Едногодишната ми дъщеря предпочита баща си.Помогнете.

  • 8 887
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 422
Може ли един еретичен въпрос  Embarassed Embarassed - детето е здраво, спокойно, расте си... защо някой се терзае от факта към кого проявява предпочитания в общуването в някакъв конкретен момент от своето развитие.

# 91
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
Защото понякога майката изпитва съвсем нерационално, но напълно човешко чувство на ревност.  Grinning

# 92
  • Мнения: 1 422
Много ти благодаря за отговора! Това ми обяснява някои неща. Явно като ми е чужда ревността в другите сфери на живота, тя отсъства и тук.

# 93
  • Мнения: 2 231
Много ти благодаря за отговора! Това ми обяснява някои неща. Явно като ми е чужда ревността в другите сфери на живота, тя отсъства и тук.
все още отсъства  Laughing обаче ако и твоята мацка се лепне само за баща си, ще разбереш  Mr. Green
И аз не съм ревнива, но ми се е случвало да плача, в моменти когато дъщеря ми явно е защитавала страната на баща си, дори и да не е бил прав. Просто избира него в даден момент, когато аз съм имала нужда да ме слуша мен и да бъде до мен. Чувствала съм се предадена като майка  Confused Оф  ooooh! Ама кво искам да кажа, не мога да го обясня  Crossing Arms
Обаче с времето започнах да свиквам и това си е Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт