Вега тест

  • 46 132
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 477
А колко време е актуален резултата от теста?

# 16
  • Мнения: 0
На мен ми казаха до 4 месеца,тоест показателите могат да се променат

# 17
  • Мнения: 32
На мен ми казаха, че валидността е 6 месеца

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте аз също имам ваучер за Вега тест на ул.Прилеп 1  Simple Smile Много съм надъхана  WinkЩе споделя утре резултатите

# 19
  • русе
  • Мнения: 643
Как се прави този тест, кръвна проба ли се взема?Аз знам за определени храни като най подходящи което се определя от кръвната група на човека така също може да се спазва някакъв режим и давало резултат,чесно не съм го прилагала въпреки че това го знам от доста време дори си имам и списък на храните за моята кръвна група/само трябва да го открия  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 5 477
Благодаря за отговорите момичета.

Как се прави този тест, кръвна проба ли се взема?
Не,едно апаратче като писалка се допира до нокътя,долната му част.

# 21
  • Мнения: 573
Аз също си правих този тест във Варна,мотивира ме една приятелка ,която свали 20 кг( #Crazyдълго време не се бяхме виждали и не можах да повярвам колко е отслабнала).
Започнах го преди 7 дни ,още на 3-ия ден свалих килограм (който е нищо в сравнения с килограмите ,които имам да махам)
Странно ми се вижда храните ,които са ми разрешени да консумирам,бяла захар да,кафява не #Crazy,кисело мляко не,сметана да.........но ще я спазвам стриктно и се надявам да имам ефект .Иначе с пиенето на водата проблем нямам ,наливам се постоянно ,само тия разтоварващи дни сами малко гадни.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
На мен ми казаха до 4 месеца,тоест показателите могат да се променат

Значи не стига дето ти вземат немалко пари, за да ти напишат едно листче с разделно хранене, ами и трябва да ти ги вземат на всеки 4(6) месеца  Laughing Признах ги как са го измислили ... само с едно докосване на нокътя ...  Party

# 23
  • Varna
  • Мнения: 439
На мен не са ми казвали че трябва да ходя пак след 4 или 6 месеца.
Жената каза да се наблюдавам и ако усетя че някоя храна не ми деяства добре - тогава да я огранича.
Аз дотук съм доволна, въпреки че комбинирам вега теста с лунната диета веднъж седмично по 1 ден, т.е. разтоварващият ми ден съвпада с лунната диета и карам 24 часа само на сокове. От там нататък наблягам на разрешените храни, но доста пъти съм яла и такива които не са разрешени и то по доста. Просто на следващият ден след като съм прекалила с вида и количеството на вредни храни гледам да карам само на пиле или нещо подобно от разрешените храни. Иначе често си хапвам шоколад, който ми е разрешен, ям черен хляб и т.н. До тук за месец и 25 дни - равносметката е -7 кг. Наистина става бавно, но поне не го приемам като диета. Не ми казва какво кога да ям в какви количества и т.н. или строго да ми забранява определени храни.

# 24
  • Мнения: 0
Много противоречиви мнения съм чувала от мои познати за този тест,но като цяло и аз искам да си го направя.От Русе съм и не знам дали тук някъде го правят newsm78 Най-интересното е,че наистина ще излезе ,че трябва да се храня точно с това,което избягвам и смятам,че ми вреди и действа зле. С кръвен тест е много по-добре,но и цифрата е доста по-сериозна,доколкото разбирам.

# 25
  • Мнения: 37
daniellka_,заповядайhttp://vegatest-ruse.com/contact.html

# 26
  • Мнения: 0
благодаря за своевременното отреагиране,ще разгледам сайт-а и най-вероятно скоро ще се видим  smile3521

# 27
  • Мнения: 46
Някой знае ли защо не се препоръчва да се прави Вега тест на бременни?
Една приятелка има скоро рожден ден и тя си пада по такива неща, та мислех да й взема ваучер за Вега тест, но е бременна в 6-тия месец, а в описанието на услугата пише, че не е подходяща за бременни  newsm78.

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте,

Имам приятелка, която дълго време се опитваше да смъкне килограми, пробвала е всички възможни дети. Накрая реши, че ще иде  на вега теста, въпреки че не й се струваше много истинско, но е факт, че след това, като започна да спазва режима започна да отслабва съвсем равномерно и без да се мъчи. И сега е в перфектна форма.

Според една друга девойка, която познавам пък, вега тестт е пълна шашма, защото няма как с това нещо, което докосва пръста ти и неясно как се свързва със състваката в стъкленицата, да се определи ккаво рразграждаш и какво - не.

Така че и за не знам на кого да вярвам?!

# 29
  • Мнения: 3

Според една друга девойка, която познавам пък, вега тестт е пълна шашма, защото няма как с това нещо, което докосва пръста ти и неясно как се свързва със състваката в стъкленицата, да се определи ккаво рразграждаш и какво - не.


Здравей,

на горния цитат мога да ти отговоря с два цитата:
1. Намери приликата с изказване на герой от  българския фолклор "таково животно нЕма".
2. "О, свещена простота!"

Хората са го измислили как да стане чрез уред още в средата на миналия век.
Друг е въпросът кой и как ще ти направи ВЕГА ТЕСТ-а. Както писах в другата тема, ако правещият теста с ампулите не ползва ръкавици - резултатите не са верни. Когато има въздействие от човек, винаги има голяма вероятност от "изкривяване"  на резултатите, като същите могат да бъдат манипулирани чрез по-силен или по-слаб натиск върху съответната точка.

И още нещо във връзка със стъклениците -  ако Ви тестват със стъкленици или с пластмасови бурканчета - това си е пълна измама. Със сигурност знам, че услугата се предлага в един фризьорски салон, в който замерването се прави дори не с ампули, а с натурални храни (помислете сами какви са възможностите  първо да се намери, второ да се поддържа такъв голям брой храни, защото замразените храни не са показателни при тестване).
Това, че някой си е купил допотопен уред, не означава, че може да го ползва правилно и ще ви даде верни резултати.

Също така, повечето предлагащи ВЕГА ТЕСТ освен, че пускат подвеждащи и  с невярно съдържание по смисъла на закона реклами, пишат абсолютни глупости - няма такъв филм по цял ден да лежиш и да се тъпчеш с пица, пък да отслабваш, независимо, че пицата попада в категорията храни, които стомахът ти разгражда.  Обещания от типа "ядеш по много от всичко и сваляш килограми" са несъстоятелни и на всеки здравомислещ човек трябва да му е ясно, че трябва да се спазват правила при храненето. 

Общи условия

Активация на акаунт