90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 167

  • 32 257
  • 773
  •   1
Отговори
# 45
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 873
Да, мерси за идеята, Jasmine!  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 517
Добро утро и от мен! В някои части на страната е доста снежно май а Simple Smile При чак сега започва, но аз вече се отчетох с гимнастика и сутрешна разходка Hug Въобще супер е да си без изпити  Mr. Green
Имам и малко минусче след вчера Simple Smile Чувствам се супер, само някои см от ханша ако изчезнат и ще е върха, ама пусто зимата е много трудно! Особено с моето телосложение Whistling Но ще се борим Simple Smile
Днес съм на белтъци. Меню ясно не знам, но може би на обяд салата със зеле сирене и кашкавал а на вечеря или гювече със домат сирене и кашкавал или салата от домати и крастивици и ще си разтопя сирене и кашкавал с малко чубрица и микрото  Crazy

# 47
  • София
  • Мнения: 533
Запис, Тинки мерси
Инак и аз съм Б група. Една сестра, която ми взимаше кръв в хематологичния център едно време като дарявах каза, че това било циганската кръвна група Mr. Green.
Свеки е шев на кръвна станция и като ми правиха изследване за кръвна група за бебето излезе че съм Б+ и тя ми каза същото: "Оооо циганската кръвна група" (явно наистина ромите са предимно с тази КГ)
А вие по какъв повод коментрате кръвните групи, аз пак съм изпуснала нещо май, ама то ви е нямате изчитане бе момичета.
Днес въглехидрати, мисля да спретна едни спагетки и един вариант на шоколадов сладкиш Негърче с канела и черен пипер, в който има малко кисело мляко, но нали в сладкиши може малко. След малко ще постна рецептата, както и тази за крем супата от тиква с кокосово мляко. Отивам да извадя книгите

# 48
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте, фиданки Simple Smile

От Нова година ме обхвана сватбената треска married и не мога да ви насмогна, толкова много момичета започнаха началото на януари, че изписват цяла тема за 2 дни Simple Smile

Вчера ми беше третия воден ден и във вторник приключвам. Но искам да попитам по-вещите в "занаята" като Нана и Нану, ако почивката ми е 2 месеца и започна второ завъртане, груба грешка ли ще е? Сватбата ни е на 21.07 и ми се иска преди това да направя още 1 завъртане, след което да имам 2-3 седмици до сватбата.

# 49
  • Мнения: 1
Качих се на кантарчето тази сутрин и се отчаях +1  Cry
Ден 4 - плодов.... не съм хапвала нищо извън режима...Продължавам.

И аз имах +1 след първите два дни но след плодов изчистих плюса и днес вече имам и минус. Не се отказвай и минуса ще дойде рано или късно.

# 50
  • Мнения: 25
След вчерашния стриктен  въглехидрат +300 честити
О сухари с лютенижа и зелева салата
В 1/2 парче торта и LZ натурален Mr. Green Mr. Green Mr. Green
днес закуска 1 огромана кисела ябълка
За пореденпът се обеждавам най е трудно да се поддържат килограми #Crazy newsm78 пустамо лакомия. Като се отпусне човек и идва после отмъщеието на кантара newsm45отплеснах се!!!!
Честит празник на всички баби , акушерки   bouquet

# 51
  • Мнения: 5 081
Добро утро, момичета!

Днес кантара рече и отсече- няма плюс или минус след вчера, което е добре, защото с вчерашните банички си мислех, че поне половин килце ще е нагоре. Но най- тържествено обещавам, че на срещата в понеделник ще съм 66 и нещо  Mr. Green Диването, да сложиш едно кантарче пред масата или по- добре в тоалетната, че се меря по бельо само.

Днес съм на плодове. Имам фурми, ябълки и цитруси.

Скрит текст:
И да се похваля: пратиха на курсовия мейл избираемите предмети за летния семестър и съм супер надъхана!!!!  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 6 011
Чеситит празник!   bouquet

След плодовия имам -800 гр.


Днес протеини
грейпфрут и кафе с мед
печено пиле и салата печени чушки
за вечерята се чудя за кое ще преритам повече - варени яйца или млечни  Laughing


Тонкабонка, браво на теб!  Crazy Crazy
Бубулече, впечатляващ резултат имаш на талията, искам и аааааз!  Hug

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 96
Добро утро! Simple Smile

Днес въглехидрати
З. помело
О. талиателис  дом. сос, лук, гъби и чесън
В. нещо сладко

