Смешки от форума - 5

  • 78 490
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 310
Първият пост в темата, а и авторката...ужас!  Crazy

# 706
  • Мнения: 25 824
Цитат
.Jeni kato men,koito sa si debeli ili sa nadebeleli sled rajdane i nqma kak da otslabnat pribqgvat do vsichki nachini,nai veche do hapchetaata,kato nai lesen.Drugoto neshto,che ako imash malko dete i semeistvo,za koeto da se grijish,hodish na rabota i edinstvenoto svobodno vreme,koeto ti ostava e da piesh kafe s priqtelka,to oznachava,che nemojesh da hodish na fitnes i da si prigotvqsh za qdene samo za teb.Dalech sam ot misalta,che vsichki shte me razberete kakvo imam na predvid,no pone tezi, koito vodqt takav nachin na jivot shte go razberat.Zatova sa tezi foromiza da spodelqme mnenie i opit za raznite hapcheta,koito se reklamirat ili ne.Moqt savet e ne si kupuvaite hapcheta ot aptekata, ne deistvat:).Vseki si ima glava na ramenete i sam si precenq.Az vapreki vsichki loshi otzivi reshih da riskuvam.Kupih si zabraneni hapcheta i sam si mnogo dovolna,shte gi piq oshte malko i shte napravq pauza,ako imam nujda oshte da svalqm pak shte si gi kupq.Otnosno tova,che vredeli na cherniq drob vsihki hapcheta,ami che to i asperina vredi.Kogato se razboleem si kupuvame i antibiotici i na decata si davame,che te ne vredqt li?Ot lechebniq glad sashto si navlihame mnogo bolesti,kakvito i hapchetata nemogat da ti navlekat,no vapreki tova go narichat LECHEBEN,zashto?mnogo sa vrednite neshta,pone spored men,oshte povehe he az jiveq v raion v koito ima 4 teca i 3 rudnika,koe e po vredno hapchetata mi za otslabvane ili "chistichkiq" vazduh,koito vdishvam vseki den!Tova e ot men za sega,nadqvam se da sam bila polezna na nqkogo.Smile Smile Smile
От темата за витаслим, това дали е сериозно ?

# 707
  • в пералнята
  • Мнения: 1 029
Цитат
.Jeni kato men,koito sa si debeli ili sa nadebeleli sled rajdane i nqma kak da otslabnat pribqgvat do vsichki nachini,nai veche do hapchetaata,kato nai lesen.Drugoto neshto,che ako imash malko dete i semeistvo,za koeto da se grijish,hodish na rabota i edinstvenoto svobodno vreme,koeto ti ostava e da piesh kafe s priqtelka,to oznachava,che nemojesh da hodish na fitnes i da si prigotvqsh za qdene samo za teb.Dalech sam ot misalta,che vsichki shte me razberete kakvo imam na predvid,no pone tezi, koito vodqt takav nachin na jivot shte go razberat.Zatova sa tezi foromiza da spodelqme mnenie i opit za raznite hapcheta,koito se reklamirat ili ne.Moqt savet e ne si kupuvaite hapcheta ot aptekata, ne deistvat:).Vseki si ima glava na ramenete i sam si precenq.Az vapreki vsichki loshi otzivi reshih da riskuvam.Kupih si zabraneni hapcheta i sam si mnogo dovolna,shte gi piq oshte malko i shte napravq pauza,ako imam nujda oshte da svalqm pak shte si gi kupq.Otnosno tova,che vredeli na cherniq drob vsihki hapcheta,ami che to i asperina vredi.Kogato se razboleem si kupuvame i antibiotici i na decata si davame,che te ne vredqt li?Ot lechebniq glad sashto si navlihame mnogo bolesti,kakvito i hapchetata nemogat da ti navlekat,no vapreki tova go narichat LECHEBEN,zashto?mnogo sa vrednite neshta,pone spored men,oshte povehe he az jiveq v raion v koito ima 4 teca i 3 rudnika,koe e po vredno hapchetata mi za otslabvane ili "chistichkiq" vazduh,koito vdishvam vseki den!Tova e ot men za sega,nadqvam se da sam bila polezna na nqkogo.Smile Smile Smile
От темата за витаслим, това дали е сериозно ?
Амфетамини ли има предвид под "забранени хапчета"?  Shocked Ох, явно никога няма да спра да се очудвам....

# 708
  • Мнения: X
Вероятно има предвид китайските хапчета от типа на "Лида", които са си амфетамини.

# 709
  • София
  • Мнения: 5 658
И аз мисля, че са Лида, но нямам нерви да го изчета това цялото.

# 710
  • София
  • Мнения: 35 280
Цитат
И кучето и папагала свикнаха с румбата.
Кучето я заобикаля, папагала я лаеше в началото, но сега не я отразяват!
Laughing

# 711
  • Мнения: 4 569
Румба не е ли танц?  Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 11 712

Явно говори за подочистачката  Laughing

# 713
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Цитат
И кучето и папагала свикнаха с румбата.
Кучето я заобикаля, папагала я лаеше в началото, но сега не я отразяват!
Laughing

колко муЙ, папагалът прихванал от кучето умението да лае  Mr. Green. Ще е любопитно обаче ако кучето прихване от папагала умението да лети  Twisted Evil

# 714
  • Мнения: 4 569
Не е от форума, но

По-добра събираемост на немите от общински жилища в Свищов
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=838156

# 715
  • Мнения: 4 120
 Китайските хапчета за отслабване са си амфетамини. И какво става, домакините се друсат, за да отслабнат, а наричат наркомани тийнейджъри дето си дръпнали от цигара с трева...

# 716
  • София
  • Мнения: 62 595
това наистина ли? А какво пише на опаковките? По интернет ли ги поръчват или сси ги купуват в магазините? Досега никой ли не е подал сигнал, няма ли проверки, кова си е разпространение на наркотици!

# 717
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 233
Китайските хапчета за отслабване са си амфетамини. И какво става, домакините се друсат, за да отслабнат, а наричат наркомани тийнейджъри дето си дръпнали от цигара с трева...

 Joy Joy Joy това си е точно в темата  Whistling

# 718
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
това наистина ли? А какво пише на опаковките? По интернет ли ги поръчват или сси ги купуват в магазините? Досега никой ли не е подал сигнал, няма ли проверки, кова си е разпространение на наркотици!
По интернет се разпространяват съвсем свободно и безнаказано. Зачетох се веднъж в някакви форуми и косицата ми се изправи от прочетеното - сърцебиене, сухота в устата, дори припадъци и какви ли не ужаси още. Не знам дали изобщо са изследвани, но си се рекламират и продават свободно в нета и понеже се водят хранителни добавки, не подлежат на контрол, както лекарствата ...  Tired Много ясно, че на опаковката няма да пише какво съдържат или ще има невярна информация. От известно време се върти и много нагла реклама на някакви хапчета - weight loss или нещо подобно. Много измамени, много пострадали от странични ефекти като кървене извън цикъла и подобни. И рекламата пак си върви, и глупаците пак купуват ... Ще ми се да се сдобия отнякъде с поне едно хапченце от тия, за да го дам за анализ на състава. Но не знам къде.

# 719
  • София
  • Мнения: 5 884
Че от тия китайски хапчта за отслабване имаше и починали преди няколко години, доколкото си спомням. Не зная дали същите с амфетамин, за него от вас чувам. Една позната едвам я оправиха в Пирогов, изрязаха и половината черва.
Не е шега работа, направо е безобразие. Ама те изобщо не са и регистрирани, дори като хранителни добавки.

Общи условия

Активация на акаунт