Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 4

  • 67 986
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Да ви кажа аз продължавам да НЕ пуша и се чувствам прекрасно!За кафенцето вкуса наистина е различен и ми харесва много и понеже след глътка кафе ти липсва нещо..го пия с плодова салата.Много освежаващо действа beginner_mamma опитай! Все още не съм убедена,но и хроничното ми главоболие май от цигарките е било ooooh! Днес ми е 4 или 5 ден не знам,а и не искам да следя това с точност и се чувствам страхотно момичета! НЕ се отказвайте милички  Hug

# 736
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Ееее, Зорица, браво, само това да се чува. Не съм го пробвала кафето с ядене, ще пробвам и аз салатата, че ако са бисквитки, забравям за кафето.

Бегинър мама, ти пък, сега за 3 цигари. Не се отказвай! За слаба воля пък да не си говорим, моята си я знам от диетите и килограмите. Ще стане, само не се обвинявай.

# 737
  • Мнения: 182
Радвам се за вас и постиженията ви! При мен днес стават 40 дни, като за времето съм изпушила 3 цигари, като последната беше на 17 септември,  т.е. преди 2 седмици. Много ми е добре без гадните цигари и дано успея да ги откажа завинаги. Снощи с мои приятелки говорихме надълго и нашироко за цигарите и отказването от тях, и като че ли изпитах и аз нужда да запаля, дори и днес ми се пуши. Ще стискам, и се надявам да успея! Това, което ме крепи е, че ми е много по-лесно да се въздържам отколкото в началото. Пожелавам успех на всички в това начинание!!!

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте и от мен! Да ви кажа аз продължавам да НЕ пуша и се чувствам прекрасно!

Браво, много, много се радвам за теб! С времето ще ти става все по-лесно  Hug

Аз днес запалих една цигара, нарочно, да видя какво ще е след толкова голяма пауза. Беше ми много гадна на вкус. Няма шанс да почна отново с тия боклуци Party
Дано и след като родя, мисля така.
За пореден път се убедих, че всичко е в психиката и волята за успех.

п.п. И не ми казвайте, че е опасно да паля, защото ще пропуша пак  Laughing При мен това не важи. Направих си само експеримент. Става ми кофти дори и от дима около мен. И много се радвам, че не ме блазни изобщо.

# 739
  • Мнения: 221
Зорица, браво!Не се отказвай,продължавай в същия дух.

# 740
  • Мнения: 293
А аз още само си се каня и чета.Дала съм си две седмици да хи хвърля.
Съвсем скоро ще се хваля и азззз  Peace
Поздравявам всички момичета които държат фронта и искам да им кажа,че цигарите са отвратителнии.....чак се чудя при всяка цигара що за мазохист съм  , че си го причинявам това ?!

Успех момичета! начинанието е страхотно,не се давайте !  Hug

# 741
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...чак се чудя при всяка цигара що за мазохист съм  , че си го причинявам това ?!
...

Това си има обяснение или поне аз успявам да си го обясня. Зависимостта към никотина те кара да пушиш, така, както, когато ожадняваш - пиеш вода. Но никотинът не ни е жизнено необходим и спирането му не води до никакви физически болки и последици, затова с малко надвиване над този повик за набавяне на дозата, става. Само няколко дни и после е лесно.

# 742
  • Мнения: 293
...чак се чудя при всяка цигара що за мазохист съм  , че си го причинявам това ?!
...

Това си има обяснение или поне аз успявам да си го обясня. Зависимостта към никотина те кара да пушиш, така, както, когато ожадняваш - пиеш вода. Но никотинът не ни е жизнено необходим и спирането му не води до никакви физически болки и последици, затова с малко надвиване над този повик за набавяне на дозата, става. Само няколко дни и после е лесно.

Мисля,че зависимостта от никотина не е чак толкова голяма.Май по-големи са идеите в главите ни.Аз дори когато се предозирам от никотин продължавам да държа цигара и да пуша. Sick Отврат.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт