Кандидатстване в НУКК 2012 г.

  • 33 744
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Ние се надяваме да ни класират в 51 СОУ (в "Хиподрума" до BILLA). Списъкът излиза на 06.06. Има много добри отзиви за него, но май били малко местата в занималните Някой има лични впечатления?

# 286
  • Мнения: 349
Ние се надяваме да ни класират в 51 СОУ (в "Хиподрума" до BILLA). Списъкът излиза на 06.06. Има много добри отзиви за него, но май били малко местата в занималните Някой има лични впечатления?

Да, аз имам лични впечатления. Много пъти съм посещавала училището служебно. Искреното ми мнение е, че в този район в момента много по-добро училище е 19-то. Лично аз не бих си записала детето в 51-во, дори и да живеехме наблизо. Помисли добре! Успех!

# 287
  • Мнения: 112
Да, аз имам лични впечатления. Много пъти съм посещавала училището служебно. Искреното ми мнение е, че в този район в момента много по-добро училище е 19-то. Лично аз не бих си записала детето в 51-во, дори и да живеехме наблизо. Помисли добре! Успех!
[/quote]
Подкрепям с 2 ръце 19. Подадох документи и на двете места. В 51 ми обяхниха, че имат проблем със стаите и затова 2ри,3ти клас занималните били сборни /колкото деца "вкараме в една стая"/. Иначе ако занималнята не ви е задължителна, то отзивите за директора и проектите на училището са добри.
От срещата с директорката на 19ро останах възхитена. Ако не ни бяха приели в 134, то щяхме да учим там /подред желанията ни бяха:НУКК,134,19/. Избрахме формата платена занималня с немски /180 лв/.
Класната поема децата от сутринта до 17.00. Имаше слухове, че Илиев от 20то ще преподава там, но това май няма да се случи. Мога още да разказвам, но най добре отидете и поговорете на място.
Успех и честит празник на децата ни.

# 288
  • Мнения: 349
Директорката на 19 СОУ наистина е страхотна! И в момента в начален курс там работят бивши учители от 20-то, но честно казано всички начални учители са много симпатични и всеотдайни!

# 289
  • София
  • Мнения: 333
Днес сутринта са обявили резултатите за ДГ.
Ние сме с 74.5%, а приемат от 79% нагоре. Тъй като е на 3 тази година, можем да кандидатстваме и догодина и се надявам като порастне малко и с допълнителна подготовка да можем да се подредим. Сега сме 55 по ред, а приемат 40 деца....едва ли ще има 15 отказали се, за да се класираме  Grinning

Някои мами бяха писали, че подготвят дечицата с помощта на учителки от градината. Дали е възможно, евентуално на лични, да споделите координати?

# 290
  • Мнения: 482
Ние също сме под чертата и също ще кандидатстваме и догодина  Simple Smile

Но не смятам да  я готвя. Това което научи от нас, в детската, от сестра си и така ....

Стискам палци на другите да са ги приели  Simple Smile

# 291
  • Мнения: 2
Днес сутринта са обявили резултатите за ДГ.
Ние сме с 74.5%, а приемат от 79% нагоре. Тъй като е на 3 тази година, можем да кандидатстваме и догодина и се надявам като порастне малко и с допълнителна подготовка да можем да се подредим. Сега сме 55 по ред, а приемат 40 деца....едва ли ще има 15 отказали се, за да се класираме  Grinning

Някои мами бяха писали, че подготвят дечицата с помощта на учителки от градината. Дали е възможно, евентуално на лични, да споделите координати?
И ние не сме приети - на 61 - во място сме. Но не съжалявам, с облекчение си отдъхнах, защото ми спести дилемата която ми предстоеше. Не ми хареса обствановката вътре, не е реновирано скоро, мрачно, освен това струва повече месечно от обикновената, а и трябва да осигуря човек, който да я води и взима, защото тряхното раб. време е като нашето, да не говорим за ваканциите...
А не съм толкова сигурна, че ще научи повече, отколкото там, където сега ходи - в обикновена общинска ДГ, но директорката е много упорита и осигурява добра база, учителките си вършат добре работатата и детето ми се развива добре. Малко ми е по-неудобно заради транспорта, но ще се справим, няма как, като се претеглят плюсове и минуси, така е по-добре. Пък НУКК мисля, че скоро няма да има този авторитет, който имаше преди години, с всяка измината година ще отпада от класацията, защото трябва повече да се държи на ред, дисциплина и знания, а не кой родител ще даде повече дарения, които освен това не отиват за обновяване на базата, а някъде другаде... Laughing

# 292
  • Мнения: 49
Привет,
Може би вече не е актуална темата защото мина класирането. Но аз чак сега открих, че я има:)))) Ноо както и да е. Моето момиченце завършидетската градина на НУКК и сега ще е в първи клас. Аз съм много доволна от условията в градината и от подготовката, която им дадоха през годините. Тъй като преди да ни приемат в НУКК детето ми посещаваше частна градина - лицензирана към МОН - мога с чиста съвест да заявя, че нивото в държавната градина в Горна Баня е в пъти по-високо. Сего се надявам така да продължи и в първи клас))))) Все пак НУКК тази година и предишната 2010/2011 учебна имаха най-високо ниво на матурите и външното оценяване. Пожелавам на добър час на всички първолаци!!!

# 293
  • Мнения: 232
Не сте информирани правилно.  Тази година са 7ми, което не е лош резултат.

http://www.haresvam.com/%D0%9E%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0% … 0%D0%B8+2012/354/

и

http://www.kadedaucha.com/?id=1313&aid=10888



# 294
# 295
  • Мнения: 1
Здравейте! Някой би ли ми услужил с книжките от 2011, никъде не можах да ги открия. Много благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт