Звездни компромати - тема 126

  • 43 181
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
На мен само теглото на Марийкиния младеж не ми допада. Ако отслабне смятам, че ще е хубаво момче. Преди време съфорумка беше написала, според нея има добри очи. На същото мнение съм.

И друго ми направи впечатление, Мария е наляла някое друго килце отгоре.

поуспокои се,вече не си търси спонсор

# 16
# 17
  • Мнения: 2 172

Сирапасон Атанайкорн и Роберта Клосе ме впечатлиха определено  Crazy Никога не бих се осъмнила в тях,че са жени  Heart Eyes

# 18
# 19
  • Мнения: 2 222
И аз да съм на Мария на мястото  и аз бих се поналяла Simple Smile Представете си мъж 120 кг. дали ще има очи да иска половинката му да е супер слаба. Сега й е паднало на жената да похапне, нормално е.

# 20
# 21
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586

Благодаря за интересния компромат.
Не мога да повярвам/особено за първия/,че е бил жена  Crazy

И не само той  Shocked Повечето са така. жалко, че няма снимки от женския им период освен на 2-3.
Аз до сега само за Чаз Боно бях чувала.



Гледам я и не мога да повярвам, че сме на една възраст с нея. Колкото и самоуверено да звучи, смятам, че изглеждам мн по-свежа на лице от нея.


# 22
  • Мнения: 2

Сирапасон Атанайкорн и Роберта Клосе ме впечатлиха определено  Crazy Никога не бих се осъмнила в тях,че са жени  Heart Eyes

Аз доста от показаните не мога да предположа, че са били мъже, но нали това е работата на хирурзите все пак. Особено Сирапасон Атанайкорн, наистина е станала уникална красавица.
Само дето Андрей Пеич кога се е оперирал?

# 23
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 768
Не ми дава да копирам снимките,за това давам линк,тук има цялата снимка на "готиния мъж" от първата снимка на 10 мъже,които са родени като жени  Peace
http://www.lorencameron.com/home.html

# 24
# 25
  • Мнения: 2
Ааааа аз не него, следващият дето е бил лекоатлетка гледах.
Този не ми харесва Laughing

# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 1 813
Аз като говорех, че си е същата проста марула Мария, тука всички се надпреварваха колко била класна, колко не знам си как се държала, как се променила. Вари го, печи го, то на цървул си мирише и толкова.

# 29
  • Мнения: 2 883
запис    Група манекенки, вечерящи с вино  Mr. Green Милите те  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт