Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 4

  • 68 015
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Също така спрях да броя дните, махнах и непушаческата си лентичка, защото като започна да броя и пропушвам Crazy
Спорен и спокоен ден от мен Hug

Благодаря и на теб Hug
Аз също не броя дните, не искам да правя нито цигарите, нито спирането им център на живота си. Не искам да им позволя да бъдат толкова важни.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 826
Здравейте на всички Mr. Green Следя ви,макар да имам прегрешения чат пат. Blush За мен и това си е голямо постижение и залитванията ми не ме притесняват.Все пак желая на всички успех по-добър от моя,има хора, които просто не могат с една.. .Аз също си мислех,че съм от тях,но успявам пу пу. bowuu

# 62
  • Мнения: 293
Здравейте момичета !


Как е настроението при вас ?

Има ли нови попълнения в непушаческите редици ?

Хайде всички,които четете,пристрашавайте се и започвайте да пишете тук  Hug

# 63
  • Мнения: 10


Здравейте,
Нови попълнения има гледам Добре дошли !!!!
Хубаво е когато му дотегне на човек да има кой да му каже не се отказвай точно сега.Това ви казвам и вас до сега можехте можете още не е лесно ама става. Peace
Е това за сега от мен!!! Hug
Лека и бездимна вечер!!!

# 64
  • Мнения: 303
Здравейте , малко се позагубих аз  Embarassed , но иначе съм с вас- все още не пуша, нямам намерение и да ги почвам пак . Чувствам се супер, не ям повече , не съм изнервена повече от обичайното  Laughing . Да си кажа и аз- и моя мъж нещо го дразня повече ... ама дали е затова,че все му мърморя като се прибере от работа,че ми мирише отвратително...  Laughing И аз вече не броя дните, не са много,около 12 трябва да са май  newsm78 . Успех на всички отказващи - много е хубаво  Hug

# 65
  • Мнения: 0
Здравейте!
От много време ви чета, но никога не съм писала! Но сега, когато съм твърдо решена да спра цигарите, реших да се включа! След 1 ден имим рожден ден (ставам на 21) и реших да си подаря здраве и да спра да пуша! Надявам се да успея и пожелавам успех на всички!  Hug
Мария

# 66
  • Мнения: 303
Здравейте!
От много време ви чета, но никога не съм писала! Но сега, когато съм твърдо решена да спра цигарите, реших да се включа! След 1 ден имим рожден ден (ставам на 21) и реших да си подаря здраве и да спра да пуша! Надявам се да успея и пожелавам успех на всички!  Hug
Мария

Да те поздравя за решението  Hug това ще бъде най-хубавия подарък,който някога би могла да си направиш  Wink Ако искаш,прочети книгата на Алън Кар, на мен много добре ми подейства....за миг не съм поглеждала към тях със съжаление  Laughing Успех   bouquet

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ! Поздравления за всички непушачи и успех на непушачите!

# 68
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Здравейте   bouquet
Присъединявам се към вас с букет,от както не пуша,усещам тялото си точно като уханен букет  Sunglasses
Та,аз съм от онези малкооооо не сериозните  Blush Отказвам ги за четвърти път  Blush първият път не пушех година,вторият около месец,третият 6месеца и сега....да видим,едва седмица.
Позволявам си да пропушвам от ново,понеже разбрах,че не е толкова трудно да ги спреш-много тъпо звучи нали,сякаш е някакво оправдание Rolling Eyes,но.... това съм аз  Hug  Възхищавам се на всички за решението ви  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 3
Аз да споделя, че когато забременях с първото си дете спрях да пуша от раз и вече 4 години и пловина не съм докосвала цигара. Мъжът ми беше заклет пушач. Всеки ден задължително изпушваше по една кутия цигари. Пушеше на терасата, но въпреки това димът пак успяваше да се докопа вкъщи. Много съм му мърморила, но нямаше полза. Най-накрая сам ми каза да му измисля някакъв стимул, за да ги откаже, защото много иска, но му е трудно. Казах му вместо да си купува всеки ден цигари, да оставя по 5 лева в една кутия и като се съберат достатъчно с тях да си купи 3Д телевизор. Веднага спря да си купува цигари. Няколко дни пушеше по 1-2 от тези които му бяха останали.
Не че ако не ги беше отказал, нямаше пак да си го купи, но това е друг въпрос Simple Smile
Най-важно е наистина да искаш да ги откажеш, и ако ти е трудно да си намериш стимул.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 043
neshta, подобна кампания разбрах, че провеждат няколко компании в България - с цената на една кутия цигари на ден да си купиш кола, ако не се лъжа. което според мен е добър стимул Simple Smile

# 71
  • Мнения: 3
За пръв път чувам за такова нещо. Звучи наистина доста примамливо Simple Smile

# 72
  • Мнения: 354
Защо не мога да си сваля книгата на Алън Кар?Само при мен ли е проблема newsm78

# 73
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Влизам да се разпиша при вас, че за сега успешно се нареждам в редиците на непушачите. Втора седмица!
От време на време ми липсва усещането, навика, цигарата се беше превърнала в естественото продължение на ръката ми. Но миризмата на цигари странно ми дразни.
Най-трудно ми беше на работа, понеже се пуши в офиса, шефката пуши по 2 кутии, колежките и те са активни пушачки. Изтърпявам ги някак. Вкъщи пък ме тормози мъжът ми, но той поне ги дърпа скорострелно под аспиратора  Joy
Защо ги спрях. Причини много. Иска ми се да се подготвя спокойно преди да започнем опити за второ дете, да се откажа от този вреден навик заради гастрита си, мигрената и ужасния жълт вид на зъбите, заради неизчезващата миризма от дрехите и заради лошия дъх  ooooh! Сигурно изпускам още причини, но щом нямам прегрешения, значи вървя сигурно в правилна посока  Mr. Green
Пък и ми казаха нещо доста вярно, присъщо за зодията ми - отказвам ги и на инат, нали съм си теле. Щом съм казала, значи ще го направя!
И тикера не го махам, така ми напомня от кога не пуша и се хваля пред досадните пушачи  hahaha

# 74
  • Мнения: 0
Привет и от мен и аз съм се настроила да спирам, дано успея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт