА , А ГЮНЕЙ ! Всъщност Джемре и тя се дразни , но вече е сигурна в едно чувствата си към Кузей.
Надявам се и другата серия да вкарат отново Битова интрига Хандан - Симай, интересно е магията дали ще подейства   Whistling Whistling , Ханданчето супер много ме кефи.

ПСЛ НЕ ЗНАЕХ ,ЧЕ ГЮНЕЙ Е ДЕВСТВЕН  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning ГОРКИЯ ЧОВЕК . Джемре не му се е дала БРАВО.

Общо взето нищо ново , не видях искам действие на сюжета . Не е интересно да му се невиди. Миналата серия ,беше супер сега никакъв го няма моя човек Гюней и Кузей и него го няма. Днеска добре играха само Зейнеп и Хандан браво на двете ! Зейнеп покада силно присъствие във филма.

# 78
  • Мнения: 1 413
 yonitouo, ама Джемрето е девствена,Гюней обърна на няколко пъти вече Бану! Peace

# 79
  • Мнения: 1
Джемрето е девствена, Peace

Ако и Кузей знаеше , че Джемре никога не е била с Гюней , дали нямаше да си промени мнението да  започне връзка с нея .  Heart Eyes
Наистина ми е любопитно   Thinking

# 80
  • Мнения: 0
yonitouo, ама Джемрето е девствена,Гюней обърна на няколко пъти вече Бану! Peace

Да знам  Grinning , но не смятах че той е девствен .....жалко ,че не загатнаха нещата при Кузей как стоят преди затвора  Grinning Grinning Grinning. Дали е имал друга....може и да се появи кой знае ,но явно Симай изглежда първата за сега .

# 81
  • Мнения: 0
Ако и Кузей знаеше , че Джемре никога не е била с Гюней , дали нямаше да си промени мнението да  започне връзка с нея .  Heart Eyes
Наистина ми е любопитно   Thinking
[/quote]

Това е много интересен въпрос... и аз съм почти сигурна, че ще има някакво значение по-нататък ако Кузей разбере. Или поне се надявам. Simple Smile Макар че, като гледам Зейнеп ще бъде под светлините на прожектора докрай.

# 82
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=IuuU7hFsCo0 Този човек ,може да обърне живота на Кузей и Джемре на 360 градуса .Дали пък Ферат , няма да посегне на Джемре отново .Това ще събуди Кузей....но има време

# 83
  • Мнения: 1
Много харесах Джемре в този епизод , сценаристките определено наблягат на развитието и като образ и то в много положителна посока , мисля че  зрителите които преди бяха против нея , сега  постепенно ще започнат да си променят мнението за нея .
Много добър урок даде на Гюней , браво   Heart Eyes

Само краят не ми хареса , но не защото събраха Кузей и Зейнеп заедно , а защото го направиха по-този  "глупаво" нагласен и наивен  начин .
Бану все едно натика Зейнеп в ръцете на Кузей , за да може той спокойно и безпроблемно да изневери на Симай докато е далеч от нея .
Нима това трябва да очакваме да видим в следващия епизод  newsm78
Според мен няма да им се получи . Ще чакам с интерес следващия трейлър  Peace

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 00:43 от Seleya

# 84
  • Мнения: 1 413
Твърда и непреклонна е Джемре спрямо Гюней и това определено й вдига цената! И какво от това, като на този етап тя изобщо не влиза  в любовните планове на Кузей?! ooooh!
Но всичко това е благодарение на осъзнатите й вече чувства към Кузей!
Много жалко е, че не може да ги сподели! И тогава Кузей да е изправен
пред истинската дилема:  коя да избере?! newsm78 Много съм се чудила newsm78- защо в турските форуми има колажи с Джемре и Кузей и винаги пише на тях "истинска любов" ! Сега разбирам,
че Дж ще се превърне в истински страдаща за невъзможната си любов героиня! Whistling
Може пък и да греша, кой знае ...ще видим ...
newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 00:54 от shaane

# 85
  • Мнения: 17
Аз се заплеснах във ФБ и реших да мина отново да ви завия краченцата! newsm03 Хайде по леглата! Утре работа ни чака! atwork

# 86
  • Мнения: 1
Ако Джемре сподели сега чувствата си към Кузей , съжалявам , но само ще ни развали удоволствието от очакването , интригата ще се загуби и магията ще изчезне .
Момичето просто седна пред огледалото и мисля , че беше достатъчно за зрителя , виждайки това което тя си представя , да разбере за нейните чувства .
 Една мила сцена на признание в любов завършваща с прегръдка , еее какво повече му трябва на зрителя , за да го завладее  Hug.
Зейнеп танцуваща с французина ли  Joy





 

# 87
  • Мнения: 1 413
И аз уж щях да лягам, ама като се размислих ми става мъчно за Джемре!  WhistlingТолкова сериозен и осъзнат  обрат в чувствата й настъпи вече, а е все по-далече от любимия си! Появата на Зейнеп определено вкара филма в друг коловоз, неочакван за Джемре! newsm78 Но Кузей някак сестрински си я обича и се чувства сигурен около нея! Laughing А има и силното рамо на Гюлтен, която все по-неотстъпчиво защитава Кузей и явно си го обича! Пък и тя вече е толкова наясно с чувствата на дъщеря си, че няма как да не играе и все по-важна роля  във филма!
Колко хитри излезнаха Бану и Гюней  Peace -направо висш пилотаж си беше от тяхна  страна да измислят този ход с пътуването на Кузей и Зейнеп заедно до Анталия, особено пък по работа! Няма как да не се открият и врекат(дай боже) в любов, от която наистина имат животоспасяваща нужда! И колко наранена ще след завръщането им Джемре, чак ми става криво за нея! ooooh! Но не й е писано да бъде с Кузей, за сега поне....и кой знае изобщо дали го има това в сценария де!  newsm78

# 88
  • Мнения: 1
Това е план само на Бану и то не за друго , а единствено за да си отмъсти на Симай   Twisted Evil .
 Да не говорим  пък , какво  мнение има Бану за Кузей  Sick , във всеки случай  не държи особено много за неговото добруване  , или пък  я  интересува личното му щастие .
Мотивите и са честно казано изцяло долнопробни .
Горката тя , от толкова злоба и страх че Гюней пак ще залитне по Джемре , взеха и пъпки да и излизат по лицето   Joy . Изприщи се от злоба  ooooh!
Наистина ли си мислите , че нещо добро може да излезе от план на тази жена  newsm78 , аз не вярвам  Mr. Green .  Няма начин , това да стане  #Crazy

# 89
  • Мнения: 1 413


http://www.gecce.com/yazi/simay-mi-zeynep-mi-182781.html

От сутринта ще обсъждат в пресата кой е прав- Зейнеп или Симай! newsm78
И така влияят върху развитието на сценария явно!

Общи условия

Активация на акаунт