Честит празник!
До сега не съм писала, но ви чета усърдно от около 5 теми, защото и аз съм диета от 02.01. До сега съм изпратила по живо - по здраво 4 - 5кг, не знам точно, че кантарът нещо не е много точен. Но съм много доволна. Обаче предстоящия воден ден нещо ме плаши - аз кърмя и се чудя дали е добра идея само на вода да го карам или по-добре с малко плодове?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 618
adelina_bg , говорихме за хранене според кръвната група. Диването пусна един линк, който ми беше много полезен и приятен за четене, при това и много хубави неща прочетох за моята кръвна група. Оказа се, че храните , които обичам са ми за предпичитане, а тези , които избягвам сама, са забранени, Ето  и линка- http://indigota.com/index.php?topic=1141
Green_Eyed , ами аз ще ти кажа, според моя опит. Има разлика когато правя диетата след 3 месеца пълна почивка, и тогава, когато не съм изчакала трите месеца. Веднъж само направих това, и няма да повторя. В началото добре, обаче едва изкарах 90-те дни, много се бях изморила честно казано, усещах и организма си такъв, той пък от своя страна не ме слушаше изобщо, не свалях достатъчно за отделеното му внимание. Съответно ми се отслабна имунната система, хващах вируси наред, настинки една след друга, при условие, че не съм от често боледуващите и така. После си изчаках почивката и сега с нова сила.Можеш да си правиш режимни четворки от време на време, но недей цели цикли, докато не минат най-малко 3 месеца. Лично мнение, сама си решаваш  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 6 011
Честит празник!
До сега не съм писала, но ви чета усърдно от около 5 теми, защото и аз съм диета от 02.01. До сега съм изпратила по живо - по здраво 4 - 5кг, не знам точно, че кантарът нещо не е много точен. Но съм много доволна. Обаче предстоящия воден ден нещо ме плаши - аз кърмя и се чудя дали е добра идея само на вода да го карам или по-добре с малко плодове?
Доколкото знам, кърмачките не правят воден ден!  Peace

# 56
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Благодаря ти, Руми bouquet Най-вероятно така ще направя, с четворки по време на почивката.

# 57
  • София
  • Мнения: 23 098
Ника, благодаря!  Hug

Днес ми е любимият белтъчен (аз съм изключително месоядно същество). Това сирене, кашкавал, яйца - не си ги и помислям за днес, при положение, че мога да хапна сочна пържолка.  Mr. Green

з. 2 портокала
о. пил. пържола на скара + салата айсберг
в. риба със зеленчуци на фурна

# 58
  • Мнения: 1 054
Нина, аз също съм кърмачка. Първия воден го карах като воден, а втория като втори плодов. Кърма имах и през двата дни, не е кой знае какъв проблем. Но и през двата свалих еднакво. Повече воден няма да правя Simple Smile  Peace

Ника, и аз на сантиметрите се радвам най-много, ама то редно е да падат по толкова - положението е страшно  Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 533
Сладкиш негъче (немски вариант)
1 кофичка кисело мляко
3/4 ч.ч олио (не заменяйте олиото със зехтин че започва да мирише много гадно сладкиша)
1 ч.ч захар
1 ч.л сода бикарбонат (равна)
2 ч.ч брашно
1 еспресо лъжичка черен пипер
1 ч.л канела
1  ч.л оцет
2 с.л какао(готварско)
за заливката: 4 с.л какао, 1/2п краве масло (за да е режимно може маргарин), 4 с.л вода, 1/2 ч.ч захар

Разбива се киселото мляко със содата да шупне и се излива в купа. Прибавят се олиото, оцета, канелата, какаото, черния пипер и накрая брашното. Изсипва се в намаслена и набрашнена тавичка. Пече се при 180 градус за 20-30 мин (зависи от печката), докато клечката излезе суха. Като е готово се изважда и оставя да изстине.
заливка: маслото() се разтапя в съд и се прибавя захарта, какаото и водата. Бърка се докато се сгъсти и се сваля от котлона да изстине.
Залива се се изстиналия сладкиш с охладената заливка (ако и двете са горещи заливката ще попие, когато са охладени заливката стои като глазура).



Тиквена крем супа с кокосово мляко
1 кг тиква
2 големи картофа (за да е режимна ги пропускам)
3 средноголеми моркова
1 глава лук
олио
750мл зеленчуков бульон
200мл кокосово мляко (в Била има в консерва)
50г готварска сметана (по желание, аз когато нямам не слагам)
сол, пипер на вкус
малко къри
настъргано индийско орехче

Зеленчуците се нарязват на кубчета и се задушават за малко в олиото, след което се добавя зел. бульон и се вари до пълното сваряване на зеленчуците (15-20мин на среден котлон). Супата се пасира с пасатор. Прибавя се кокосовото мляко и сметаната и пак се пасира с миксера. Добавя се сол, черен пипер, индийско орехче и кърито. Сервира се с малко разбита готварска сметана и запечени на тиган тиквени семки или крутони(но за да е режимна аз пропускам семките).



Да ви е сладко!

Общи условия

Активация на акаунт