Половината от чакането мина, държи се ЮНСКАТА дружина!

  • 27 051
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 427
Да ни е честита новата тема,много късмет в нея Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 40
Благодаря ви!

Стискам палци на всички - и не се притеснявайте (знам, че е невъзможно де)... Аз една седмица преди прегледа вече бях откачила, не спах през ноща преди деня и накратко не се понасях! И за Sugar_baby много си мислех и се молех (и вижте каква прекрасна новина! Много се радвам!!!)... И като отидох и като почнаха да ми обясняват как всичко е наред и... Разбрах защо е било ненужно така да се тревожа. И бебка сигурно съм притеснила с тези черни мисли и нерви...

Мислете позитивно, всичко ще е ок и след още толкова време ще си гушкаме живи и здрави сладките бебета!

# 17
  • Мнения: 3 499
записче

# 18
  • Мнения: 811
Да не е само запис, ето тема специално за количките Еспиро  Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=591058.0

# 19
  • Мнения: 42
Ей пак ви изпуснах значи, много сте бързи с новите теми.
Аз пък сега съм в чуденка че ми предложиха да ми дадат количка. На Maxi cosi e, оборудвана с чувалче, кошница, зимен летен кош вбе всичко си има. А аз си бях харесала на Cangаroo. И сега се чудя да си спестя ли едни 400 лв или да си взема новичка количка. Пък и знам че на Мaxi cosi са хубави. Старичка е количката на около 7-8 години ама е запазенка. Вие какво мислите?

# 20
  • Мнения: 0
Да ни е Честита новата темичка, която дори съвпада с настъпването на годината на Дракона Simple Smile
Нека донесе най-здравите, пухкави и прекрасни бебчета, много здраве, положителни емоции, радост, късмет и щастливи мигове през юни месец Simple Smile

Докато разбера за новата темичка и ........ хоп вече две странички са изписани Simple Smile

Nadenceto6640 благодаря за новата темичка   bouquet

silvyyy успехи като севърнеш веднага да се похвалиш с хубави новини
 
На болните мами - бързо да оздравявате

Хубав ден и много, много усмивки Simple Smile

# 21
  • Русе
  • Мнения: 571
Здр. мами. Като гледам рано се наспивате, а аз едва преди малко се надихнах от сън, но пък нощем не мога да спя.
Наденце, благодаря за новата темичка   bouquet
Гледам обсъждате морето. Аз може би защото съм с Хашимото и имам непоносимост към горещото и ходим на балкан. Харесва ми балкана, но ще се радвам и след раждането да се оправят хормоните ми и да мога да ходя и аз на море.

# 22
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен!

Аз се позагубих последните два дни и като отворих да видя докъде сте я докарали, открих, че Наденцето прави нова тема. Това се казва скорост Simple Smile.

Усмихнатото, тази лекция колко време се очаква да продължи? Аз имам ангажимент в 12 в центъра и се чудя дали няма пък да смогна.

Надявам се всички вече да са излезли от болниците или да са на излизане, че сигурно е депресиращо да се мъкнеш със система насам-натам.

Аделинче, отново супер заглавие си измислила, много те бива Simple Smile.

Аз съм дракон по китайския хороскоп, ама идея нямам какво значи това. Имам бегли спомени, че съм чела неща, подобни на тези за овните, пък съм и овен, тка че сигурно съм двойно бедствие Simple Smile. Е, бебчето ще е близнак-драконеса, което сигурно пак удвоява работата. Та мъж ми ще се бори с голямо природно бедствие у дома, ако се вярва на хороскопите Simple Smile. Добре, че е силен и не се дава хич, иначе не знам как щеше да я бъде тая.

Хайде усмихнат ден на всички, аз продължавам да домакинствам.

# 23
  • Мнения: 175
nadenceto мерси за темичката  Hug
Аделинче прекрасно е заглавието   bouquet

Калимерка чакаме добри новини от теб
На мамите, които днес са на ФМ стиснати палчета.
Хайде и нека новата ни темичка е изпълнена само с добри новини.
Само да попитам някоя мама да смята да ражда живот и здраве във Вита?

# 24
  • Мнения: 41
r_m_e  при кой ще ходиш на ФМ довечера? И аз утре сутринта съм на 2-ра ФМ и се надявам всичко да ми не наред и бебчето да е добре и разбира се да ми кажат вече полът че нямаме търпение

# 25
# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10
Nadenceto6640, браво за темата, страхотна е  bouquet

# 27
  • Мнения: 63
Наденце, благодаря за новата темичка.
criskata , Freed благодаря ви, момичета, аз съм си поетична душа (завършила и работеща като инженер)  Laughing.
На всички мами на преглед стискам палци.
mimi6onka вземи количката, винаги можеш да купиш после нова ако тази не ти е удобна.
Аз споделих, че имам всичко от каката. Но вчера мъжа ми заяви :"Ако не са ти удобни креватчето и количката ще намерим начин да купим нови". Ех, душата той!

# 28
  • Мнения: 656
Наде, благодаря за темата и труда ти!   bouquet

Фрийд, лекцията продължава около час по принцип и после има и предвидено време за въпроси, обсъждания (те си вървят и по време на лекцията де, но си има и специална възможност за това). Така че за самата лекция със сигурност ще можеш да свариш, а ако видиш, че закъсняваш за ангажимента си - нищо не ти пречи да си тръгнеш - никой няма да те спре Wink.

Криската, баткото съм го раждала във Вита. Но беше преди да имат хубаво родилно отделение - точно си го правеха когато раждах там. Сега всъщност не знам какво е, що е. Ти при кой лекар си се ориентирала там? Хубаво е да имаш предвид, че са леко про-секцио настроени. Ако желанието ти е да раждаш вагинално, не знам доколко е добра идеята да е там. Не че няма вагинални раждания там де  Laughing, но някак ми се струва, че често намират причини за секцио. Просто да имаш предвид  Peace. Ако ще си със секцио - много добър вариант - на мен много ми хареса и отношение, и храна, и всичко там  Peace. Ако нещо повече те интересува - питай, ще се опитам да си спомня  Laughing.

За количките - и нашата количка е модел, който не се продава вече  Mr. Green. На Пег Перего - Плико Прамете е моделът - http://strollersandprams.com/strollers/424/1/stroller.jpg (даже е същият цвят - разкошен е  Heart Eyes). Леле, колко "дървена" ми изглежда в сравнение със сегашните  Laughing. Но пък много добра работа ми свърши и сега ще си я ползвам пак. Само дано синчето разреши на бебето да се вози вътре  Mr. Green  Laughing.

Аделинче, верно че все хубави ги измисляш - и на мен ми беше направило впечатление  Simple Smile.

И аз стискам палци за днешните прегледи!  Grinning

Елисън, ти нали разбра, че днес няма да има йога при Роси, а при друга водеща; тази йога, дето е част от курса за Носещи живот ще е в сряда  Peace.

# 29
  • Мнения: 0
Момичета, къде в София може да видим на живо количките на Еспиро?

Общи условия

Активация на акаунт