Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 4

  • 68 084
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 337
(...)страшно съм горда с това си постижение...години наред се трових ,трових и децата си.
Замислете се само колко много пари даваме само за цигари (вярно че не съм ги отказала да спестя пари не съм и ги и спестила за това време ама аз поне си давах по 10лв на ден -е 10лв малко ли е?) после ужасния дъх, виенето на свят,кашлицата ,жълтите зъби,миризмата на цигари на всякъде,миришештите дрехи....... Sick

Всеки сам решава,аз реших!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ,МОЖЕТЕ(всеки може щом аз можах) Hug Hug Hug Hug Hug
Ей под това се подписвам и аз, с две ръце!

# 676
  • Мнения: 46
Мацки отбивам се да се похваля, че не пуша от цели 3 месеца
 Отказах ги на 22.06.2012г. Simple Smile
Чувството, че си се отказал от този вреден навик е неописуемо Simple Smile

Горда съм със себе си Simple Smile Успех и на вас момичета. Повярвайте, че можете и ще успеете Simple Smile Целувкииииии Simple Smile

# 677
  • Мнения: 337
Браво Ягодка, видя ли, че можеш!  Grinning
..помня първите ти постове, дано не се сещаш вече за тази гадост! Hug

# 678
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Аз довечера ще ходя на купон и дано не се изкуша!

Ох, аз ако се задържа 3 месеца и ще съм много щастлива, честно!

# 679
  • Мнения: 46
Благодаря ти 5iaM  Много съм благодарна за съветите, давани ми тук Simple Smile Дължа част от успеха си на вас Simple Smile
Irina St. Без изкушения - нали си не пушачка вече Simple Smile Peace
*Dreaming и аз в началото на това се оковавах, как се чувстваш когато не пушиш примерно ден или два  Thinking Много ми помогнаха тук във форума, както и моята баба, всичко останали около мен ми казваха, че и ден няма да издържа, но сега ми се възхищават. Дори и приятеля ми, който е пушач ме хвали наляво и надясно, че не пуша.

*Dreaming и аз се оковавах на това как ще се чувстваш преди и след Simple Smile
Отначало доста храчки изкарах, но всичко е индивидуално имам познати които нищо не са изкарвали и не са и кашляли Simple Smile
Сега не ставам с час по рано за да изпуша 7-8 цигари само докато тръгна за работа Simple Smile
За пари няма да ти говоря -защото не се забогатява - давам ги за друго, но знам че днес не съм дала 8,60 лв за отрова  Crossing Arms
Много по-лесно дишам и не се изморявам само докато вървя Simple Smile
Усещам лошият дъх на пушачите от километри - сега ми е ясно защо баба ми ми казваше "пак миришеш на циганка"
Единственото отрицтелно нещо след цигарите е, че венците ми започнаха да кървят  #Crazy
Сега като излезем някъде вечер, аз не излизам на студа и дъжда да пуша цигари, сега не е чак толкова студено но ще стане Simple Smile
Не се тревожа дали ще ми стигнат или не цигарите днес, запалката взела ли съм си
Най-важното, мисля от всичко е свободата, освобождаването на ума и тялото от тази отрова  Sick
Чувството на радост, че си направил една голяма крачка в живота си Simple Smile

Който пожелае нещо достатъчно силно винаги успява Simple Smile Успех момичета и не се предавайте на някакви си цигари и заблуди, че ви успокояват, повярвайте, че спокойствието идва след като цигарите си тръгнат от ума и тялото ви  Hug

# 680
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
От кога започват тези храчки?
И аз с кафето правех минимум 5 цигари пффф.
Dreaming, спирай ги, какво им се чудиш на тези червеи.

# 681
  • Мнения: 46
При всеки мисля, че е индивидуално Simple Smile При мен започнаха първата седмица след като ги спрях след 3-4 ден Simple Smile

# 682
  • Мнения: 76
Момичета,отказах пустите цигари преди шест месеца,пуших точно 20години.
Мислех че няма да мога,чудех се какво да направя и на какъв доктор да ходя,трябваше ми помощ.
Тази година след една настинка доста гадна се случи чудото.Спрях ги от раз и не се сещам въобще че съществуват цигари,камо ли да ми се пуши,направо не е за вярване...Не съм кашляла или храчела..нищо,все едно не съм пушила никога.Опитвайте при всеки удобен случай да ги откажете,независимо какъв.Но най вече не мислете за тях,все едно не съществуват.Успех!

# 683
  • Мнения: 2 196
След вашите постижения, моето не е за хвалене, но ще споделя.
За една седмица намалих цигарите от 2+ кутии на ден на една, даже днес  не изпуших цяла кутия.
Просто леко и без напрежение отлагам времето между две цигари.
Спрях да пуша след хранене, спрях и да паля жигара веднага, след като се събудя.
За мен това е една малка победа, водеща до спечелване на голямата битка.

# 684
  • Мнения: 293
Много съм се надъхала. Постоянно само за това мисля. Сутрин ставам и първата ми мисъл е,че е крайно време да се спра с тези цигари. През целия ден при всяка цигара мисля същото. Вечер си лягам и казвам,че утре е денят.И на другият ден пак паля и пак същите мисли. Май съм готова да пристъпя към действие....

Осъзнавам колко е глупаво.Осъзнавам и колко е въпрос на нагласа. Но нещо ми липсва.Не знам какво е.Тук съм и ви чета и ви се радвам. Като успея да направя 20 дни без цигари ще се похваля. Че вече ме е срам от себе си ... Crossing Arms Naughty ooooh!

# 685
  • София
  • Мнения: 62 595
Макар по-бавно да стават нещата в главата ти, все пак се случват. След още малко време ще те хване такъв срам от себе си, че ще си наложиш на волята да ги спреш. Като за начало изкарай 1 ден, после два и така ден след ден! Концентритай се върху конкретния ден! Не мисли за двайсет дни напред, нама смисъл, защото така времето изглежда безнадеждно много!  Simple Smile

# 686
  • Мнения: 2 196
*Dreaming, ще се справим, бре. Laughing
Не ги мисли непрекъснато цигарите, защото все ще ти се пуши. Мисли, че си запалиш, но само да свършиш нещо. После свърши още нещо и така.

При мен с цигарите е като с диетите - щом реша, че спра някоя храна или пък цигарите, ей богу, пет пъти повече ми се дояжда или допушва. Ако може даже - по две накуп ще ги паля.

Алън Кар не е моят човек обаче. Но пък имам книгата и диска на Пол Маккена, учудващо , но помагат, особено книгата. Слагам я върху кутията с цигари, та като тръгна да паля, първо взимам нея, позачитам малко / или ме напада чувството за вина  Grinning / , ставам и отивам да правя нещо друго, вместо да пуша.

# 687
  • Мнения: 3 844
Записвам се да ви чета за стимул.От няколко дни ми се мота в главата,че ТРЯБВА да спра,но още не съм събрала кураж:(

# 688
  • Мнения: 355
Явно само от мен нищо не става... Sad

# 689
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Защо така, beginner_mamma?

Общи условия

Активация на акаунт