Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 70

  • 39 465
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 279

campanula, когато можеш погледни го. Слагали сме го някъде назад в темите. Нека новите момичета и те се запознаят с творчеството на Енгин.

Ще го погледна това. На първо време да се възползваме от готовото инфо  Laughing

http://www.facebook.com/pages/Engin-Akyurek-Bulgarian-Fans-Енгин-Акюрек/147354205378843?sk=info

Ще го сложа и  вновата тема, за да могат повече нови фенове да се запознаят накратко.

# 706
  • София
  • Мнения: 832
Хайде на пързалката  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 707
  • Мнения: 2 229
campanula, голям съм ти фен да знаеш!  Hug Hug Hug
hug
По пътя на логиката: Cruela е фен на campanula. campanula е фен на Енгин. Следователно Cruela е фен на Енгин.  Ето и заради това накрая и аз ще се окажа твой фен  Heart Eyes

Желязна логика! Hug

# 708
  • Мнения: 1 224
Мариана, ти си ми любимката на месеца.
Пфф, на мен ми е за цялата година  Blush

# 709
  • Мнения: 3 242
Момичета, днес така и така имаше много еротика във форума, ами поне да не се отклоняваме от темата...та затова питам: какъв според вас е сексуалният опит на Керим и на Мерием???

# 710
  • Мнения: 1 224
Момичета, днес така и така имаше много еротика във форума, ами поне да не се отклоняваме от темата...та затова питам: какъв според вас е сексуалният опит на Керим и на Мерием???
Заедно ли ? rotfImao
Че така както си го написала..

# 711
  • Мнения: 0
Момичета, днес така и така имаше много еротика във форума, ами поне да не се отклоняваме от темата...та затова питам: какъв според вас е сексуалният опит на Керим и на Мерием???

  202uu Керим в последно време е много зле завалията, но преди случката е имал. За Мерием абла ми е по-интересно.  Thinking Да не се окаже ...  Embarassed Embarassed Embarassed

# 712
  • София
  • Мнения: 832
Момичета, днес така и така имаше много еротика във форума, ами поне да не се отклоняваме от темата...та затова питам: какъв според вас е сексуалният опит на Керим и на Мерием???
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Неизмерим  ,но само поотделно,че  Sick

# 713
  • Мнения: 2 229
Момичета, днес така и така имаше много еротика във форума, ами поне да не се отклоняваме от темата...та затова питам: какъв според вас е сексуалният опит на Керим и на Мерием???

За Керим-всички знаем за Кристин,но не е била само тя със сигурност Peace
За аблата ми е тъмна Индия Laughing

# 714
  • Мнения: 115
Момичета, днес така и така имаше много еротика във форума, ами поне да не се отклоняваме от темата...та затова питам: какъв според вас е сексуалният опит на Керим и на Мерием???
Не искам да ви развалям седянката, но Валентинка, въпреки че си ми много симпатична - Що за въпрос е тва?  И имали някакво значение? ooooh!

# 715
  • Мнения: 0
Да не се озори Кадир бей?!

# 716
# 717
  • Мнения: 3 242
Питам, защото от сериала виждаме, че са възпитани в традиционните патриархални ценности, но пък не е естествено на тия години съвсем да нямат опит. За Керим предполагаме, че е бил с Кристин, макар че за нея той казва: "Имаше нещо, но не беше сериозно." Доколкото познавам Керим,  Simple Smile ако е имало секс, значи е било сериозно, ама нейсе, да приемем, че е имало, това е било преди две! години.
А Мерием? Тя е светица, нима би се решила на секс без брак?!

# 718
  • Мнения: 3 242
Цитат
Не искам да ви развалям седянката, но Валентинка, въпреки че си ми много симпатична - Що за въпрос е тва?  И имали някакво значение?
Разбира се, че има значение! Говори за човека, за морала и възпитанието му, за средата му.

# 719
  • Мнения: 1 224
Ами освен като се записваме в темите да си казваме и бройката, та да е ясно за какъв човек става въпрос  Crazy

Коя ще е първа ?  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт