Смешки от форума - 5

  • 78 472
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 62 595
и аз не зная точно къде се анализира. Мисля, че трябва да има поне една нашенска лаборатория към медицинска академия или ХЕИ.

# 721
  • София
  • Мнения: 6 477
и аз не зная точно къде се анализира. Мисля, че трябва да има поне една нашенска лаборатория към медицинска академия или ХЕИ.
И какво като ги анализират? Кой ще плати за анализа? МА са умрели от гърч, каква лаборатория ,какви 5 лева? ХЕИ няма, обединиха ги с не знам какво си, ама и те са умрели отвсякъде. И накрая - как точно ще спреш тези, които искат да си пазаруват от нета? Че то и анаболите и другите гадости, с които се помпат онея с мускулите са забранени, ама от нета има всичко! Това по принцип е проблем не само за България, а за света. Че то и виаграта е с рецепта, ама можеш по нета да си я вземеш и да се о***ървиш до смърт! Crazy Crazy Crazy

# 722
  • София
  • Мнения: 62 595
не съм казала, че е безплатно.
Темата е за смешките, но покрай това с хапчетата се замислих що народ е готов да си купува всякакви лекарства по интернет, незнайно от кого и незнайно какво. Откъде може да е сигурен, че лекарствата не са менте?

# 723
  • София
  • Мнения: 6 477
не съм казала, че е безплатно.
Темата е за смешките, но покрай това с хапчетата се замислих що народ е готов да си купува всякакви лекарства по интернет, незнайно от кого и незнайно какво. Откъде може да е сигурен, че лекарствата не са менте?
Това са рисковете на он лайн пазаруването - никой не можа да им гарантира естествено. Както и не могат да се контролират. Така, че както се казва - който играе пИчели, който не играе...какво беше там Wink Wink Wink

# 724
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
и аз не зная точно къде се анализира. Мисля, че трябва да има поне една нашенска лаборатория към медицинска академия или ХЕИ.
И какво като ги анализират? Кой ще плати за анализа? МА са умрели от гърч, каква лаборатория ,какви 5 лева? ХЕИ няма, обединиха ги с не знам какво си, ама и те са умрели отвсякъде. И накрая - как точно ще спреш тези, които искат да си пазаруват от нета? Че то и анаболите и другите гадости, с които се помпат онея с мускулите са забранени, ама от нета има всичко! Това по принцип е проблем не само за България, а за света. Че то и виаграта е с рецепта, ама можеш по нета да си я вземеш и да се о***ървиш до смърт! Crazy Crazy Crazy
На мен ми казаха в тукашното ХЕИ, че нямали такава апаратура.  Crazy Иначе ако намеря лаборатория, която да ги изследва, ще си платя анализа. Стига да намеря и хапче, де. И после ще плесна информацията в нета на повечко места. Това ако не ги стресне, не знам кое. Наистина се вбесявам вече - на фона на толкова оплаквания, и то сериозни, най-нагло продължават да си пробутват гадните боклуци. Ами ако утре дъщеря ми реши да си вземе, примерно? Да не дава Господ!

# 725
  • Мнения: 4 120
Ами тя въпросната знае, че не са разрешени, ама нали смята , че достатъчно химия има около нея и хапчетата са най-малкото зло. Аз поне така разбрах. Моя позната отслабна с 8 кг за месец с едни хапчета уж с някаква чужда билка- худия, навиваше ме и аз да си взема, т.като аз имам 2 по 8 за сваляне, ама като ми описа какво се случва- ако сте гледали филма "Реквием за една мечта", там едната героиня пиеше такива, за да влезе в любимата си на младини рокля...почти същото- сърцебиене, липса на апетит, безсъние, вълни на енергия следвани от рязка умора. Наркоманска му работа.

# 726
  • София
  • Мнения: 6 477
Сомбра, вече няколко пъти по телевизията повдигаха темата, а ето - ти дори не си и чувала. Това показва, че не анализи, ами каквото и да направиш няма как да ги спреш. Няма как да промениш света, колкото и да искаш. Все едно да опиташ дилърите на трева  и дрога да стреснеш - ей толкова ще стреснеш и продавачите по нета на всякакви боклуци.

То и лекарствата за хиперактивните деца, дето ги пият в Америка ако ги взима човек без заболяване му действат като амфетамин. За справка - не знам си коя част на отчаяните съпруги - бяха вампирясали без сън разните майки за да бъдат по-по- най. Някаква пак от същия филм кърмеше детето си до 5 годишната му възраст, за да поддържала ниско тегло. Абе, луди има по цял свят.....

# 727
  • в пералнята
  • Мнения: 1 020
Ами тя въпросната знае, че не са разрешени, ама нали смята , че достатъчно химия има около нея и хапчетата са най-малкото зло. Аз поне така разбрах. Моя позната отслабна с 8 кг за месец с едни хапчета уж с някаква чужда билка- худия, навиваше ме и аз да си взема, т.като аз имам 2 по 8 за сваляне, ама като ми описа какво се случва- ако сте гледали филма "Реквием за една мечта", там едната героиня пиеше такива, за да влезе в любимата си на младини рокля...почти същото- сърцебиене, липса на апетит, безсъние, вълни на енергия следвани от рязка умора. Наркоманска му работа.

Че накрая влезе и в лудницата... Айде мерси.  Stop
А аз много се чудех с какъв акъл трябва да друсаш децата с хапчета, само защото са палави.

# 728
  • Мнения: 234
По повод честите земетресения:


Мисля, че нарочно не съобщават за по-малките да не се създава паника. Но това не ми харесва.
Peace И на мен!

 hahaha hahaha hahaha Смешно е и още как! Как ли са живели досега в "неведение"?
Не харесвайки  Wink

# 729
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Така се изложих преди малко Embarassed Embarassed. Пишех мейл на човек с когото работя, Исках да му напиша"Здравей Иване!", но вместо това докато пиша решавам, че може някой друг от офиса да отвори писмото и си викам няма да се обръщам персонално към него, в резултат на това се получи едно "Здравей те" Embarassed. Чак когато го пратих видях какви съм ги сътворила.
Ох, дано не го видят!така не помня да съм се излагала.

# 730
  • Мнения: 3 736
Ако имаш репутация на грамотен човек, ще се отнесат със снизхождение.  Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 5 658
Малък крак

По принцип няма нищо ненормално човек да има малък крак, но дамата иска крем, с който да си уголеми ходилото.

# 732
  • Мнения: 3 736
 hahaha На ръба бях да се разпиша, но устоях. Явно зависи от вкусовете, и аз съм тоя номер, но си намирам обуща, нерядко с намаление, щото е последен чифт. Mr. Green Имах обратните терзания - да не ми надебелее кракът докато съм бременна, чух, че имало такива случаи. Сън не ме ловеше.  Laughing

# 733
  • Мнения: 3 447
Имах обратните терзания - да не ми надебелее кракът докато съм бременна, чух, че имало такива случаи.
Има, има, цял номер качих (ама не от 34 на 35, уви).

# 734
  • Мнения: 4 569
в една от темата за пушачи се цитира статия
Цитат
Пушачът е по-пригоден за оцеляване в екстремни условия. В джобът му винаги ще се намери кибрит или запалка за палене на огън или за осветяване на пещера. При пушачът няма проблеми да заговори някой или да се запознае. Само трябва да му поиска огънче, държейки незапалена цигара в ръка. Тази терапия се препоръчва на силно стеснителни хора, които не могат да заговорят момиче в дискотеката. Да не забравяме, че момиче, гледайки един пушач как дърпа от цигарата си, го оприличава на смучещо биберон бебе на подсъзнателно ниво. И затова мъжете пушачи имат такъв успех сред жените. Обратното – мъж гледайки пушеща жена си прави същата аналогия, но с друг физиологичен смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт