Чакаме с копнеж, Февруарския бебевалеж! - 18

  • 28 362
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
И така, вместо запис в новата прекрасна тема:
ЩЪРКЕЛОВА НОВИНА: SHADA Е РОДИЛА ДНЕС ДЪЩЕРИЧКАТА СИ АНИТА НА ОБЯД - ПЛАНОВО СЕКЦИО. МАЛКАТА Е С РАЗМЕРИ 3,600 КГ И 53 СМ. МАМА СЕ ЧУВСТВА ДОБРЕ.   bouquet



бързо възстановяване и всичко най-най-хубаво

# 16
  • Мнения: 1
И аз да се включа в новата тема, страхотна е и започна с прекрасна новинка за  Shada, която се е сдобила с  дъщеричка Анита, да са живи и здрави и мн късмет да имат...



Аз се поизгубих малко, но ми се наложи да ходя на помощ в работата, че го бяха закъсали здраво, а и обикаляме с мъжа за ново гардеробче за бебка...предстой ни утре и висене пред държавните институции, да си оправим документите, нови ЛК, адресни регистрации и т.н.... В Понеделник съм на ЖК,тонове, МБ, кръв+урина и т.н. пълна програма ..

# 17
  • Мнения: 8
Чесито бебче на Shada   bouquet  bouquet ! Да е живо и здраво!

Искам да Ви питам дали наблюдавате някакъв спад на килограми-четох, че близо седмица преди раждане можеш да изгубиш килограм-два. А аз вчера се теглих 70 кг, днес съм 68,5 кг Thinking . Дали наближава вече  Simple Smile ?

# 18
  • Мнения: 9
Честита радост за мама Shada newsm51 newsm44. Да ти е жива и здрава Анита и много многоооо да те радва stork-girl passifier

# 19
  • Мнения: 0
     записче и тук с поздравчета за SHADA и АНИТА     newsm51 smile3501

 baby newsm30   Да е много здрава и послушна малката принцеса

# 20
  • Мнения: 678
Честито бебче на мама SHADA.Нека  е послушна малката Анита!

# 21
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Граци, аз често казвам, че Господ ми се подиграва, като си правя плановете. Сякаш иска да ми каже, че не съм аз тази, която определя нещата. Всичко, което се зарекох в този живот стана обратно на моите планове. По повод на раждането без упойка, не знам за този случй във форума, който разправяш, но по TLC, в една поредица, която е реалити от родилна зала на Английска болница имаше точно такъв случай. Една мама с план за раждане, подобен на Валентина. 6 пъти я питаха дали е сигурна, че иска без упойка. Тя обясняваше, че ходила на курсове - психологически, физически за справяна с болката. Знаела как да диша, носела на болка и прочие. Казаха й все пак, ако си смени мнението да свирка. В един момент тази жена взе да се гърчи, като червей, изпадна в истерия и започна да крещи: Искам упойка, веднага! Питат я: Сигурна ли си, защото раждането е доста напреднало вече? Но тя се дере, че си иска упойката веднага. Хакнаха й я. След това почна да напъва и се почна пак истерията. Викат й: Напъвай! А тя само се дере и реве, че не издържала и нарежда: Само го извадете от мен по-бързо! Те й викат, ама трябва да напъваш! Тя: срежете ме, направете нещо, моля ви, само го извадете! След като всичко свърши, коментарът й беше: Мислех, че съм супер-жената и ще се справя, но не предполагах за каква болка става дума. Пожелавам на Валентина да проработи оптимистичният й план и да има леко раждане, каквото тя планира - без нужда от лекарска намеса.  Peace
а_tita, ние раждалите сме с такива планове обикновено. Макар, че и Валентина е раждала.

# 22
  • Мнения: 0
Много хубава тема, запис и от мен, честито бебче:))))) да сме здрави всички и много бебчета да завалят

# 23
  • Мнения: 216
Включвам се и аз! Hug

Първо да честитя хубавата новина на Shada! Да е жива и здрава малката Анита и много да радва мама и тате!  bouquet  bouquet  bouquet

Днес бях на запис на тонове. И преди бях сигурна, че в ямболската болница няма да стъпя и днес за кой ли път ми го припомниха. Апарата за тонове сигурно е от първите, които са измислени, стар, направо античен. Сложиха ме да легна по гръб, като им казах, че не мога да стоя така. Е, да, ама не можело в друга поза. Натискаха ми корема с дисковете докато търсиха сърчицата. После ме караха да си държа дискчето притиснато до корема докато свърши записа на единия близнак. След това се опитаха да хванат сърцето на мадамата, ама тя им тегли една, нарита хубаво тъпия диск, дето й го натискахме отгоре и не се спряяяя. Mr. Green След около 10 минути гонене, помолих да спрат, защото вече не издържах. Тоновете така или иначе си бяха идеални, имах една контракция за целия запис, което направо ме изуми, след цялото натискане.  Rolling Eyes

Няма да раждам тази седмица. Може би ще издържа и другата. Иначе, трябва да направя още един запис другата седмица, но и с топ не могат да ме върнат в тая болница. В следствие на лежането по гръб, като излязох от болницата ме заболя зверски кръста, от дясната страна е цял следобед съм се превивала и съм ревала направо.

Тази вечер пак ми се стяга корема, но ще мине. Докторът каза да си лежа вкъщи, на една страна и да не правя нищо. Аз слушам и изпълнявам. Изглежда до раждането ще е така, само легнала. Мъжът ми вече втора вечер прави вечеря и съм много горда с него, защото той само пържени яйца може, горкия. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Снощи направи кренвирши с кашкавал на грилчето, а тази вечер гювечета. Все са простички неща, но и на това се радвам аз.  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 153
Добре започваме новата тема Simple Smile
Честито на новото попълнение Анита   bouquet

# 25
  • Мнения: 86
Честито на мама SHADA   bouquet  скорошно възстановяване и много щастливи и спокойни дни с малката Анита  baby_neutral

# 26
  • Мнения: 2 472
Да е жива и здрава малката Анита на мама Shada!  Много радост и щастие им желая!

# 27
  • Мнения: 62
Честито на мама SHADA и от мен  Hug

# 28
  • Мнения: 208
Честито и от мен!

Не виждам за моята статистика дали е чакала момиче, т.е. дали са познали пола  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 1
Ихааа,на берекет ще е дето се вика-щом с мома тръгнахме-плодоносна ще ни е темата Peaceчестита анитка на семейството на шада  bouquet валето мъжко момиче явно-аз се изкефих на плана като цяло-има си претенции,да и ги спазват.Ама както казах-мен да ме лепват от вратата за краката и бъъъързо бебето навън(ако може и да не боли Mr. Green)Бубе,браво на МИМИ-тъй да си отива кротка и послушна=да папа,да ака, това като прави значи и  е добре Peace Утре съм на "сгляда" с кантара и "гинка"-да ме видят,аз тях и да си стиснем ръцете за това раждане-шъ ли,не шъ ли го бъде оперативно newsm78 Малко се съмнявам обаче да си ги стиснем #2gunfireЛека мека HugП.С.МАЯ,кажи за АРНИКА-та-на каква схема за хемороидите,моля те Praynig И каква СН е-9,15 или каква??Мерсиии Hug

Общи условия

Активация на акаунт