Звездни компромати - тема 126

  • 43 199
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 728
Абе има си начин и без да ги има всички от 1 до 125. Като станат 1178891 пак ще се намери някой к-о да държи да ги има всички..

# 62
# 63
  • Мнения: 2 282

Леле, ама аз мислех, че това е Глория. Някой като спомена Анелия, тогава разбрах , че е тя.

# 64
# 65
# 66
# 67
  • Мнения: 814

Има 1 филм за тях и той много отдавна е по торентите и по БТВ го даваха още миналата пролет.
И освен това е адски тъп и нереален този филм. Tired

# 68
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212

Леле, ама аз мислех, че това е Глория. Някой като спомена Анелия, тогава разбрах , че е тя.

 Laughing Аз първо я постнах като снимка, но като видях какъв чаршаф излезе коригирах веднага, и уж да напиша, че е Нелка ама забравих Embarassed, всъщност ето това представляват всички с толкова грим отблизо... Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 592
Виждала съм Наталия Симеонова от много близко през деня, беше също толкова страшна гледка  Rolling Eyes
Тези тонове грим ги правят наистина страшни ...

# 70
  • Мнения: 1 701
По повод на това:
това:
това:
и още много такива, предлагам на първа страница, вместо линкове от 1 до 600, да се посте този цитат на Фреш!

Цитат
И понеже мненията със запис продължават, кратка инструкция:

Когато натиснеш бутона извести, новите мнения не излизат в нови отговори на моите публикации, а в известия:



И за да не ви се пълни мейла ето настройките:

Обяснено точно и ясно как да си използват функцията "извести" без да ви се пълнят съкровените пощи с известия!

# 71
  • Мнения: 2 282
Аз пък предпочитам да ми идват на пощата Simple Smile най-лесно ми е, и без това постоянно ми е отворена, а и имам гугъл толк Simple Smile

# 72
# 73
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И аз да съм на Мария на мястото  и аз бих се поналяла Simple Smile Представете си мъж 120 кг. дали ще има очи да иска половинката му да е супер слаба.

Има, има, я виж МитЮ Пищова  Joy колко претенции има - че ръст, че кг, че години  hahaha.

принц Албер с жена си и Стефани с двете си дъщери

Дженифър  Гарнър

# 74
  • Мнения: X
Джони Деп като вампир.  Simple Smile

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 23:41 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт