Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 70

  • 39 425
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 723
Божееее ,Мукадес....

# 16
  • Мнения: 5 723
Прекрасни Мерием и Керим

# 17
  • Мнения: 2
Не знам за вас, ама на мен кърпичките няма да ми стигнат днес.

# 18
  • Гърция
  • Мнения: 1
В днешната серия до тук наистина има много прекрасни моменти. И прегръдката на Мериам с Керим също беше много хубава. А Рахми като дете тича и вика - държат се за ръце Simple Smile
Енгин наистина ми се вижда отслабнал.
Майката на Мустафа намери къде да търси сина си.
Кадир как каза на Мериам - Целувам те, а тя срамежливо каза само и аз Heart Eyes
Не разбрах добре в сцената в стаята на Керим планове за 14 ли правеха.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Прекрасни.

# 20
  • Мнения: 2
Така поне другите майки разбраха, че Мустафа отново е в играта, а той нещо болен го играе.

# 21
  • Добруджа
  • Мнения: 216
www.youtube.com  - част 3


# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058



http://www.youtube.com/watch?v=t2m-FlIjAxU&context=C3e25dbaA … 04bhEyp4G96afxONG

58.1 част в тубето.

dobrudjanka, заедно май. Това е цялата 1 част. От много глава не боли.

# 23
  • Мнения: 0

Тази прегръдка между Керим и Фатма за мен е най-истинската и най-хубавата досега!  Heart Eyes Простоо и как тя му хвана ръката беше жестоко и много си пролича напредъкът в отношенията им!  newsm44 newsm51 Изглеждаха като истинско семейство! Многоо сладки!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2
А сега след всички тези невероятно красиви моменти да се приготвим за тъжния завършек...

# 25
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
zlatinag   твоя човек   ще лепне грип ,в тая студена къща  Laughing
 Ако   Керим беше закъснял още малко щеше да намери  един замръзнал Мусти , ама нямаме тоя късмет

# 26
  • Мнения: 5 723
Нали имаше дърва в къщата ,да пали печката или го е страх да не го открият

# 27
  • Мнения: 1
Айде и аз в новата темичка  Hug Рахми и Мукадес бяха в луда радост  Joy Решат каза на Селим.че сега по-голяма грижа му е Ендер, а не Мустафа. Фатмагюл и Мерием си разказваха за това колко се радва Керим, а когато Мерием каза на Кадир и "и аз" - супер сладка сцена  Heart Eyes От разговора на Кадир и Мерием разбрах, че той й каза,че още в Измир, онази вечер, когато излязоха е почувствал нещо към нея, и се опитваха да си говорят вече на "ти" - големи сладури са.... Фатма попита Керим дали му липсва сестра му и той каза "да"  Heart Eyes Това разбрах аз в общи линии

# 28
  • Гърция
  • Мнения: 1
Тоя мръсник - зетя на Йозге руши Кухнята на розата #2gunfire
След като са разбрали, че са го пуснали семейството на Йозге се чуди къде да отиде и Фатма им даде адреса.

Мусти се прави на болен, ама как пушката му привлече вниманието.

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 22:41 от Bayraktarova

# 29
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Тоя мръсник - зетя на Йозге руши Кухнята на розата #2gunfire

Байрактарова  Hug

Не ми е ясно защо са го пуснали ,това не ми се струва нормално

Общи условия

Активация на акаунт