90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 167

  • 32 251
  • 773
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата темичка! Мерсаж на Тинки Hug Днес режимен въглехидратен, бях и на фитнес, но нещо ми беше доста отпаднало Sad Утре плодов  Heart Eyes Лека вечер Hug

# 16
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Да докладвам и аз за моя първи белтъчен ден
з-банан и кафе
о-3 кебапчета със филийка хляб
в-таратор
Може да се каже,че не ми беше трудно ама ще се справя.Преди бях по-амбициозна,но откакто де роди малката нещо ми отиде волята на кино.

# 17
  • Мнения: 1 243
Изобщо няма да си правя труда да ви чета пък  Mr. Green Може ли да изпишете цялата предна тема за толкова кратко време?!?
На мен днес ми бе ден за варива. До преди 2 минути бях много доволна отс ебе си, но сега съм още по- доволна- сипах си чаша бяло вино.  Embarassed Ужасно напрегнат ден изживях, знам че съм в голямо нарушение, но сега като си го казах, ми олекна  Laughing Оказа се и че любим ми е не въглехидратния ден, както очаквах, а точно деня с варивата, което е пълна загадка за мен. Аз обожавам тестени и сладки неща, месо и салата, но през тези дни сега на диетата ям съвсем малко, а дойдат ли вариват, майко мила Rolling Eyes. Защо така ми се промениха вкусовите предпочитания newsm78
А иначе за протокола-днес ми е 10-ти ден и съм -4,5 кг. Но аз увеличих и изическото натоварване, а  ми беше доста напрегната и натоварена седмица, така, че може и това да е спомогнало.

# 18
  • Мнения: 135
Преди да родя нямах проблеми с кг, така че, може да се каже, това е първата диета, на която се подлагам.
Утре- първи плодов ден...дано да издържа   Praynig
Да попитам - може ли банани да се хапват?
Някой знае ли как стои въпроса с меда?Мога ли да слагам по малко в чая си или само във въглехидратен е позволено?
Момичета, как се справяте с нощния глад  Embarassed

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Може банани. Мед може сутрин по 1 ч.л. в чай или топла вода.

Вижте какво открих ровейки из нета. Даже си го сложих на десктопа.  Laughing С утопичната надежда, че мъжът ми най-накрая ще запомни кой ден след кой е...  ooooh!

# 20
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
САВИНА много ми харесва идеята за тапет на компа.

# 21
  • Мнения: 13
ПОЗДРАВИ ЗА НОВАТА ТЕМА smile3525 newsm68 smile3501

# 22
  • Мнения: 5 435
Тинки, благодаря за темата! Hug   bouquet Не успявам да Ви изчета, това е хубаво де! Пожелавам много минусчета и в тази тема!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 618
 newsm68 Хоп, цоп, идвам и аз в следваща тема.
Добро утро на всички и честит Бабинден!
Отбелязвам малък минус след белтъчен. За смесването на белтъците, аз също на обед смесвам до 2, вечер гледам да е чисто, без смесване. А за първи път като се запознах с диетата, нямаше такова правило и масово ядяхме белтъци от трите групи. То затова и има подобни рецепти. После излезе превода smile3554
Днес ден 26 Варива. Мъжо пак иска леща, много му харесва, аз не зная към какво клоня. Отчет после.
Моят мъж нали и той е спазващ, справя се на ниво. Чувства се доста по-добре от преди в здравословно отношение. Абе хубав си ни е режима Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 132
Добро утро!
Нещо не е наред при мен. Не свалям и това си е. Започват да ми минават греховни мисли през главата.
Днес белтъчен. Хич нямам идея.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Добро утро! Честит празник на всички настоящи и бъдещи баби и на всички Максимовци! Да сте живи и здрави и много внуци да изгледате!   bouquet

Geraldine, защо не опиташ моя метод с голямото прегрешение? Може да пораздвижи нещата.  newsm78

Днес плодов.  newsm45

# 26
  • София
  • Мнения: 2 132
Мислила съм си, Савинка, за този вариант, обаче днес например не се сещам баш с какво да прегреша. Режимно ми се яде. Освен да цъкна две кила вино довечера, после два дена ще спя и няма да ям хич.Ще ставам само за някой портокал  Joy Joy

# 27
  • Мнения: 49
ТИНКИ, благодаря за темата  bouquet

ЖЕРАЛДИН, аз отдавна съм така, а съм почти накрая, лошото е, че това ме отчайва и демотивира....

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
днес например не се сещам баш с какво да прегреша.

 Shocked Shocked Shocked   Блазя ти. Аз пък винаги се сещам.  Mr. Green Фантазията ми в това отношение е неизчерпаема.  Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 23 097
Добро утро, момичета!
Днес, въпреки времето и това, че е работен ден, съм на върха на щастието!!!
Сутринта се премерих на кантара (правя го на 8 дни) и се оказа, че за първите 16 дни от режима съм -6кг. За първия месец бях планувала -7 кг, а както вървя за момента (пу-пу, да не ми е уроки  Mr. Green ) ще ги махна тия 7 кг, та каквото ще да става! Ох, супер амбицирана съм вече, иде ми да затанцувам чак.  newsm68
Успех на всички и кантарът да ви носи много радост.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт