Четвърти клас- Късмет!

  • 46 564
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 44
И аз го мерих на екрана, тъп е. Явно има разлика от екран до екран и на лист.

# 721
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
От екраните ви ще да е Whistling...

# 722
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Криви са ви мониторите. Joy

# 723
  • Варна
  • Мнения: 6 340
Джесика, и аз тъй мисля- на екрана е едно, обаче на лист може да се измери точно.

Детето като се упражняваше на подобни задачи на екран, не ѝ излизаше отговора, въпреки че ползваше и транспортир.

Лолита, много силен клас! Браво на децата! Твоето момиче, доколкото си спомням, е много добро по математика!  Grinning Нали веднъж даже и тук ни писа решение на някаква трудна задача.

# 724
  • София
  • Мнения: 964
На екрана го гледам, явно за това се заблуждавам.

 Аз  този  триъгълник  на  екрана дори  му   мерих ъгъла  -  там  е  тъп .  На  лист  дали  е  изобразен  правоъгълен триъгълник  ?  Има разлика  между  екранния  и действителния  -така ли?

 Joy Joy  на моя екран е прав...

 Увеличих го  възможно  най-много  .  Измерих  го с транспортир - излиза  110 градуса  ???  На  хартия  може да е прав ,но на  екран излиза   20 гр.  повече  от правия  ........

# 725
  • Мнения: 690
Диди си беше преписала отговорите и току що ги сверихме- няма грешка.

   Моята също е преписала отговорите си. Има пълни двадесет точки и е много доволна.
   Каза, че  били като за детската градина в сравнение с тези на математическите турнири.

# 726
  • Мнения: 3 886
Моят ученик никакъв не се обажда. Звънях му да го питам как се е справил, но не си вдига телефона.
и моят така  Outta Joint

# 727
  • Мнения: 175
Да, много добре са се представили целият  клас, класната им не очаквала - скрили са и топката.. newsm62 smile3508

Дано се представят добре и по другите предмети!

# 728
  • Варна
  • Мнения: 2 049
При нас няма никакви резултати от вчера newsm78. Казали им - след 3 дни. Кой проверява всъщност? Пращат ли се на друго място работите на децата или се проверяват от преподаватели в същото училище?  newsm78 Не са кой зане колко много деца - 5 паралелки по около 25 деца

# 729
  • София
  • Мнения: 964
Доколкото  аз разбрах  са ги проверявали  пак  начални  учители от  същото  училище .  Примерно  нашите  тестове  са  ги проверявали   учители  ,които в момента  преподават на  ІІІ  кл.  При  нас са  три паралелки  по  25  деца.

За  математиката  моят  е  допуснал  елементарни грешки  с  ъглите -много  ме   е яд  ,че  е бързал  да  излезе  .....хем   го  предупредих да стои  до края  на часа  . ooooh!

# 730
  • София
  • Мнения: 3 824
Страницата на МОН е умряла, не отговаря.... Не мога да видя задачите, но и според моя младеж са били много лесни и всичко си е решил.
Нямаме резултати по БЕЛ все още.

# 731
  • София
  • Мнения: 964
  В  момента  нямам при себе си  апарат  ,за да снимам ,че на моя  екран  триъгълника е    с  ъгъл 110  гр. - монитора ми е правоъгълен  ,ако това  има значение  ......  Мисля  ,че  поне мога  да  измеря  един  ъгъл все пак ?  Но  както и да е -  сега видях  ,че  другата майка  си е изтрила поста  ...... Не мисля  ,че  сме  тук  ,за  да се надцакваме  ! 

Успех на всички деца  !

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Страницата на МОН е умряла, не отговаря.... Не мога да видя задачите, но и според моя младеж са били много лесни и всичко си е решил.
Нямаме резултати по БЕЛ все още.

Аз нямам проблем със страницана на МОН. На хартия големият триъгълник си е чисто правоъгълен.
Но моето чааве не е изброило правилно тъпите ъгли, само това е грешно. Утре - почивка, че имат патронен празник и празничен концерт.

  В  момента  нямам при себе си  апарат  ,за да снимам ,че на моя  екран  триъгълника е    с  ъгъл 110  гр. - монитора ми е правоъгълен  ,ако това  има значение  ......  Мисля  ,че  поне мога  да  измеря  един  ъгъл все пак ?  Но  както и да е -  сега видях  ,че  другата майка  си е изтрила поста  ...... Не мисля  ,че  сме  тук  ,за  да се надцакваме  ! 

Успех на всички деца  !

Не е важно на монитора ти как е, а на хартията. На децата се дават листове, а не монитори.

# 733
  • sf
  • Мнения: 10 204
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=657368.new#new

Заповядайте в новата тема
  Hug

# 734
  • Мнения: 175
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/top_men … 2_math_vo-4kl.pdf - Ето, при мен се отварят.

Gesika, извинявай, но ми стана смешно,не за това,че не можеш да измериш някакъв ъгъл, а че го мериш на екрана- нямаше да се сетя! Hug

Общи условия

Активация на акаунт