Едногодишната ми дъщеря предпочита баща си.Помогнете.

  • 8 897
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 492
katrin7 , и аз след първия син таях подобни надежди за второто...уви, отново бандит Laughing
И е същата ваденка като брат си..да не те отчайвам, ама младежите май са така Mr. Green
Мъж ми вика да сме пробвали с трето, ама не ще Генчо пушка hahaha

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ако знаете как чакам да стане по-голям деня. Тогава като си дойде в 18,30 мъжът ми и започва „часът на татко". Двамата излизат на разходка, а аз къде готвя, къде си почивам, но имам време.

# 62
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Големия ми син на 1г. започна да предпочита баща си.....и до ден днешен е така  Tired
Събуди ли се от сън, взема ли го от ДГ и тнт. дежурния въпрос е "Къде е тати?"
Кофти е, мн кофти чувството.....

# 63
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Изводът е, че няма угодия.
Ние ревем, че децата са залепени за нас, вие - че не ви искат достатъчно.  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 17 368
Тц, аз не рева, много съм доволна, че не е залепена за мен  Laughing

# 65
  • Мнения: 403
Изводът е, че няма угодия.
Ние ревем, че децата са залепени за нас, вие - че не ви искат достатъчно.  Mr. Green

Кой каквото няма нали знаеш  Laughing
Нашата щерка тия дни ходи до обед на ясла /в период на свикване сме  Cry/ и взе пак много да ме търси, мене да гушка, мене да целува и по някое време се сеща, че баща й се е прибрал. Сега горкия на него му е тъпо, че така се обърнаха нещата, свикна и той с тази "страст към тати" и сега му липсва и на него. Ама явно всеки ден е различен при нас, един ден тати, другия ден мама. На яслата за мама пита де милата ми тя  newsm45

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 105
Големия ми син на 1г. започна да предпочита баща си.....и до ден днешен е така  Tired
Събуди ли се от сън, взема ли го от ДГ и тнт. дежурния въпрос е "Къде е тати?"
Кофти е, мн кофти чувството.....
Кое точно е кофти? Не ми става ясно. Thinking

# 67
  • Мнения: 808
Аз лично се радвах, когато съпруга ми се занимаваше с него, защото това означаваше време за мен. Пък и те много добре се справят двамата.

# 68
  • Мнения: 5
Моето дете също има афинитет към баща си. Не ме притеснява, така имам повече време за почивка. Когато е болно или разстроено е залепено за мен.

# 69
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
.....Кое точно е кофти? Не ми става ясно. Thinking
Кофти е това, че по никакъв начин не показна, че има нужда от мен.

Интересно е че и двамата съм си ги гледала сама, по един и същ начин, но малкия не е така. Той е точно обратното на брат си - реве от баща си и търси само мен.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 105
Не мисля, че няма нужда от теб или не те обича, или не те иска. Просто ти си непрекъснато с децата, винаги си "на линия" и няма как да усети липсата ти на практика. Ако си смените ролите с мъжа ти, той да е повече с децата, ще почнат да питат за теб, не за него. Wink
Моите, и тримата първо казаха "тате", а "мама" беше последно. След баба, дядо, бау, мяу, ам и други такива.

# 71
  • Мнения: 19
И моята беба, която е на годинка и месец, предпочита баща си, когато той си е вкъщи. Но аз не се шашкам - знам, че това е нормално, защото й омръзва по цял ден с мен. Баща й я вижда за няколко часа и все го обръщат на игра, а аз през това време се занимавам с никак незабавни за нея дейности - готвене, чистене. Стане ли дума за ам-ам, обаче, знае към кого да се обърне  Laughing.

# 72
  • Мнения: 52
И моята беба, която е на годинка и месец, предпочита баща си, когато той си е вкъщи. Но аз не се шашкам - знам, че това е нормално, защото й омръзва по цял ден с мен. Баща й я вижда за няколко часа и все го обръщат на игра, а аз през това време се занимавам с никак незабавни за нея дейности - готвене, чистене. Стане ли дума за ам-ам, обаче, знае към кого да се обърне  Laughing.

А ако и двмата сте навън без нея и се прибирате едновременно, как реагира, към кой протяга ръце?  При нас отново аз съм пренебрегната;-)))

# 73
  • Мнения: 19
И моята беба, която е на годинка и месец, предпочита баща си, когато той си е вкъщи. Но аз не се шашкам - знам, че това е нормално, защото й омръзва по цял ден с мен. Баща й я вижда за няколко часа и все го обръщат на игра, а аз през това време се занимавам с никак незабавни за нея дейности - готвене, чистене. Стане ли дума за ам-ам, обаче, знае към кого да се обърне  Laughing.

А ако и двмата сте навън без нея и се прибирате едновременно, как реагира, към кой протяга ръце?  При нас отново аз съм пренебрегната;-)))

Ние нямаме такъв случай, защото няма на кого да я оставим. А в редките случаи, когато съм я оставяла с баща й, когато се прибера просто ме посреща на вратата, но не ми се радва така, както на него, когато се прибира вечер от работа.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 105
В повечето случаи майката е тази, която е най-много време до детето. Съответно на нея се пада честа, не само да играе, но и да учи, забранява, наказва. Нормално е в този случай бащата да се разглежда, само като забавление и разрешаване на забранени неща. И на него да се радват повече децата. Ако ролите се сменят, ще се смени и отношението.

Общи условия

Активация на акаунт