Новата президентша

  • 90 179
  • 2 139
  •   1
Отговори
# 1 020
  • София
  • Мнения: 8 949
На другите президенти, децата вече изядохме ли ги? Пропуснала съм този момент.

На другите президенти децата им бяха по-големи и не ставаха за ядене  Mr. Green
E, все пак се намери кой да ми отговори. Въпреки, че и моите разсъждения бяха в тази посока.   bouquet

# 1 021
  • София
  • Мнения: 5 884
Страшен здрав разум и интелект се бичи. Направо семейство Плевнелиеви да издадат наръчник за избягване на медийния шум.
То по всички талавизии какво чудо беше, въпроси, хипотези, подготвени колажи - снимки на бившите президенти с половинките, Плевнелиев с въпросителен знак до него... Laughing

# 1 022
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Страшен здрав разум и интелект се бичи. Направо семейство Плевнелиеви да издадат наръчник за избягване на медийния шум.
То по всички талавизии какво чудо беше, въпроси, хипотези, подготвени колажи - снимки на бившите президенти с половинките, Плевнелиев с въпросителен знак до него... Laughing

хахха, не гледам ТВ напоследък, но май пропускам шоу? Или може би това тук е достатъчно? Laughing

# 1 023
  • Мнения: 1 788
Така се получава, когато човек иска да се хване за нещо, но няма за какво.
И развихря и завихря едно въображение... Crazy

# 1 024
  • Мнения: 198
.....
То по всички талавизии какво чудо беше, въпроси, хипотези, подготвени колажи - снимки на бившите президенти с половинките, Плевнелиев с въпросителен знак до него... Laughing
Има една приказка : "Човек сам каквото си направи, и Господ не може да му го направи". То, само с дързост и красота не става, и други работи трябват....

# 1 025
  • София
  • Мнения: 2 623
На другите президенти, децата вече изядохме ли ги? Пропуснала съм този момент.

На другите президенти децата им бяха по-големи и не ставаха за ядене  Mr. Green
E, все пак се намери кой да ми отговори. Въпреки, че и моите разсъждения бяха в тази посока.   bouquet

Вие сериозно ли разсъждавате така за децата им  ooooh!
Изобщо имате ли представа, какво се случва в живота на тези деца,
които вече няма да могат да направят и една крачка, без да са
наблюдавани?
60 страници тема "Защо президентшата не е присъствала еди къде си",
а нито ред, че Масларова примерно - убийцата и крадлата, все още присъства
в парламента, ни лук яла, ни мирисала.
Заслужаваме всичко, което ни се случва!
Поздравления за президентшата, че няма желание да се окаля
в тази помийна яма наречена "политика"  Peace

# 1 026
  • Мнения: 198
Съпругът на Пезидентшата не беше ли подбутнат от същата тази Масларова, за процъфтяващия си бизнес в Германия така прочетох, само питам....

# 1 027
  • Мнения: 345
Ами тогава варианта е "приемаш". Защото да си президент/респ. първа дама е преди всичко дълг и отговорност, а не семейно хоби, ако искам ще споделя хобито на благоверния, ако не - няма. Балансът е упоменат още в Библията: "Нищо прекалено". Е, пишман първата дама се крие прекалено!!! Прекалено. Прекалено. Прекалено.  Laughing

Наличието на варианти предполага и възможност за избор. А щом дори закона не задължава съпругата на президента да изпълнява ролята на "първа дама" значи нещата са си ОК. Тя си е поставила условията, те са приели и така. Едва ли цялото това положение не е обсъждано и с юристи.

# 1 028
  • София
  • Мнения: 5 884
Така се получава, когато човек иска да се хване за нещо, но няма за какво.
И развихря и завихря едно въображение... Crazy

Така, така, но факт е, че пак ги дават по талавизора, искат или не. Mr. Green

# 1 029
  • Мнения: 2 827
Чак пък наблюдавани на всяка крачка. С какво Плевнелиев е по-различен, че ще представлява такъв интерес. Президент като президент. Малко канонизирате длъжността ми се чини.
Пък и аз смятам, че е съгласувано с юристи.

# 1 030
  • Мнения: 198
Наличието на варианти предполага и възможност за избор. А щом дори закона не задължава съпругата на президента да изпълнява ролята на "първа дама" значи нещата са си ОК. Тя си е поставила условията, те са приели и така. Едва ли цялото това положение не е обсъждано и с юристи.
Аха, така...така. То и вариант за "служебна първа дама" явно има в закона, ама си е скандал отвсякъде.

# 1 031
  • София
  • Мнения: 2 623
Чак пък наблюдавани на всяка крачка. С какво Плевнелиев е по-различен, че ще представлява такъв интерес. Президент като президент. Малко канонизирате длъжността ми се чини.
Пък и аз смятам, че е съгласувано с юристи.

Малко пишеш без да знаеш, нали?
Много добре знам как се охранява всеки президент в България
и семейството му.

# 1 032
  • Мнения: 345
Наличието на варианти предполага и възможност за избор. А щом дори закона не задължава съпругата на президента да изпълнява ролята на "първа дама" значи нещата са си ОК. Тя си е поставила условията, те са приели и така. Едва ли цялото това положение не е обсъждано и с юристи.
Аха, така...така. То и вариант за "служебна първа дама" явно има в закона, ама си е скандал отвсякъде.

Кой казва, че има скандал. И кое е скандалното в това някой да има приоритети и в тях да не влизат задължения, които ти объркват живота, а и явно нежелани. Скандалът ни е в главите, никъде другаде. Но това е добър начин да се отправи поглед към президентската институция и нейното бъдеще.

# 1 033
  • Мнения: 198
В такъв случай, би трябвало да знаеш, че и Този Президент и семейството му ще бъдат охранявани както подобава, и точно това няма да е спестено на децата му.
Децата му, са достатъчно малки, за да са лесно адаптивни - на тях им е нужно само мама и тате да са до тях и да ги обичат - хич не им пука в Бояна ли ще живеят, или в досегашното си жилище. Това с децата малко се преекспонира, май.
П.П. Скандалът е съвсем реален - справка - "талавизиите"

# 1 034
  • Мнения: 345
В такъв случай, би трябвало да знаеш, че и Този Президент и семейството му ще бъдат охранявани както подобава, и точно това няма да е спестено на децата му.
Децата му, са достатъчно малки, за да са лесно адаптивни - на тях им е нужно само мама и тате да са до тях и да ги обичат - хич не им пука в Бояна ли ще живеят, или в досегашното си жилище. Това с децата малко се преекспонира, май.

Е, то това е проблема. Едва ли ще имат много време за тях. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт